Melonun neden bukadar üzerine gidiliyor ?futbolu bence gayet memnun edici topu orta sahadan ileri taşıyabilen

bence gayet memnun edici topu orta sahadan ileri taşıyabilen tek oyuncumuz olmadığında takım çıkamıyo.takımı ateşliyo seyirciyi coşturuyo mücadeleci sert agresif yapısıyla rakibi geçirmiyo şut çeken kafa iyi kafa vuran bir adam.tamam disiplinsiz falan ama bizim başarımız onu elimizde tutup ondan yararlanabilmektir.türkiyede melodan iyi defansif ortasaha yok.bunu kabul edin.melodan iyisini almak içinde meloya verdiğimiz paradan fazlasını vermemiz gerekir.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Geçen sene ki gibi değil performansı ki bunun için onu suçlayamayız...Takım geçen seneki gibi değil çünkü.. Takımı taraftarı ateşliyo doğru..baksana adam cezalı yerine Yekta oynuyo ileri çıkmada zorlanıyoruz.. Lig neyse neyde CL de Melo ya her türlü ihtiyacımız var..

0|0
    0|0
    • Şu anki yekta melodan iyi melo lüks olur ve ligde yedek kalması gereken ılk yabancı melo 6 yabancı kuralından elmanderı hiç saymıyorum o artık gıremez oyuna... Melo sadece Avrupada oynasın oraya konsantre olup ligi küçümsüyor...

• olay budur :D:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Melo'nun kalmasını istiyorum. Ama çok karakteri bozuk bi insan. Onu seviyorum ama böyle davranması kendini de bizi de zora sokuyor.

0|0
    0|0
  • bence de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Melo istediği kadar ii oyuncu olsun herşeyden once Galatasaray ' ın menfaatleri önemlidir benim için Bu sene iyi değil çünkü işine vermiyor kendini sene sonu kontrat uzatılmayacak sorunlu oyuncularla işimiz olmaz bunu tükürmediğine inandığım halde söylüyorum...

1|1
    0|0
  • Melo;zam istemeyeceğim dedi zam istedi,kampa zamanında gelmedi bu kadar yaptıysan mükemmel oynaman lazım birde heryerin ayrı oynuyor.Dünya takımda oynuyorsun,yanlış yapıyorsun birde üstüne daha da yanlış yapıyorsun.Galatasaray'a zarar verene acıma.Gitsin brezilya'sına.

0|0
    0|0
  • Taraftarımız melonun geçen seneki performansına alıştı bu senede kampa geç dgeldiği için bu kadar üstüne gidiliyor melonun

0|0
    0|0
  • Bu sene yararından çok zararı oldu. Tam form tutmaya başladığı vakit kaç maç ceza aldı. Ancak 4-3-3 ün ideal ön liberosu olarak oynayabilir diye düşünüyorum. Bana kalırsa tabi sezon sonunda yolcudur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...