Pilates hakkında?

Arkadaslar benim sırtımda skolyoz var yani omurilik yamuklugu. Doktor bana pilates e yazilicaksin ve yüzüceksin dedi. Yazın bol bol yüzmustum tekrar yüzücem simdi pilates e yaziliyim mi yoksa pilates topunu alip evde mi calisiyim hoca kontrolünde yapmak bana daha sağlıkli gibi geliyo ama bilemedim sizce?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• maddi durumun yeterli ise reformer pilates yapmalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim evde spor olmuyor. Bütün ekipmanları bile alsan spor salonunda çalışmak gibi evde çalışamıyorsun teşvik yok , canın istemiyor... Kesinlikle spor salonuna git fakat benim tavsiyem haftasonu yüzmeye hafta içi platese git :)

0|0
    0|0
  • Yüzmek kadar faydalı bir spor yok omurilik yamuklugu için kesinlikle yüzmen lazım platesin pek bir faydasını göremessin :)

0|0
    0|0
    • Bana bunu öneren profesör doktor senin bu bilgiyi vermen için bu doktordan çok daha bilgili olman lazim ayrıca her yerde pilatesin duruş bozukluğuna vs iyi geldiği yazılıyor

• Engelli cocuklarda kemik yapısı vs bozuk oldugu için genellikle yüzme yaparlar bunuda araştır platesi profösyenelce yapabilecekmisin?

• Yani ozel ders alabilirsin ayrica masaj yontemide var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkılaşmak vs için evde yapabilirsin ama sağlığın söz konusu tabiki profesyonel biriyle yapman doğru olur. Pilateste en ufak şey bile yanlış bölgelerini harekete geçirebilir o da senin işine yaramaz zaten boşa çalışmış olursun

0|0
    0|0
  • Pilatese yazıl

0|1
    0|0
Yükleniyor...