Kapat

Galatasaraylı erkek arkadaşıma Fenerbahçe lisanslı bir şey alsam sizce nasıl olur 😂 ?

Ben Fenerbahçeliyim erkek arkadaşım Galatasaraylı doğum gününde ona Fb lisanslı herhangi bir şey alsam sizce nasıl olur? Zaten aramızda atışıyoruz bazen ben diyorum seni fb li yapıcağım o diyor ben seni gs li yapacağım. Onun dışında öneri hediyeleriniz neler görüşlerinizi merak ediyorum. 😂 Şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
Ben Fenerbahçeliyim erkek arkadaşım Galatasaraylı doğum gününde ona Fb lisanslı herhangi bir şey alsam sizce nasıl olur? Zaten aramızda atışıyoruz bazen ben diyorum seni fb li yapıcağım o diyor ben seni gs li yapacağım. Onun dışında öneri hediyeleriniz neler görüşlerinizi merak ediyorum. 😂 Şimdiden teşekkürler

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• O ürüne yazık olur :S
    inat etmeyin bence. . . :(

1|0
    0|0
  • ayrılır

1|0
    0|0
  • Parana Yazık olur ne olur :D

2|0
    1|0
  • Çok fena bozulur :D

2|0
    0|0
  • Uff çok iyi olur renktaşım hemen almalısın 👍🏼👀🙈😂

1|0
    0|0
  • al bence seni seviyorsa mecbur kabul edecek ;)

1|0
    0|0
  • Sonucu sıkıntılı olur bence..

Gençliğine yazık.

1|0
    0|0
  • bence sen kaşınıosn :D

0|0
    0|0
    • Erkekler kızların takımlarını değiştirmek isteyince bir şey yok ben yapmaya kalkışınca mı sorun çıkacak ya 😂

• Güzel kıllatmış olursun. Ama acısını biyerden çıkarır sonra... :C :'D

0|0
    1|0
  • Ayrilmak mi istiosun :D

0|0
    2|0
  • Ben trabzonsporlu kiz arkadsima Fenerbahce formasi vermistim benden ayrildi zalimin kizi. şu an baskasiyla nisanli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bardak filan alma kafana flan atar sonra aman ha bir fenerli olarak lutfen kirletme lisanli urunlerimizi brak gs li kalsin 😆

2|0
    1|0
  • Hristiyan inancı olan birine tesbih hediye etmek gibi bişi

4|0
    1|0
  • aynı şey bizde de olmuştu aldığım gibi atarım dedi :D benim için giydiği olmuştu ama bence alma, o formayı haketmiyor ;)

1|0
    0|0
  • Kabul etmez

1|0
    0|0
  • Resmen hakaret etmiş olursun... :)

1|0
    0|0
  • Sakın böyle bir şey yapma :D

1|0
    1|0
  • neden alıyosun ki beğenmeyip çöpe atarsa ben alırım diye mi düşünüyosun, ben şahsen bozulurdum

0|0
    0|0
  • Sen GALATASARYA Transfer et

1|0
    1|0
  • Bence o düşünceyi aklından sil inan ki hoşuna gitmez..

Gsli bişey almak daha mantikli ve daha çok mutlu olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...