Sizce Beşiktaş elindeki avantajı kullanıp şampiyon olur mu?

Bir Beşiktaşlı olarak bu başlığı heyecanla açma gereği duydum lakin 6yıldır kupaya hasretiz. Gs ile 7 gibi çok iyi puan farkı var. Fenerbahçe ile olan aradaki 2puanlık avantaj da cabası. Sizce hasreti olduğu kupaya ulaşır mı bu sene kara kartal?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• İnsallah ulaşır... ama besiktas harika top oynamasina ragmen medyada bu gece itibaryle algi baslatldi yok hakemle kazandi bilmemne besiktas turkiyenin en iyi futbol takimidir kabullenin

0|1
    0|1
    • En iyi kulüp maalesef kazanılan kupa sayısına göre değerlendiriliyor ülkemizde. Yanlış bir kıstas. Beşiktaş bu ülkenin en şerefli en büyük kulübüdür...

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu yil da olamazsaniz kulubu kapayin gidin artik diyecek bir seyim kalmadi :( bir galatasarayli olarak olmanizi isterim cunku bizden artik umit yok, fener 4. yildizi ne kadar gec takarsa o kadar iyi o yuzden saldir kara kartal :(

1|3
    0|0
    • Hehee gs için bu sene gerçekten ümit yok, yalnız dediğin gibi biz olamazsak bjk olsun görüşü çoğu gs lide mevcut ;)

• Öncelikle sağlıklı tartışma ortamını bir hayli düşürüp seviyesiz sıfatlar takdığınız için sizi kınıyor, göründüğünüz kadarıyla eğitim seviyenize veriyorum. Takdiri de forum takipçilerine bırakıyorum. Aklınıza sokamadığınız ve tartışmayı iyice demogojiye bağladığınız için bu konuya devam etmeyeceğim. Lakin 88yılında mühendis oktay ı mecidiyeköyde sırf beşiktaş atkısı takıyor diye döverek öldüren taraftar grubundan "abilerim koreografi yapıyor kemküm hadee biz de seviyoz" şeklinde bahseden bir aklı karışmışla münakaşayı devam ettirmek istemiyorum. Futbol ve kulüp/oyuncu terimleriyle alakalı bilgi için de teşekkür ederim. Ama siz çok yanlış gelmişsiniz be hanfendi. Algı ve perspektifiniz çok yanlış size açıyı değiştirmenizi tavsiye ederim. Bir analiz yapmanız ve belki de doğruları idrak edebilmeniz açısından söyleyeyim. Ergün Penbe, Tanju Çolak dan büyük futbolcuydu.

• Olayi isinize geldigi yonde yorumlamayi cok seviyorsunuz. Lakin yoneldiginiz tarafta da bataklik icin de oldugunuzun farkinda degilsiniz. Muhendis oktay demissiniz peki bana fenerbahce galibiyetine sevindi diye besiktas taraftari tarafindan dovulerek oldurulen senel yeter'in hesabini verebilir misiniz?
      Bazi konulari farkli açilardan yorumlayamazsiniz, olay nettir ve tek bir prncereden bakilir. Israrla reddettiginiz buyukluk konusu gibi. Hani biz askla bagliyiz falan diyorsunuz ya, koca bir yalan biliyor musunuz. Gercek askla bagli biri cikip evet kardesim kucuk ama seviyorum var mi diyecegin der. Siz en buyuk olan sevilir mantigiyla, ben besiktasi sevdim cunku o en buyuk, modundasiniz. Siz takimi degil buyuk olusunu sevmissiniz o zaman. Olay dediginiz gibi olsaydi hepimiz barcelona real madrid bayern vs taraftari olurduk. Ama ne diyoruz? Tamam gs bunlardan kucuk ama biz bu takimi seviyoruz. Bu kadar basit. Olayi uzattikca uzattiniz

• Bosuna heyecanlanmissin bu sizin geleneksel daha ilk yarida sampiyon olma hayalleriniz hep var ama tabiki bir Galatasarayli olarak biz sampiyon olamazsak sizin olmanizi isterim.

0|0
    0|0
    • Boşuna derken yani fenerin şampiyon olacağını düşünüyorsun bu saatten sonra siz olamayacağınıza göre ;)

• Hicbisey belli olmaz futbol bu :)

• Futbol 22kişinin peşinden koşup sonunda almanların kazandığı bir oyun olduğuna göre, e bizde de 2alman olduğuna göre, dediğin mantıklı. Futbol bu :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Türkiye ligi zaten cepte onu bırak. Avrupa'da final bekliyorum ben.

#Lidereselamdur!

0|2
    0|1
  • Beşiktaş iyi oynuyor, bunu görmemek için kör olmak lazım veya futbol bilgisi zayıf olması lazım bir insanın... Özellikle anadolu takımlarına karşı ezici bir üstünlük kuruyor pozisyonlar buluyor... Bunun yanında hakem katkılarını da söylemek lazım tabiki...

Biz iyi kadroya rağmen birçok oyuncumuz yeni olduğu için sıkıntılar yaşıyoruz... Mersin maçında oynadığımız futbol beni tatmin etmedi çünkü mersinin ne kadar vasat bir takım olduğunu biliyoruz... benim için önemli olan haftaya oynayacağımız Trabzonspor maçında neler yapacağımız... eğer ki aynı futbolu o maçta da sergilersek bu takım iyiye doğru gidiyor diyebilirim...

Galatasaray geçen sene de bu şekilde başlayıp sezonu şampiyon tamamladı.. eğer Mustafa Denizliyi getirirlerse bu takımı toplayıp tekrar yarışın içine sokabilir.. ama yabancı bir teknik adam getirirlerse bu sezonu unutsunlar...

3 puanlık sistemde ne 7 puan farkın ne de 2 puan farkın önemi yoktur... benim için belirleyici hafta BJK-GS maçının olduğu 16. haftadır... bu yarışta derbilerin önemi büyük olacak...

0|0
    0|0
  • O sene bu sene

Geçen seneye gore değişen ne var? Senol hoca tecrübesi , Vodafone arena ve birbirine daha fazla alışmış genç oyuncular

0|0
    0|0
  • O sene bu sene :)

Şampiyonluk yolda !

0|1
    0|0
  • Beşilktaş her sene bu tabloyu çiziyor sonra batırıyor zaten :D

1|1
    0|1
    • Bu sefer gs ile olan fark kapanmayacak gibi aman fenerin kadro iyi gibi bakalım :)

• Fenerbahçe kendine gelmeye başladı.
    Bjk Fenerbahçe ile başa çıkamaz.
    Şampiyon Fenerbahçe!😉

0|0
    1|1
  • Olamaz.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum son haftalara girince yine Galatasaray'a hediye edeceklerdir 😀

0|0
    0|0
  • Mayıslar bizimdir. Forza Cimbombom Forever Cimbomum