Kapat

Enerji içecekleri işe yarıyor mu?

Arkadaşlar ben vücut geliştirme ile ilgileniyorum antrenmandan önce enerji içeceği içsem performansımı arttırır mı? Kullanan var mı?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Halı sahadan 30 dk önce içiyorduk

0|0
    0|2
    • *Ama bazıları da maçtan sonra iç diyor hangisi doğru bilemem şaşırtmayım seni.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• tatları çogzel di mi<3

0|1
    0|2
  • enerji içecekleri icerdikleri yuksek kafein den dolayı beyine giden ve beyinden gelen algıları hızlandırır bunun içindirki vücudun uyanık ve zinde olmasını sağlar yani size bi nevi sanal güç katar vücuda extra bir verim sağlamaz.

0|0
    1|2
  • ben içiyorum red bull öneririm

0|0
    1|2
  • Sadece bir müddet sonra kafeinden dolayı bağımlılık yapar,kendi iradenle yapmazsın antremanı yani

0|0
    0|0
  • Olabilir.Yarayabilir

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok içtim ama bi faydasını görmedim..

0|0
    0|0
  • Sürekli kullanılacak şeyler değil bence alışma. Redbullda votkadan başka bişeyde bi boka yaramaz. Şu ucuz olanlarından içmiştim bikere maça çıkmadan önce maçta resmen kalbim sıkıştı.

0|0
    0|1
  • la yok olm.

1|1
    0|2
  • carnitine shotslar var..

enerji içeceği yerine onları öneririm..

ama sakın ucuzlarına kaçma.

bir de mutlaka bir prpfesyonele danış.

0|0
    0|2
  • sakın içme cok zararlı işede yaramıyor içenler bazıları ölüyor sebebi bilmedigin bir hastalıgın vardır tetikliyor öldürüyor

0|0
    0|2
  • Öyle saçmalıklar yapmayın. Sıvı kaybını önlemek amacıyla powerade falan için o sorun değil.

1|0
    0|1
  • bir işe yaramıyor..onların asıl amacı antrenman sonrasında vücuttaki ihyacı karşılamaya yöneliktir..

0|0
    0|1
  • Enerji içecekleri zararlı.Şeker ve kafein deposu.

0|0
    0|0
  • Bildiğin aspirin ya.

0|0
    0|1
Yükleniyor...