Hatanın bedeli bu mudur?

evli biriyle beraberim önceden çok karıydım böyle şeylere fakat engel olmadım. birbirimizi çok sevioruz. hep güzel şeyler olsun istiyoruz.onun durumuna saygısızlık yapmıorum asla.ama o bugun eşiyle benim çlıştığım yere geldiler daha önce uyarmıştım asla böyle bir durumda beni bırakma die. nedenini bilmiorum ama olan oldu.ben hakettimmi. ön yargılı olmayın ne olur. cevap yazarmısınız...

0|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

• Başka ne olmasını bekliyordun ki? Senin yapabileceğin hiçbirşey yok, o adamın hayatında sen ikinci kadınsın hatta bazı zamanlarda ise ayak bağı konumunda bile olacaksın. Yeter ki boğazı dara gelsin. O kadın için de çevre için de sen metresten başka birşey değilsin. Yani ne Allah katında ne kul katında bu kabul görür bir hata değil, seni kınamak için söylemiyorum sadece vaziyeti söylüyorum. Çok kişinin başına gelmiş bir olay bu, ve vaziyet genelde bu olur, karısını bırakıp da senle evlense bile emin ol hep karısıyla karşılaştıracak seni... Eğer bir de çocukları varsa o çocuk onun ikisini hayatları boyunca bağlayacak, senin başın çok ağrıyacak. Zararın neresinden dönersen avantaj, bu hatanın bedelini sen kendi kendine ödetiyorsun devam ederek buna. Senin hakkın değil mi sadece sana ait birisiyle olmak, göğsünü gere gere "İşte benim hayatımın erkeği bu" demek, güle oynaya bembeyaz gelinliğinle , akrabaların ve iş arkadaşlarınla düğün yapmak, kimseye verecek hesabınızın olmaması... Uygunluk şarttır kardeşim, dizilerin filmlerin bizlere yüklemeye çalıştıkları yasak aşk senaryoları gerçek dünyada böyle büyük aşk hikayesi olarak algılanmaz. Üç günlük dünya, kaldı iki gün, bunu da huzursuzlukla mı geçireceksin be kardeşim yazık gençliğine...

0|1
    0|0
    • çok çok doğrusun bi çizgi olur inşallah yazdıkların bende artık olmak istemiorum inşallah ağır gelmez bana

• Yanlışlıklarının farkında olup bu yoldan dönmeye karar verdiğin anda Allah hep yanında ve senin yollarını açıyor olacaktır. Bundan şüphen olmasın. Niyeti temiz olanın yolu açık olur, hepimiz hata yaparız yeter ki anladığın anda dönebilecek yürekte olabilmek. Allah yardımcın olsun ...

Erkekler Ne Diyor 18

• Bilerek yapılan şey hata değildir.

Yargılamıyorum. Herkesin hayatı kendine. Ancak şikayet etmeye hakkın olmadığını düşünüyorum. Ve kendini kötü hissetmeye de. Çünkü bütün bunları bilerek ve öngörerek ve göze alarak başladın bu işe. Ya da bilmen, öngörmen ya da göze alman gerekiyordu.

1|0
    0|0
  • Yok canım sen neden canını sıkıyon ki belkide karısı çok çirkin biriydi sana senin ondan daha güzel oldugunu kanıtlamak için getirdi bence gayet normal yani boşver sıkma canını şuda bir gerçek ben çok denedimde olmuyor ilk fırsatta ayrıl ve git başkasıyla evlen biliyorum zor bir durum ama alışıyor insan...

0|0
    0|0
  • arkadaşım gönül bu evli insanıda seve bilirsin ama evli olduğunu öğrendiğin an kendini geri çekmeliydin kendin gibi biriyle hayatını kurmalıydın

0|0
    0|0
  • yuva yıkan kadın modu ON;

hak etmişsin diyip bişey demicem ön yargılı olmayın dediğin için.

0|0
    0|0
  • yazıklar olsun nasıl kendinizi bu kadar aşağılık bi duruma düşürebiliyosunuz aynı havayı solumaktan utanıyorum sizinle

0|0
    1|1
  • unutmayalım ki :KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER...

0|0
    0|0
  • şikayet etmemen gerekiyor zaten adam evli

0|0
    0|0
  • sana müstehak

0|0
    0|0
  • İnşallah gün gelir aynı durumu yaşarsınız

0|0
    0|0
  • En sonunda olacak şey buydu. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • yuva dağıtanın yuvası olmaz. Allah ın adaleti her zaman ölçülüdür

0|0
    0|0
  • ahlaksizligin daniskasi , peki o adam senide ücüncü biriyle aldatirsa üzülmez miydin?

