6. his denen şey kadınlarda korkulacak derecede kuvvetli mi?

Hani derler ya, ben adamın gözüne bakınca anlarım ne mal olduğunu, amacı ne olduğunu falan, bunu söyleyen bi bayanın başından kıvılcım çıkartasım geliyo, sen kimsin, ne kadar tanıyosun da böyle düşünüyosun, önyargılı olduğu kadar küstah da ayrıca. Gerçekten böyle mi sanıyosunuz, bi bakışta çıkartır mısınız bütün seceresini?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• kadınların altıncı his dediği şeyin ne olduğunu söyliyim. kadınlar herşeyin arkasında başka birşey arar ve kafalarından kurgular oluştururlar. bu kurguların çoğunlukla gerçekle alakası yoktur bile. ancak kadınlar oturdukları yerden kurguladıkları şeylere ilk olarak kendileri inanırlar. buna da 6. his diyorlar işte :) yazık :)

0|2
    0|0
    • dostum, en tatmin olduğum cevabı buldum, teşekkür ediyorum sana

• ben de en iyi cevap için teşekkür ederim. kadınların bu hallerine baylıyorum ama kadın erkek ilişkilerindeki sorunların en büyük kaynağı da kadınların bu kurguladıkları şeyleri gerçek sanmaları. hiç haberin olmayan birşeyin de hesabını vermek zorunda kalabiliyorsun :)

• güzel, düşündüğüm şeyin kelimelere dökülüşünü buldum sonunda, önce kendi zihinlerinde bi yer edinilir, belli kalıplara çoktan sokulmuştur, ve o kalıp dışına çıkıldığı her an sorunlar oluşur, ama suçlu erkektir çünkü uyrurulduğu kalıba sığmamıştır, ama yaratılış bu kimseye kızmaya hakkım yok

Kızlar Ne Diyor 10

• benım guclu valla :D telefon calmadan hıssedıyorum mesela ya da bi olay olmadan once ruyamda gorurum genelde

0|0
    0|0
  • " kadınlar çok aptal , ancak sezmeyi ve beklemeyi bilirler." O. Atay

1|1
    3|0
    • zaten sitede belirli kızlar var sen o bu şu ordaki burdn giden yeni gelen ve geçen ki vs gibi

• benim çok güçlüdür 6.hissim :)ama bu sanıldığı kadar hoş bişey değil:)hani yaşayabilceğin şeyleri önceden sezmek üzücü olabiliyor:)

1|0
    0|0
    • fazlaca iddaali

• hala inanmiyorum biseyi degistirmedi:) demekki kahve falima bakman gerekiyo

• benim çok kuvvetlidir 6. hissim karşımda ki kişiyi anlıyabilirim hemen olumlu mu olumsuz mu keşke bazen olmasdı diyorum 6. hissim :/

0|0
    0|0
  • kesinlikle cok güçlüdür. daima şupeci olur kadınlar biraz.

0|0
    0|0
  • 6. hissim kuvvetlidir ve bugüne kadar hiç yanıltmadı beni ...

0|0
    0|0
  • Evet benim kuvvetli..

0|0
    0|0
  • Hislerime guvenirim ve henuz yanildigim soylenemez.

0|0
    0|0
  • bende 6.his sıfır burda tanıdıpım bi erkek var her şeyi biliyo yok böyle bişey

0|0
    0|0
  • kadinlarin hissleri evet kuvetlidir bazen ama akrep burcu kadinin 6 hisslerinden kork derim :)

0|0
    0|0
    • peki boga burcu erkeklerin akrep burcu kadinlarin 6.hislerine karsi reaksiyonu nasil olmali

Erkekler Ne Diyor 12

• özellikle yay burcu bayanının hisleri çok kuvvetlidir

zaten erkeklerde 9 akıl 1 his

bayanlarda 1 akıl 9 his yaradılış olarak hisleri kuvvetlidir

0|1
    0|0
  • Nickimi yazabilirsin Crazygirl Arkadaşlar belki inanmazsınız Ama bende adını kendimin koyduğu birşey war 7.his... bazen internetten konuştuğum kişinin üzerinde ne renk olduğundan odada ne renk eşya olduğundan saç rengine kadar

0|1
    0|0
  • sevgili ks sakini . his balık erkeğinde daha kuvvetlidir ve hislerin kuvvetli olmasndaki en büyük etken suyun gücünü tasımalırıdır bir insan nekadar duygusal ve temiz kalpli düsüncelerle birinin yanındaysa karsındakinin iyi yada kötü hislerini rahatlıkla okuya bilir bu bir quantum var olus teorisinin dallarından biridir...

0|1
    0|0
  • Ben öyleyim. Kendilerinden daha sezgilisini görünce error veriyor çoğu.

0|1
    0|0
  • Onlar ne şeytandır onlaaaar.

0|0
    0|0
  • birinin ne mal olduğu konusunda tahminde bulunmak küstahlık mıdır

0|1
    0|0
    • bence öyledir, ben önyargı derecesinden bahsediyorum ama, her insanın bi şansı hakettiğini düşünürüm en az

• güzel söyledin önyargı ön korumadır bi yerde, ve kimse kimseye önyargılı davranamaz diye de bişey yok, fakat önyargı sadece içinde kalmalı karşısındakine yada en alakasız insanlara bile yansıtmamalı

• bunun doğrusu yanlışı yok bana göre bu bir tercihten ibaret sana göre bana göre bazı konularda önyargılı olmak mantıksız gelebilir ama o kişinin kendince bir sebebi vardır bizim bilemeyeceğimiz

• külliyen yanlış.doğru olsa bi aşkta bi ilişkide hayata küsen kızlar olmazdı değil mi.ava giderken avlanmazlardı mesela .burda bile en çok kızlar soruyo nr yapmalıyım falan diye.adamı tanımadan yanlış işler yapmış çünkü.

yine de genellemek olmaz ama insana göre değişir

0|0
    0|0
  • la yok uydurma ben ayakta uyutuyom hepsini

0|0
    0|0
  • Kadinlar narindir kimisi temizdir saftir iste onlarin hsleri kuvvetlidir

0|0
    0|0
  • Sanmıyorm. Çnkü ben erkeğim ve bende daha kuvvetli.

0|0
    0|0
  • 6. His'ten anladığım tek bi şey var o da brus vilis'in ölü olduğu gerçeği :/

0|0
    0|0
  • Ben erkeğim ve önsezim maşAllah medyum gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...