Sizce galatasaray şampiyonlar liginde en azından yarı final oynar mı?

sizce galatasaray şampiyonlar liginde en azından yarı final oynar mı?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• barcelona cıkmazsa fınal bıle oynar bu drogba o chelseaye kupayı kazandırdıysa bızıde yarı fınal veya fınale atar takımda cok yeteneklı ısım var sadece gercek performanslarını gostermelerı gerekıyor sadece CL de gostereceklerdır schalkeyı elersek takım tam CL havasına gırecektır heyecanla beklıyoruz

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 16

• oynamasi gerek diye düsünüyorum kadrosu cok iyi ancak defans blogunda cok sorunlar yasiyorlar.Buna cözüm bulunmali.

0|0
    0|1
  • bu 6sliler ne kadar hayalci yaa! Barcelona,Real madrid,bayern münih,manchester united,dortmund,juventus varken yarı final oynucaksınız öyle mi ? la olm avrupa ligi ayarından manu sayesinde çıktınız sonrada en ballı kurayı çektiniz nereye oynuyon sen yarı final hemde en az? kafan mı güzelmiş kardeş güle güle kullan.

0|0
    1|0
  • Şampiyonlar liginde ne olacağın hiç belli olmaz. Basın ve medya çok şişirmeye başladı takımı. Bu futbolla yarı final zor gibi görünüyor şu an.

1|0
    0|1
  • Abi oynar ;)

2|0
    0|1
  • Başka şansumuz var mı eksik kupamızı tamamlayacağız ama bir kupa daha var kıtalar arası ünal başkanın şampiyonlar ligi benim kıtalar arası kupası hayalim var

0|0
    0|1
  • kesin oynar

1|0
    0|1
  • barca ve münih çıkmadıkça oynarız :D

0|0
    0|0
  • bence banko oynar oynamassa yazık zaten

0|0
    0|0
  • shalke'yi geçer yarı final meçhul

1|0
    0|1
  • shalke'yi bi' eleyinde sonra konuşalım..

0|0
    0|1
  • HAHahaa fotondaki o sinsi gülüşe verdim şukuyu.

Bu arada yarı final oynaması dileğiyle

1|0
    1|1
  • barcelona gelmediği sürece oynaması muhtemel

0|0
    0|1
  • bence oynayamaz.. akhisar fena pozisyonalr buldu drogba heyecanı gözleri büyülemesin

0|0
    0|1
  • yerleş yaş biraz yavaş.schalke maçını bi görmek lazım

0|0
    0|2
  • Yarı finali geçtim o takım ancak çiftetelli oynar.=)

0|0
    2|1
  • haftaya belli aolur avrupada hep sürpriz sonuçlar var

0|0
    0|1
Yükleniyor...