Ciddi olunca erkekler neden kaçar ?

yaşım geldi evlenmek istiyorum .. eggüzelde bir kızım . çıkma teklifleri alıyorum ama beğendiğim tipler hep dalga geçme peşinde oluyor .hani yaşı olgunlara bakıyım dedim oda aynı .. anlamıyorum neden hoşlandığım erkekler benle evlilik düşünmüyor ?erkeklerin evlenmek istediği bir tipim oysa .. başkaları istiyor ama benim hoşlandığım insanlar hep kaçıyor .. nerde hata yapıyorum ben ?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmek isteyenleri bulamıyor olabilir misin?

Ama kişileri iyi analiz etmen güzel. En azından hata etme payın cok düşecektir.

Düzgün erkek bulmanın cok zor oldugu bu dönemde cidden emin olmadan sakın bir hata yapayım deme.

Evlilik düşünmez dediklerin belki de senin kısmetindir.

0|0
    0|0
    • bilmiorum ki çıkma teklifi ediyorlar bende beğendiklerimle bir iki görüşüyorum sonra başka türlü çıkıyorlar .. anlayamıyorum ki

• yani demek istedim super modal gibi biri olsun demiyorum illa

• Anladım.kaç kişiyle görüştün desem?

Erkekler Ne Diyor 17

• demekki hoslandigin tipler seninle zaman gecirmek icin yaklasiyorBunun aciklamasi bu.Sonucta seninle evlenmeyi düsünen birisinden hoslanmak istiyorsan görüntüsüne degil düsüncesine ve fikirlerine bak.Önce.

0|0
    0|0
    • görüntü değil ama çekimde öneli hayat geçicek üç günlük değil evlilik

• kimse dışını beğenmediği birinin içini merak etmez bu bir gerçek

• görünüslere takintili iseniz evet.O yüzden arkadas ve dost kapsaminda baslarsaniz iliskinize sonucta düsüncelerini ögrenince ve sonrasinda tipini beyeniyorsaniz bir iliskiye yelken acarsiniz en mantiklisi bu gibime geldi. tabi son karar sizin.

• Ha diyince evlenilmez de ondan biraz kafa dengi uyuşsun bekle

0|1
    0|0
    • bekle bekle evde kaldım

• 27

• evlen evlen arkandayım nikahda hayır vardır :)

• Bende istiyorum. Ama bende ciddi olduğum için bana çok uzak duranlar oluyor. Öyle ota kuşa böceğe gülmem pek. Bu itici geliyor sanırım çoğu insana.

0|0
    0|0
  • herkesin hayalindeki erkek aynı erkek değildir. mesela evlenecek bi tipi diosun ama hoşlandıüğın çocuğun gözünde öyle bi sıfatın yoktur ne bilim böle düşün .. sen asla bi erkek gözüyle kendine bakma bakamazsında

0|0
    0|0
    • ya evlenilcek derken namusu yerinde işinde gücünde ev işlerinden anlayan güzel iyi vs vs bunları demek istedim

• sen git .. zaten oraya senin dediğin tipteki alt sınıf insanları gider ..

• hahahahahha :) çok iyisin bayan üst sınıf :)

• iki seçenek var

1. ya çok üstlerine gidiyorsun ki evlilik istiyorsan da böyle yapmalısın zaten

2. onlar evlenecek kız değil çıkacak kız arıyorlar sadece

sende sorun olduğunu düşünmüyorum ben

0|0
    0|0
    • tamam düşünmüorsalar neden oyalıyorlar anlamıyorum ... yani bakarsın anlarsın dimi kız nasıl bir tip sonuçta ... yani bu kız evlenmek istiyor madem benim niyetim yok çeker giderim dersin ne zoruluyorsun çıkmaya ... bir kahve içmek için yalvaran tipler sonra yüzüme bakmıyor

• canım ya ben anlatamadım yada sen anlamadın

bu sitede o tür konulara girmeyi sevmiyorum, her türlü uğursuzun barındığı bir site burası her yazılanı herkes okuyor

ok

• peki madem ..

• sen neden beğenmiyorsun? beğenmediğin kişiler senin hakkında ne diyor acaba? yok öyle ''ben beğendim ama kaçıyorlar'' demek. seni beğenenlerden de sen kaçıyorsun. bu iş nasıl olacak?

