Kapat

Seni neden seviyor? / Seni neden sevmeli?

Dün akşam Beyaz'ın programını seyredenlere sorduğu; "Seni neden alsınlar?" sorusundan esinlenerek soruyorum...

Mevcut sevgiliniz, eşiniz sizi neden seviyor?

Aşkından yanıp tutuştuğunuz ama karşılık alamadığınız, açılamadığınız veya hayatta olduğunuzdan bile habersiz o kişi sizi neden sevmeli?

En yaratıcı, en iyi cevaba güzel bir hediye alacağım... Söz...

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• içtenimdir, benimserim sevdiğim insanı , önemser ve sahiplenirim. Çok vicdanlıyımdır konu aşk olunca, kötü günlerinde ilk beni bulur yanında, herşeyini güvenerek anlatabilir

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• beni ben olduğum için seviyor. onun için yaratıldığımı düşünüyor.herkesten farklıyım.bende onu seviyorum.

0|1
    0|0
  • iyiyim,hoşum,güzelim,akıllıyım,başarılıyım,merhametliyim,yardımseverim,inançlıyım:) daha ne olsun :) tabi gülün bile dikeni var.+inatçıyım,kinciyim,tembelim,üşengecim,falan :))

0|1
    0|0
  • erkek olsaydım kendımı almazdım :D

0|1
    0|0
  • o kişi beni ben olduğum için sevmeli başkasına benzediğim için değil..

0|2
    0|0
  • beni AŞK'a yazmalı.hep böwle der

0|1
    0|0
  • İkiside yok o yüzden cevap veremiyeceğimm

0|1
    0|0
  • Bence beni sevmemeli.Aklı varsa kaçsın.

0|1
    0|0
  • programin linki varmi ?

varsa gonder guleyim biraz :)

0|1
    0|0
  • yaşam koçu gibiyim.

0|1
    0|0
  • merahemetliyim.. hastalgnda cekp gtmem..iileşine kdr kimseyi terketmem..

0|1
    0|0
  • Seversem de silersem de sonuna kadar, tercih karşımda ki kişiye kalmış.

0|1
    0|0
  • Beni vücudum için seviyor ona seksi geldiğim için:(

0|1
    0|0
    • Yüreğim için sevmeliydi beni dünya güzeli değilim belki çok kişiye göre ortalama biriyim huyumda kötü olabilir ama iyi olduğum için sevmeliydi ya

• Allah razı olsun Allah inşallah güzel niyetle yapılmış bütün duaları duyar

• Beni sevmesinin cevabınıda benmi vericegim? Ben onu neden sevdigimi bulamamışken daha neden sevilmem gerektiginimi bulacagım.

Onu seviyorum, üzülmesini istemem, kıyamıyorum bile.

Bunlar beni sevmesi için sebeb degil. Belki hak ediyorum sevilmeyi bilemem. Ama bu biraz talih meselesi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aslında çok birşey yok sevdiceğim beni ben olduğum için seviyor ve bende onu her zaman kendisi olduğu için durumlar karşısında değişmediği aylardır aynı kaldığı kendinden asla ama asla ödün vermediği için seviyorum o yalnızca kendi olarak benimde kendimi bulmamı anlamamı sağladı...

0|1
    0|0
  • Bisculata erkeklerine çok bezniyormuşum.ÇOK karizmaymışım.Beni görünce tekrar tekrar aşık oluyormuş.Aklına şu geliyormuş tatlımın >>> link

1|1
    0|0
  • arkadaş bu ne ya ! nedne seviyor neden sevmeli ? yani iş görüşmesi gibi... seni neden işe almalıyız ? bilmem niye almayasın ? bilmem sen söyle bakayım neden almamalısın gibi... yani sevmeyi çok biliyoruz ya a.q kıllattık şimdi derinlerine iniyoruz traş ede ede... :))

0|1
    0|0
  • ben açıldım ona ama o sevmiyo beni ya :D

tamam sana varcam bi dese hiç yenmicem onu söz :D

0|1
    0|0
  • Benimle olmak bir ayrıcalıktır.

0|1
    0|0
  • Söylediğim her sözün arkasındayım verdiğim sözü tutarım sonuçları ne olursa olsun buda yeterde artar bile

0|1
    0|0
Yükleniyor...