Mustafa Denizli, Galatasaray'ın yeni teknik direktörü oldu, yorumlar?

Hayırlı olsun demekten başka bir şey gelmiyor benim aklıma. Ama hala Hamzaoğlu'na haksızlık yapıldığı kanaatindeyim. Siz neler düşünüyosunuz?

Güncellemeler:
http://i.hizliresim.com/gVlRnO.jpg şu yorumlar biraz düşündürücü doğrusu

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• hayırlısı diyelim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlı olsn ne diyelm

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Fatih Terim gibi , Hamza Hamzaoğlu gibi bir çok başarı kazandıktan sonra KOVULACAKTIR.

2|1
    0|0
  • Takımımız için hayırlı olur inşAllah. Söylemeden edemeyecem taraftarda ne hamza sevicisi çıktı arkadaş. Daha düne kadar çoğu taraftar istifasını istiyordu. Başarıları oldu lakin şansta yanındaydı. 3 kupayı alsada oynattığı futbol gram zevk vermiyordu. Skor üstüne yattığı bir ton maç var. Tabi bunun sonucu, ya yenilgiyle sonuçlanıyordu ya da beraberlikle. Hakan Baltayı ön libero oynatan, Sneijderi kanatta ve liberoda (insaf be) oynatan, Denayer, Jose ve Sinan gibi genç oyunculara şans vermeyen hoca uzun vadede iş yapmaz. Geliş sebebi günü kurtarmaktır. Zaten Umut ve Sabri ısrarını saymıyorum bile. Sabriyi hadi oynatıyorsun neden zam yaptırırsın? Onun dışında Jem Karacan kadar gereksiz transfer görmedim. Son açıklamalarında Umut için "Keşke herkes Umut gibi koşsa mücadele etse " gibi demeçler vermişti. Futbol koşmaktan ibaret değil. Bu sözlerinden sonra onu teknik direktörden bile saymıyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Bence Hamza Hamzaoğlu'nun gönderilmesi hataydı, ancak Denizli iyi bir hoca ama şampiyonluk yarışı Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında geçer bu sezon.

1|0
    0|0
    • Aslında Galatasaray da iyi takım. Son 1-2 haftaya dek üçü de yarışın içinde olurlar.

• ligin ortasında yabancı bir hoca getirmekten iyidir. yalnız kendisinin mevcut kadroya karşı görüşünü çok merak ediyorum. sabri umut burakı napcak bakalım

1|0
    0|0
  • Terimi silme çabaları , denizlinibubs saatten sonra yapacağı en iyi is yorumculuktu

0|0
    0|0
  • Hamza hocanin gitmesine cok sevindim ligin basindan beri diyorum hamza hoca beklentileri yuksek bir takimin hocaligini kaldiramaz 83 dakkaya kadar oyuncu degisikligini yapmayan hocadan ne beklersin mustafa denizli enson turkiyede hangi takimi calistirdigina bak sampiyon oldu gerci oda rakip takimlarin beceriksizliginden mustafa denizli bu takimi ayaga kaldiracaktir sezon sonu mutlu son ile bitecektir

0|0
    0|0
  • Hamza Hoca biz taraftarın sesine kulak asmıyoruz derse bu son kaçınılmaz olur.
    Mustafa Hoca Burak ve Sabri hakkındaki fikirlerini değiştirmeli.

0|0
    0|0
  • İnş galatasaray im icin en hayırlı neyse o olsun çünkü baskanlik sürecinde cok sıkıntı cektik ve buda Hamza hocamizin gitmesine sebeb oldu bizde böyle baskan varken galatasaray farklı yerlere gidemez buda bizim icin futbol icin büyük kayip

0|0
    0|0
  • Hamzaoğluna haksızlık mı yapıldı bence yapılmadı haketti bile yorumları herşeyi skandal bir hoca idi takım top oynamıyor hala çıkıp şu böyle şu şöyle transferde izlediği yol politikası tamamen yanlışlarla dolu idi gittiği iyi oldu

0|0
    0|0
  • boku yedik yani :(

0|1
    0|0
  • Hamza haketti ama mustafa da hakedecek

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar Ligi 0 çekmeye hazırlanın:D

0|0
    1|1
  • Yaşlı ihtiyar