Nolucak bu Galatasarayin hali beyler?

Sizce neden yonetim hamza hamzaogluyla devam etmedi?

0|0
4|21

En İyi Kız Görüşü

• Tugay Kerimoğlu gelecek diyorlar şimdide. Hadi hayırlısı bakalım. Hamza Hoca'nın gitmesi gerekiyodu zaten ama önce yönetim gitse daha iyi olurdu.

1|0
    0|0
    • Bana yonetim deme zaten basimiza ne geliyosa yonetim yuzunden geliyo. Tugay kerimoglu daha once teknik direktorluk yapti mi ki?

• Anladim ben severek izledimde filmini soylemeden edemedim 😂

• ay teşekkür ederim o zaman benide sevmiş oluyorsun :)

Erkekler Ne Diyor 21

• Fener huzur verir. gerisi baglamaz

0|5
    3|2
  • Hamza Hamzaoğlu bu sene çok alakasız kadrolar çıkartarak takımdaki oyuncuların kimyasını bozdu ayrıca görmüyormusunuz takım şu anda kondisyon olarak bitik durumda. Ligin en iyi defans oyuncuları bizde olmamıza ragmen kolay gol yiyoruz demekki takımın defans kurgusunda ve anlayışında bir sorun var. Ve bununda sorumlusu Hocadır.
    Takımda ne sistem var ne taktik. İyi bir hocayla ve 2 nokta transferle tekrar kupaları kaldırmaya devam ederiz

2|0
    0|0
  • Hamza hamzaoglunun gittigine mi uzuliyim boyle guzel bir kizin bu soruyu sorduguna futbolla ilgilendigine mi seviniyim bilemedim.

1|0
    0|0
  • Hamza hoca iyiydi açma hiç o konuları.

1|0
    0|0
  • Olur boyle donemler bu sene belki toparlanmasada seneye artik

1|0
    0|0
  • Hamzayi günah keçisi seçtiler , ne yapsalar da takim dandik

0|0
    0|0
    • Simdi orda dur bakalim takim dandik falan degil bizim burada yildiz oyuncularimiz var dandik diyeceksek anca yonetime deriz.

• Yıldız oyuncuların olması Umut hamit bilal sabri gibi oyuncuların dandik olduğunu değiştirmez

• Ahh deniz bir anlasam..
    Sezonun ortasinda rastgele sacma sebeplerle antrenör yollamak ne kadar gereksiz ve yanlış.
    Lafa geldimi cok büyük kulüp
    avrupada nerde böyle bişey görülmüş degilmi?

1|0
    0|0
    • Bu kulubun basinda boyle bir yonetim olursa sonumuz hic iyi olmicak kardes.

• Aynen bende oyle dusunuyorum kardesim herkes ayni fikirde.

• Keske yöneticilerde ayni fikirde olsa.
      Bana cok sacma birisini getirceklermis gibi geliyo. Yani dedikodulara bakilirsa hic saglam isim yok aralarinda. Yani Ersun yanal gelse gine iyi

• Umut sevdasi adami bitirdi

1|0
    0|0
  • Sanpiyon yine o

1|0
    0|2
  • Fenerbahçem şampiyon olacak 😉

0|1
    2|2
  • Valla hakettigimiz yerdeyiz bu futbolla anca bukadar

1|0
    0|0
  • Hepsinin mk :D :D FENERBAHÇE'me bişey olmasın :D

0|2
    3|2
  • beter olsunlar__

0|0
    1|1
  • Astana maçında maç berabereyken 90. dk da sabriyi oyuna sokan hamza sence amatör mü yoksa profesyonel mi?

Başarısızlığınız hamzanın hatasıdır bunu kabul edin artık :)

0|0
    0|0
    • Biz hamza hamzaogluyla cokta guzel basarilar elde ettik baska takimlarin edemedigi o yuzden amator oldugunu dusunmuyorum.

• Var tabii yalan mi? Ayrica sen ne kotu bir insansin 😒 pis insan 😡

• Olsa ne olur ya bir Beşiktaş bir Çarşı edermisiniz?

Evet kötü insanım

• Bu sene zaten gitti şampiyonluk hatta bence sezon sonu 7. 8. sıralarda oluruz o 2010-2011 sezonundaki kahreden takım geri geldi o takımı yeniden gördüm Antalya maçında...

0|0
    0|0
    • Yok be kardesim oyle deme biz neler atlattik bunuda atlatiriz insallah eski gunlerimize doneriz

• Çok zor.. Eğer Podolski, Muslera ve Sneijder giderse tam biter takım bunlar idare ettiriyor koca takımı forvet yok savunma da yok Muslera hariç sadece orta saha ve Muslera birşeyler yapıp hakkını veriyor diğerleri bu takımın oyuncusu değil kalite olarak...

• bakacaz bakalım

0|0
    0|0
  • Hamzaoğlu biat etmedi boş boş konuştu gonderdıler

0|0
    0|0
  • allah beterınden korusun :)))

0|0
    0|0
  • Çünkü hamza hocanın dar vizyonu gs nin okullu yönetimine az geldi :)

0|0
    0|0
  • Hamzamı oynuyor futbolcularmı ne döneksiniz hamza gelince yere göğe sığdıramıyordunuz :D

0|0
    0|0
  • Kümeye düşer inşallah

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beyler demeseydin cevaplardim ://

1|0
    0|0
    • Ya hayatim genellikle erkekler ilgilendikleri icin beyler dedim yoksa kizlar cevaplayamaz diye bisey yok 😂 cevaplayabilirsin tabiki

• biticek dibe vuracak :D

0|0
    0|0
  • Kac kac bitti

1|1
    0|0
Yükleniyor...