Bu erkeği amacı nedir veya size karşı ne hissediyordur? Nereden anlarsınız ?

Düşünün ki bir erkekle önceden çok samimisiniz ama daha sonra erkekle aranız açılıyor ve konuşmamaya başlıyorsunuz..Erkek sizin onu sevdiğinizi düşünüyor ama başka bir kıza aşık ve başka bir kıza aşık olduğundan eminsiniz. Ama bu erkek sizinle çok uğraşıyor,dalga falan geçiyor ve çok göz göze geliyorsunuz. Daha sonra bu erkek sevdiği kızla ikisinin iyiliği için ayrılmaya karar veriyor ama kıza hala aşık. Ama son zamanlarda da size yakınlaşıyor gibi oluyor ve yine size çok bakıyor..Onun önünden geçiyorsunuz sanki onu görmemişsiniz gibi siz gidene kadar arkanızdan bakıyor falan..Bu erkeği amacı nedir veya size karşı ne hissediyordur?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• bence senden de hoşlaıyor ama başka birisne aşık. sana açılmadıysa seninle konuşmdıysa buna anlamk yüklemek saçma belli ki sen hoşlanıyorsun keşke benimle olsa diyorsun. ama başka sevdiği var erkeğin. bence anlam yükleme. eğer hala sana yanaşmaya çalışıp sana hoşlandığını göstermeye çalışıyorsa onu it sana yaklamasına izin verme çünkü bir kalpte 2 aşk olmaz

0|0
    0|0
    • Ben ona zaten 2 yıldır aşığım ve biz çok iyi anlaşıyorduk daha sonra anlaşamamaya başladık ve 3-4 ay hiç konuşmadık ama hep göz göze geliyorduk o hep benimle uğraşıyordu sevgilisi varken bile.. hatta sevgili aşık olduğum çocuğa demiş ki "Niye onunla bu kadar çok uğraşıyorsun" diye falan.. Şuan diyorum ki acaba benimle oynuyor mu yoksa bana olan hayranlığı falan mı var diye ve kararsızım..

• yedek tutmaya çaışıor olabilir. senin ona aşık olduğunu kesin biliyor canım o bunu hissediyor. ve bu onun işine geliyor. bence sen yeni aşklara yelken aç onu kıskandır.. eğer sana ilgisi alakası varsa seni kıskadığını belli ederi onun başka evgilisi var senin neden olmasın

• boşlukta olduğu için böyle yapıyor. sakın bulaşma derim. eski sevgilisiyle gün gelir barışır sen ortada kalırsın bak buraya yazıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...