Çıktığım kıza sürükli çıkma teklifi geliyor

çeıktığım kıza sürükli çıkma teklifi geliyo hiç umursamıyo seni sevüyorum ben diyo ama ben onu kaybetmekten korkuyorum davranışlıarım değişiyo böğle oldukca sizce ne yapmalıyım

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• 1) Sevgili oldugunuzu bilen yok mu?

2) kiz senin varligindan kimseye bahsetmiyor mu?

3) dogru soyledigine emin misin?

4) Disi kuyruk sallamazsa erkek gelmez. Biyolojik olarak farkli yaratildigimiz icin erkegin zorla yapacagi tek sey irza gecmektir.

Bilmem anlatabildim mi?

2|0
    0|0
    • Çevremizde olanlar biliyolar teklifte çevremizin dışında olanlardan geliyo doğru söylediğine çok eminim yakın çevredeki herkes biliyo ilişkimizi tekliflerde yakın çevremizin dışından geliyo zaten... Sürekli gözümün önünde hiç bi erkekle konuşmuyo çarşıya doğru düzgün çıkmıyo okuldan eve evden okula gidiyo yapmaz ama yapsa bile kuyruk sallayacak bi yeri yok facesi yok dondurdu ben istediğim için

• Yapacak bisi yok o zaman. Kismet..

Kızlar Ne Diyor 4

• Gözölmüş sanurum.

1|2
    0|0
  • demek ki kız arkadaşın diğer erkeklere davetkar davranıyor .. yol yakınken dön bence sonra üzülürsün .

1|1
    0|0
    • yaptığı birşey yokki hiç bi ekekle konuşmuyo hep gözümün önünde

• çocuksunuz yaaa ... sana bunları söyleyeceğine sevgilim var desin kurtulsun ... bence abartıyordur sana beni beğenenler var bak elini çabuk tut mesajı ..çoğu kız yapar bunu.

• seni seviyorsan sen sen gibi davran bir şey kaybetmessin ve kendine biraz reklam yap banada teklif geldi gibisinden :D

1|1
    0|0
  • teklf gelmesne fırsat vermesin oda

1|1
    0|0
    • yaptığı birşey yokki hiç bi ekekle konuşmuyo hep gözümün önünde

Erkekler Ne Diyor 6

• teklıf verenlerın bır tanesının agzını burnunu kır sahıpsız sanmasın mıllet ve teklıf ettıgı zaman basına ne gelecegını anlasın bu kadar basıt

1|1
    0|0
  • onu sahıplen . herkes bılsın kımseden gelmez

1|1
    0|0
  • oyyy oyyyy namus meselesi, tabiki teker teker yakalayip döveceksiniz. veya hepsini önce tek tek tespit edin sonra hepsinin gözleri önünde birini secip dövün ibret olsun ib .. lere :)

1|1
    0|0
  • havalanır ya öyle birşey zanneder kendini bir süre sonra seni altta görmeye kaybetme korkusunu yitirmeye başlar :( insanız işte çiğ süt :(

1|1
    0|0
  • Etrafa sevgilisi olduğunu göstermeyi dene dude

1|1
    0|0
  • Seni sevdigine inanıyorsan ve eminsen gerisi mühim degil...

0|1
    0|0
Yükleniyor...