2 kg'lık dumbelllarla çalışsam kas yapar mıyım?

Kol bölgesini eritmek istiyorum. Hoca 2 kg'la kas olmaz korkma dedi. Sizce?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• düzenli yapman önemli yapabileceğin birazda acıyı hissedeceğin kadar setler halinde yaparsan daha sonra 2kgdan 5kg geçiş yaparsan oturmaya başlar sonucunu fark edersin tabi ideal olduğun kasa ulaştığında rutin hiç kendini zorlanmadan 2 kg seviyene döndüğünde kolayca yaptığın kas seviyeni koruyabilirsin kas erimen gecikir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok agır sık calısırsan olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• önce sıkılaşırsın, kas 2kg lık olur buda kolunu sadece sıkı gösterir kaslı değil. kolların sıkılaştıktan sonra (yaklaşık bir iki ay sonra yani) devam edersen 2kg ile önce kollarındaki yağlar tamamen kasa dönüşerek parçalanır. kaslı kolların olur sonrasında ise olan kaslarında ermeye başlar. yani süre verdimi bilmiorum ama haftanın 5 günü veya 4 günü 2 aylık bir süreci geçmesin yaptğın çalışma ;) isteiğine kavuşacaksın.
    2kg uygun

0|0
    0|0
  • 2 ile başla her haraketi yap
    internetten karaket ve çalıştırdığı bölgeleri araştır
    bir süre sonra 4e cıkar sonra 6 sonra 8 gibi gibi git
    uzun sürer habern olsun

0|0
    0|0
  • Imkanin varsa komple vucudunu calis derim Ben. 2 kg ile kas büyümez, sadece o bölgeyi siklastirirsin.

Ama yinede basla calismaya.

0|0
    0|0
  • Herkul gibi olmasanda bir zeyna olursun

0|0
    0|0
  • hocan doğru söylemiş endişelenme olmaz sadece sıkılaşır kas için kolunu oldukça zorlayıcı ağırlıklar kullanman gerekir

0|0
    0|0
  • Yaparsin calis

0|0
    0|0
  • Olur devamli yaparsan olur.

0|0
    0|0
  • burada kimse hocandan daha iyi bilmiyor hocan öyle diyorsa öyledir.

0|0
    0|0
  • kılonun onemı bellı evrelerde yok ama kıloyu az yapıcaksan 8 setten aşağıya yapmamanızı tavsıye ederim ayrıca kas yapmanın sadece %30 u çalışma %70 beslenmedir bunuda dikkate almayı unutma. iyi çalışmalar :)

0|0
    0|0
  • La biz 12.5la yapıyoz anca oluyo 😄

0|0
    0|0
  • 10 kiloluklada çalışsan yapamassınız

0|0
    0|0
  • 2kg çok 250 gr yeter

0|0
    0|0
  • 2 kg ile kollarini siklastirabilirsin isini gorur korkma kaslanmazsin

0|0
    0|0
  • korkma bence yaparsın

0|0
    0|0
  • 2 kiloyla kas yapsan ne olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende 3 kg lık var. hergün düzenli yaparsan faydasını görürsün. Ben bir süre sonra bırakmıştım, bırakmasam baya olurdu kasım

0|0
    0|0
  • Spora git daha iyi 😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...