0|0
    0|0
  • susmak lazım bu soruya

0|0
    0|0
  • Evli oldugunu bile bile, bir ilişki yaşadıysan evet hakketmişsin, hiççç kusura bakma.

0|0
    0|0
  • ben seni haklı görüyorum gönül dediğin laftan anlamaz çocuk gibidir enerjin nereye gider bilinmez

1|1
    0|0
    • keşke diorum asla ilk başta inanmasaydım ona vazgeçmek o kadar zorki. bilmiorum bu son demdi sanırım kabullenirmiyim artık çünkü ben ona söyledim herşeye tamam ama asla buraya getirme die

• hııımm o zaman 2. el kişilerle ilgilenme birdaha sıfır kilometre al kendine

• dimi ya of süpersiniz valla.çok yardımcı oldunuz .ikinci el tuttum ya. sanki ikinci el gibi gidip ikinci el adamı sevdik iimi :)))))

• 0|0
    0|0
  • olsun sen bedelini ödediysen başını dik tut hayatta ödemediğim borçlu olduğum kimse yok de ve yoluna devam et. ama bi daha aynısını yapma

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim inşallah...

• Böyle yuva yıkan ve metres hayatında olan kızlar ne kadar igrenc oldugunuzun farkında mısınız?

Bu kişiden ayrıldıktan sonra kesinlikle karsına cıkan erkege bir önceki sevgilim evliydi demezsen vicdansızsın derim

0|0
    0|0
    • ben çok mu istiodumki böle bişeyi çok seviyorum yanlış kişi biliorumve asla yuvasını yıkmak değil amacım ayrıca metres olabilmem için parasını yemek gerek yanlışmıyım.

• Parasını hiç yemedigini mi soyluyorsun? hiç birşey ısmarlamadı mı bu mu ? sanmıyorum.

Yanlış yaptıgının farkındaysan yapma. Asla mı? evli bir adamlasın ya. bu yuva yıkma girişimi degil de nedir?

sevmek mi? sen sevginin s sini bilsen bunu yapmazsın.

Yarın o kadından bosansa sen le evlense sana da aynısını yapmayacagını bilemezsin

• durum doğru değil biliorum ama şunu bil eşinn bilmemesi için gereken çaba sarf edlio zaten ısmarlama konusu gelince şimdi oturum muhasebe mı tutalım onun hediyeleri benimkinden fazlamı die allah aşkına.sevmeseydim bu kötülüğü kendime yapmazdım.

Kızlar Ne Diyor 8

• nerede çalıştığına bağlı. belki karısı istemiştir oraya gidelim diye oda sesini çıkartamamıştır. ama bunları bilmen gerekirdi.

0|0
    0|0
  • yaptığı tek şey sen ikinci kadınsın ya bu durumu kabullenirsin ya bu diyardan gidersin.. seçim tamamen senin.. asla boşanmayacak asla seni sevmeyecek asla seninle olmayacak.. bu durumu kabullenmen için yapmış.. dediğim gibi seçim senin..

0|0
    0|0
    • haklısın gerçekten sevseydi getirmezdi sanki birşeyler ispatlamaya çalışıo gibiydi.doğru olanı bulucam inşallah

• Herşeyin bir bedeli vardır; ödenmiş yahut odenecek.

Ortada saygıdan ziyade büyük bi saygısızlık var.Eşe yapılan,evliliğe yapılan.

Uzak durmalısın o insandan.

Bugun seninle,yarın bir baskasıyla görüşüyor olabilir.

1|0
    0|0
  • adama bak senide el altında tutuyor. işyerinede karısıyla gelerek senin "metres" sıfatını iyice yüzüne çarpıyor. bu olanlar azbile bence sana!

0|0
    0|0
  • sen herhangi bi nedenden dolayı böyle bir hata yaptın , buda senin dersinmiş. seni yargılamıyorum, keske olmasaydı ama olmus ve bedelini sen ödemişsin. bundan sonra üzme kendini. sana dönerse umursama, yoluna devam et

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• affetmek Allaha düşer,sn kendini affet,canınıca sıkma. yepyeni bir syafa ac haytnda üzülme :(

• İş yerine gelip mi hallettiler sorunlarını?

0|0
    0|0
    • müşteri işte ilgilendim gönderdim

• haketmedin bence sanki bilerek mi yaptın seviyosun sonuçta

0|0
    1|0
  • kimse vazgeçilmez değildir ayrıl .. ne beklentin var bu adamdan? karısını bırakıp seni mi alacak? ilerde evleniceksin sende.. biri senin kocana musallat olsa nasıl karsılarsın bu durumu hosuna gider mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...