Sanki sadece bir dile getirmediği kaldı gibime geliyor yanılıyor muyum?

Şimdi uzun zamandır ben bir çocuğu seviyorum bana karşı ilgiliydi ama emin olamıyordum son zamanlarda mesajlaşmamız konuşmalarımız iyice arttı ben bir kızdan kıskandığımı üstü kapaklı dile getirdiğimde sırf cevap verebilmek için gece kontör bulmuş en sonda biz lise sondayız stresimizi atmak için tabu falan oynuyoruz oyunda kendi anlatımı bitti yanımdaki kız arkadaşımın kalkmasını oraya kendi oturmak istedi ben başkasına anlatınca trip attı bacağını yakınlaştırır gibi olup sonra geri çekti tırstım biraz sonraki gün ben yokken de oynamışlar arkadaşlar yokluğunu hissetmedi ama ben keşke sen olsan da anlatsan diye içimden geçirdim dedi bana her gün dua ediyomuş bi de sen beni önemsemediğinde kendimi kötü hissediyorum demişti daha bir sürü şey var ama ön plana çıkanlar bunlar ama yani sevdiğini dile getirmedi bütün bunlara rağmen yine de sevmiyor olabilir mi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• hiç sanmıyorum sevseydin onun burnundan getirirdin,

sensiz nasıl tabu oynarmış hemde kzılarla vay vay:)

0|0
    0|0
    • biraz getirdim sayılır zaten biraz laf ettim onun üstüne dedi zaten arkadaşlar hissetmedi yokluğunu ama ben hissettim diye

• bir de geçende sorunun çözümünü anlatıyorum anlayıp anlamadığnı anlamak için anlıyo musun dedim hıı sen anlat ben dinliyorum ben böyle iyiyim dedi masal gibi mi geliyo acaba anlattıklarım ve ben bu çocuğu sevdiğimi nadir belli etsem de gerçekten seviyorum aslında utanıyorum da

• utanmana gerek yok söyle ona

ama ilk tepkiyi o versin

sor bakalım ne diycek sevgin karşılıksız olmasın bide amacı başkada olabilir

aman sen bana bakma ben böyle karamsarımdır gamlı baykuş gibi :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bana söylemek istediğin birşey varsa duymak isterim de ona...

0|0
    0|0
  • o zaman dile getirmesi için ona olanaklar tanı şaka maksatlı onu anımsatan sorular sor vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• son zamanda konuşmalarınız artmış bir şekilde sonuca ulaşır bence seviyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...