Sizce nerede yanlış yaptım ?

Bir kızla konuşuyordum 1 senedir ama sevgilisi vardı biliyordum yok diyordu bana , dostum olarak sevmiyordum uzun süre konuştuk sevdiğimi biliyordu yılbaşında duygularımı söyledim ; Bana olan duygularını biliyordum başından beri ama susuyordum , Seni arkadaşım olarak seviyorum, sevgili olursak sevemem , ilk konuşmaya başladığımızda söyleseydin olabilirdi ama şimdi yapamam dedi . Peki sevdiğimi biliyordun neden yakın davrandın umut verdin hiç mi için yanmadı bildiğin halde beni oyalamak dedim sustu ve o şekilde ayrıldık ara sıra mesaj atardı kendisi anca o zaman ben yazardım . 13 şubatta aradı yarın ne yapıyorsun dedi planım yok dedim anlaştık buluştuk güzelce gezdik eğlendik , o kadar zamandır ilk defa o kadar eğlendik , herkes sevgili olduğumuzu sanıyordu ama yanımda sevgilim yok filan dedi , sonra arkadaşları aradı sürekli buluşma esnasında neredesin diyorlardı sevgilimleyim diyordu bir umut dedim hoş bir lokantada tekrardan dile getirdim ve cevap aynı oldu peki arkadaş olarak kalalım diyorsun yarın birgün kolunda biriyle gelip bu benim sevgilim dediğinde durumum ne olacak bilmiyor musun ? dedim o gün gelsin o zaman bakarız dedi kusura bakma kaldıramam bu durumu dedim zaten günden güne tükeniyorum yanında olup elini tutamamak zoruma gidiyor dedim , sustu . Hiç olmayacak mı peki dedim yine sustu . Peki sonuçlarına katlanabilecek misin dedim kafasını sallayabildi onay şeklinde , kendine iyi bak hoşçakal dedim ve uzaklaştım.

Sizce nerede yanlış yapıyordum veya yaptığım davranış ne kadar doğru ? Şuan içim içimi kemiriyor :(

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• uzulmek istemiyorsan bir daha da gorusme. sana karsı birsey hissetmiyor sadece vakit geciriyor. belkide sevgilisi ile arası kotu oldugu bır zamana geldi ve seni aradı boş kalmamak için.

0|1
    0|0
    • İnsanlar bu kadar düşecek kadar olmuş yani ne büyük kayıp , Cevabın için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• valla kardeşim senin sevdiğini bildiği halde böyle yapması saçma biraz kötü olucan ama ya sevgilisnden ayrıdır seninle unutmaya çalııyordur bi nevi seni kullanıyor ne ara ne sor ne mesaj at umursama takma onu zor olucak ama bunları yap yazık sanada allah dogru aşkı yanlış kişilerle tattırmasın bize.

0|1
    0|0
    • Amin kardeşim evet zor olacak ama ne kadar dayanabilirim bilmiyorum

Yükleniyor...