Mustafa denizli? başarılı olurmu sizce?

büyük ihtimal galatasarayla anlaştı.. pekala işe yarar mı ne dersiniz?

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Bence başarılı olur

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yönetim işine karışmazsa başarır...

0|1
    0|0
    • haklısın kardeşim bu yönetim gitmeliydi...

• elin adamı havadan senaryo üretir bolbol ürün satar. bizim kupaların haddi hesabı yok ama hala borç içindeyiz. biraz akıllı idareci gelse değerlendirebilceği ne kadar malzeme var ama işte yönetim hep kendine yontma derdinde. ne kadar çöp yabancı varsa külübe kakaladılar aradan tonla komisyonu hacıladılar. utanmadan hala ekrana çıkabiliyolar. biraz onuru gururu olan adam istifa eder ama bunlar biz öyle demedik kıvırtması içindeler. hamzanın başarısınıda çekemediler gönderdiler. adamcağız onca yokluğa ses etmeden takır takır top oynattı. hataları var tamam ama senin benim gördüğümü o görmüyo mu? naapsın bir sakat golcümüz varsa? kulübeye bakıyo yerine kimse yok. zavallım umutla götürdü yine takımı. bize idare yeteneği üstdüzey ali dürüst ve abdurrahim albayrak şart bikere. başkan olarakta vizyon sahibi lider şart. hoca olarak terim çapında biri olmalı. gerisi tırı vırı. niyazla miyazla olmaz bu iş...

• okurken abdürrahimi aklıma getirdim sende dile getirmişin zaten.. ruh yok bu yönetimde o anı yaşayacak kapasite yok... istifa etmeleri cimboma iyilik olacak ama farkında değiller

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu sene şampiyonluğu bıraktık gibi bjk ve fener arasinda kapisilir 2. likde zor bize bu sene ne yazikki

0|2
    0|0
    • biz olamayacaksak bjk olsun..

• :) akhisara yedirmezler dersin

• Valla sivasliyim keske sivas olsa ama onlar icin simdilik kume dusmemesini talep edebiliyoruz 😂 aslında gönlümde osmanlıspor var Gs de olmasın osmanlıspor olsun bence hakediyolar 😄

• Denizlinin geleceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • En iyi hocayıda getirsen Gs' bu orta saha bu forvet bu defansla zor yarışır şampiyonlukta.

0|1
    0|0
  • Türkiyede başarı sadece kupalara endeksli, e Beşiktaş da şu an 7puan önde olduğuna göre gs nin işi zor kupa konusunda. Cevabım işe yaramaz hoca :)

0|1
    0|0
  • yarar bekliyelim.

0|1
    0|0
  • olur

0|1
    0|0
  • Ben her ne kadar Lucescu dışında gelebilecek bir yabancı hocanın risk olduğunu düşünsemde hala yabancı bir Teknik Direktörden yanayım.
    Mustafa Denizli ismi tartişılacak bir isim değil fakat yabancı bir hoca bize daha çok yakışır.

0|0
    0|0
    • Yabanci ne alaka? Onların futbolu Türklerinkine uymuyor yabancıların futbolu Türklerinkine göre üst seviye de ve onların sistemi başarı getirmiyor.

• @Kevserkiraz Mustafa Denizli en son 6 yıl önce Beşiktaşı sağlık sorunları nedeniyle bırakıp gitti. Elbette isim olarak tartışılmaz ama Mustafa Denizli sadece kısa vadede başarılı olur.

• Peki kim olabilir?

• Sadece "Kısa vadede" başarılı olur.

1|0
    0|0
  • bu gs ile iş yapamaz

0|0
    0|0
  • Evet başarılı olur. Mustafa denizli galatasarayı 3. yapar :)

0|0
    0|0
  • olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...