Kocanız "Bundan sonra hayatımı kadın olarak sürdürmek istiyorum" dese ne yapardınız?

ABD’de Kuzey Carolina’da yaşayan Diane Daniel, kocası Wessel’le 2003’ün Sevgililer Günü’nde tanıştı. İkili bir yıl beraberliğin ardından 2004’te nikâh masasına oturdu. Ancak mutlulukları sadece iki ay sürdü. Wessel 2 ay sonra karısının karşısına dikilip “Bundan sonra yaşamımı kadın olarak sürdürmek istiyorum” dedi. Diane önce her gün ağladı. Sonra birlikte terapiye gitmeye başladılar. Ancak kocası kararından vazgeçmedi. Diane bir süre “Kocamı kadın olarak da sevebilir miyim” sorusuna yanıt aradı. Yanıtı “Evet”ti.

ayrıyetten bu ilginç arkadaşların hayatı kitap olmuş

Böyle bi makale okudum ben bir cevap veremedim siz ne düşünürdünüz ?

Güncellemeler:
bide bu arkadaşların çocukları olmuş galiba şimdi o çocuk kime baba dicek

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• İlginç bir durum! Allah öyle biriyle karşılaştırmaz umuyorum...Düşünsenize ağır abi tarznda bir bey tercih eden bir bayanın eşi öyle derse düşünmek bıle istemem... :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• oturup ısigara yakarım, efesımı açar hemen telefon rehberımdekı çağırabılecegım aşüftelre mesaj atardım.. adsalişflasşl

cok basıt anlattım.. iasişfsaşiflşais

1|0
    0|0
  • her bünyenin kaldıracağı 1 olay değil

1|0
    0|0
  • cinsel münasebet her daim bulunur.ama yaşanılası bir insanın kadın yada erkek olması pekte önemli değil.herşey tek bir insanda toplanacak diye bir kural yok.bana çok enteresan gelmedi.allah mesut etsin ne diyelim.

1|0
    0|0
  • erkek gıbı erkeklerın kıymetını bılın gun gectıkce azalıyoruz

1|0
    0|0
  • Onun erkek versiyonunu düşündüm.Yani karım olsa ve bana erkek olacam artık dese...Benden uzak dur! derim.

1|0
    0|0
  • o adamın hal hareket ve davranışlarından daha önce böyle istekleri olduğunu anlamamış mı hanım teyze :S

Ama çok kötü bir o kadar da iğrenç bir durum, kocam dediğin kadın olacak :S

1|0
    0|0
  • Kadın da lez olsun. Mutlu, mesut yaşasınlar...

0|0
    0|0
    • adam kadın oldu kadında lezbiyen oldu çocuk napıcak zaten içinden çıkılmaz bi durumu dahada karıştırdın:D

• O da doğru...

Kadın erkek olsun o zaman, bir tarafın dengeyi sağlaması lazım. Annesi babası, babası da annesi olsun. Bu olur mu..?

• boyle bır durumda kadın da erkek gıbı davrnmaya baslayacaktır...

nerde aksam orda sabah

0|0
    1|0
  • Çok feci bir durum kadın için ama madem kararını vermiş bari eve ekmek getirecek daha iyi işlere yönlendirsin hem taktik felanda verir ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çok zor durum...ben psikolojik destek alırken ona yardımcı olurdum

1|1
    0|0
  • Saygı duyar yoluma devam ederım dunya da erkek mı kalmadı yanı

1|0
    0|0
  • Enee şaşırmalardayım..

0|0
    0|0
  • Bosarim, sonra samimi oldugum kiz arkadaslarimdan biri olur belki.

1|0
    0|0
  • Öldürürdüm, onu büyük bir hatadan kendimi de pişmanlıktan kurtarmış olurdum.

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
  • ayrılırım hiç vakit kaybetmeden

0|0
    0|0
  • bu olayı biliyorum. tabi zor bir durum kadın için. ama inan erkek için çok daha zor bir durum. yıllarca baskı altında tuttuğu bir isteği gerçekleşiyor ve şanslı ki kadın onunla olmaya devam edebiliyor. ben yapamazdım. yani destek alsam hipnotize olsam bile olmazdı. zor bir durum. kabul ediyorum ama baskı yüzünden erkekler biz kadınları ve sizden doğurduğumuz çocukların hayatlarıyla böyle oynamamalı. yani nasıl hissediyorsan bunu yuva kurmadan hisset ve gerçekleştir. arada bu kadar mağdur verme. yazıktır.

1|0
    0|0
  • gay mi olmus?Allah korusun !

0|0
    0|0
Yükleniyor...