0|1
    0|0
    • işte tam öyle oluyor . ama beğenmedende olmaz ki sırf mantık yapamıyorum

• bahane değil hoşlanamadım

• evlenmek isteyince olmuyor istemeyeceksin belki olur kısmet gönül işleri kısmetin neyse öyle olur dua et allah karsına cıkarır

0|0
    0|0
    • inşş .. evet isteyince olmuyor

• evet haklısın daha çok dua edicem bugünden itibaren ..inşş çıkar da kısmetim .. bende yuva kurarım artık .

• evlenmek mutlu olmak coluk cocuga karısmak allah katında cok büyük sevalardan bir tanesidir :)

• bu hemen olcak bir iş değil evlilik müesesi ciddir görücü usulu en sağlamıdır hoşlandığın tipler eğlence peşindedir

0|0
    0|0
    • görücü olmaz yaa bu devirde ..herkes sevdiğinle evlenior

• nie senin durumunda ne var

• tüm gün çalışıyorum kızların yüzüne bakıcak zamanım bile yok çoçukluğumdan ber iböle bölede devam edicek mecburum böle yaşamaya D:

• snn yaptığın bisey yok. hayatta gerçek sewgi kalmadı ne yazıkkı.s doğru kişileri samanda iğne aramak gibi bisey herkez dalga pesinde sen doqru yoldasın güzelde bi kızmıssın elbet karşına snn gibi dsunen birisi çıkar tabi hoslandıqında...

0|0
    0|0
    • işte benim gibi düşünenlerde çıktı ama onlardanda hoşlanmadım ne bileyim anlamadım bir dengimi bulamıyorum .. hiç karşılıklı aşk yaşamadım ...tuhaf tuhaf şeyler ..

• inşş vardır umudumu yitirmeye başladım .

• sakın yitirme!. zor karsına öyle birisi çıkması ama her zaman 1 umut wardır.

• Erkeklerin geneli böyle evlilikten korkuyorlar

0|0
    0|0
    • evet ama evlenenlerde çok

• ya genelde böle oluyor .. hemen birşeyler hissetmeye başlıyorlar ben ne yapayım

• Sende haklısın =)

• erkek milleti değil mi. sadece bir gecelik olsun isterler.

0|0
    0|0
    • neden anlamıyorum

• bende sana yapıyorsun demedim zaten. sen iyi niyetle istiyorsun. karşındaki kişi istemiyorsa yanlış taraftasın demekki. o zaman senin gibi evliliği düşünen birisini bulman gerekiyor.

• işte onu anlayamıyorum ki anlasam baştan zaten

• hemen evlenek denir mi hiç.

0|0
    0|0
    • demedim zaten .. ama ciddi tavrım var sonuçta anlıyolar

• bilmem erkekler için ben öyle düşünmüorumda neyse

• evlenmezsek kızları kullanırız böyle sadece cinsellik düşünürüz ama.ben şahsen şimdi öyleyim ciddi düşünce yok kafamda

• evlenilecek biri degilsin demekki

0|0
    0|0
  • Baştan niyetini söyle, uygun biri gelecek bulacaktır mutlaka seni

0|0
    0|0
    • söylüorum zaten bilerek görüşüyorlar ama sonuç sıfır

• :((( eskiden böyle diilmiş bazı şeyler evlendikten sonraya saklanırmış ama nerdeeeeeeee

• öyle kızla evlilik mi olur yaa ... o yeri gelir aldatır evlenincede .. alışmış bir kere ...

• ciddiyetten korktukları için olabilir mi belki kendini o zaman hazır hissetmiyordur ?

0|0
    0|0
    • iyide kardeşim en son görüştüğüm adam nerdeyse 40 yaşında yani .. ne bileyim .

• yok ya gittiğim o tip yerlerde olabilcek insanlar yok zaten

• :))) hehehe

• ciddi olmaın o zamn

0|0
    0|0
  • Evleneceğin erkeğe çok dikkat et ben sana bunu söylüyorum iyi bi kızsın mutsuz olmanı istemem.

0|0
    0|0
    • edicem de ne bileyim yaa hep pislikleri çekiorum .. ne şansım var ama .

• yinede vardır bulur seni bü gün .

• umarım

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...