Garip huylarınızı açıklayın :D

dalga geçmek serbesttir cesareti olan açıklasın :D

0|0
25|13

En İyi Kız Görüşü

• parmaktaki tüyler olur ya hani onları dişimle koparıyorum sonra da yutuyorum ince tüyler ama

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 24

• Bana hiç bir huyum garip gelmiyor.Yolda giderken içimden şarkı söylüyorum, kendimle konuşuyorum yalnız kaldığımda, ara sıra da aklıma kötü bir anım gelince bağırıyorum :D Bunlar garip mi? :)

0|1
    1|0
    • ben yolda yürürken sesli söylerim milletin içindeykende kendimle konuşurum aklıma kötü bi anı gelince yakarım bi sigara oturur konuşurum sence hangisi daha garip :D

• Sigaradan nefret ediyorum.Ama bence neredeyse aynı kapıya çıkıyoruz.Sen de ileride akciğer hastası olduğun zaman bağıracaksın :D

• bazen ekşi krizim tutuyor ve limonu mandalina gibi yiyorum

en geç 10 buçuğa kadar uyanık kalabiliyorum sonra gözüme perde inmeye başlıyor

tırnaklarımı kestiğim zaman huylanıyorum yünlü şeylere falan elimi süremiyorum

ayak görmekten nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • bir anda sakinken heyecanlanıp insanları şaşırtmam sanırım :)

0|1
    0|0
  • Aşırı buz yeme isteğim var kışın ortasında bile dolaba kalıpla buz koyar çatır çatır ısırıp yerim...

0|1
    0|0
  • simetri takıntım var yamuk şeyleri düzeltirim ve eşit ölçüde olması için uğraşırım :D ama dağınıklık yapınca nedense düzeltmek istemiyorum demekki üşengeçliğim daha ağır bsıyo :D

0|1
    0|0
  • Ayaklarıma bakılmasından ve dokunulmasından hoşlanmam. Çorap giymlş olsam bile...

Bulunduğum odanın kapısı kapalı olmalı.

Ben yakınlaşmadığım sürece fiziksel temastan hoşlanmıyorum.

Ellerim sabun veya krem kokmalı.

0|1
    0|0
  • en garip huyum asiri titizligimden ellrm islakken elime sac gelince tiksinip bagiririm.d veya denizden cikinca vucudumu yapinsnca kusacak gibi olurum =D kendi sacim bile olsaa.

0|1
    0|0
  • ayak tırnaklarıma dokunulmasından hiç hoşlanmıyorum hatta gereksiz sinirlenip tepki veriyorum

0|1
    0|0
  • Cok pis midem var , kötü kokulara gelemiyorum bozulmus bir sey kokmasa bile ben kendi kendime midemi bulandiriyor kusma derecesine geliyorum :-s

0|0
    0|0
  • sabah kalktığımda evin bir ucundan bir ucuna 2 kere yürürüm

0|1
    0|0
  • garip değil ama inatçı kçiyim :D

1|1
    0|0
  • uykumda konuşuyorum

0|1
    0|0
    • en sevdiğim. sabaha kadar hayatını anlattırırım böylelerine :D

• allahtan aynı evde kalmıyorum şizofren yapardım seni varya eyvah diyorum :D

• dayımla odalarımız yan yana hapşurduğu zaman çok yaşa diye mesaj atıyorum :D mesaj hakkı bol nasıl olsa :P

0|1
    0|0
  • gecelri böyle oluyorum link

0|1
    1|0
  • Cok kolay agliyorum :D

0|1
    0|0
  • Gülerken ağlar, ağlarken gülerim.

1|1
    0|0
  • ışıkta ve seste yatamıyorum,hiç sevmyorum bu huyumu:)açık kapılı odada asla yatamam,yazın sıcağında bile,hee birde erkeklerin sakız çiğnemesine kıl oluyorum

0|0
    0|0
  • fazla duygusalım galiba :)

0|1
    0|0
  • Yürürken ayaklarima cok bakiyorum.acaba yamuk mu yüruyorum diye haha:)

0|1
    0|0
    • düşündükçe daha çok yamulursun ondan salla gitsin :D

• Yırtık paraları atıyorum. (zengin değilim)

0|1
    0|0
  • insanları çok incelerim

0|0
    0|0
  • biri kulagima dokunursa onu oldure bilirim..bide cok cabuk aglarim

0|1
    0|0
  • gidiklanmaktan nefret edyorum kafasndan kivilcim cikarasim gelyor

0|1
    0|0
    • bir metrelik bi sopayla sabaha kadar dürtmek güzel bi eylence olurdu :D

• hangi birini açıklıyım .. gariplik yumağıyım..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bazen aklımdan geçenleri sesli söylüyormuşum arkadaşlarım öyle diyor .d

bana görede en garip huyum çok ince düşünüyorum öyle böyle değil yani. bi adım atmadan 5 adım sonrasını düşünüyorum. tüm olasıkları değerlendırıyorum en mantıklı olanı yapıyorum. birine bişi söyliyceksem önce alt yapısını hazırlıyorum saatlerce muhabbet edip konuyu istediğim yere çekebiliyorum.

0|1
    1|0
    • bendensin. analitik beyin yapısına sahibiz hocam biz zevkli ve kötü bişey

• cok sınırlıyım galıba bazen kapı sandalye bardak tabak la bıle tartısıp onları kırıp dokebılıyorum daha yuksek dozlarda cama kafa atmıslıgım da var

0|1
    0|0
  • Karşımda şapır şapur yemek yiyen biri varsa dayanamadığım noktada masadan kalkarım

0|1
    0|0
    • dişimi çatalla karıştırır çürük dişime püreyle destek yaparım

• Devlet millet meselelerinde çabuk sinirleniyorum.Karşımdakinikafasına 2 mermi sıkasım geliyor .O kadar.

0|1
    0|0
  • caddede yururken elektrık dıreklerının ruzgardan devrılıp tepeme duseceklerı ıhtımalı yakamı hıc bırakmıyor

0|1
    0|0
  • Burnumu karıştıyom şu an; pek garip gelmedi ama :/

0|1
    0|0
  • ben dudak tiryakisiyim

hayatıma giren kadınları yakıyor fakat içime çekmiyorum

0|1
    0|0
  • Herkese garip gelir ama bana çok normal gelen bir huyum var hapşırırken çok fazla ses çıkartıyorum.

0|1
    0|0
    • bu gayet normal bende bi dayı var kontrbass etkisi yaratıyo

• Öz güveni tavan yapmış kızları bozmayı çok seviyorum.(Sanalda değil)

0|1
    0|0
  • Bir kişide çıkıp dememiş arkadaş ben ben garip seslerden hoşlanıyorum diye.

Mesela çamaşır makinası,saç kurutma makinası efendime söyleyim diesel jenaratör sesi.

Hatta hoşlanmakla kalmayıp bu sesleri mp3 çalarıma atıp uyumak üzere dinliyorum.

Harbiden sağlam manyağım ben.

Hastayım.

0|0
    0|0
    • sizi tebrik eder ödülünüzü takdim ederim. gelecek yaşamınızda başarılar çamaşır makinanızla mutluluklar dilerim içinde uyu daha rahat olur

• Kaldırım simetrisine uymayı cok seviyorum :D

0|0
    0|0
  • simetri severim

0|0
    0|0
  • külliyen garbiim zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...