Evliler Sevgililer Gününde Hediye Alırlar mı?

Bu sevgililer günü evli olmayan kişilerdir bunlar sevgilidir..

Evli olanlar sevgilidir ama bunların günümüdür bilmiyorum

Evliler evlilik yıl dönümündemi Hediye ALIR...

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• burada iş bayanlarda bitiyor. aklı başında bir bayan sevgililer günü ve buna benzer uydurma ticari dayatmaların anlamsız olduğunun farkındadır. arkadaşları sevgilim bana şöyle bir hediye aldı yada eşim beni şuraya yemeğe götürdü tarzında saçma sapan hikayeleri dinlediğinde imrenip kıskanmak yerine bu tür günlerin özel hiçbir anlamı olmadığını bilir ve ona göre davranır. sevgililer gününde alınan verilen hediyeler veya düzenlenen organizasyonlar sadece insanların birbiri ile birşey yarıştırması yüzündendir ve insanların birbirine verdiği değer ve hissettiği sevginin ölçütü olamaz.

her nekadar çok büyük anlamlar yüklenmemesi gerekse de evli çiftler için evlilik yıldönümü veya doğumgünü sadece o kişi veya o çifte özel bir tarihte gerçekleştiği için hediye almaya veya her neyse romantik bir yemeğe çıkmaya çok daha değer günlerdir düşünüyorum. bu günlerde bile çiftler özel birşey yapmamayı tercih ederlerse bence bu çok normaldir.

gerçek sevgiler hediye ve benzeri şeylerle ölçülemez ve içten bir şekilde sevgilisine veya eşine hediye almak isteyen kişi için sınır yoktur, ne zaman isterse o zaman alır hediyesini.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne zaman isterse insan o zaman alır kalıplara sıkışmamak lazım evliyim ben sevgililer günü hediyesi alamam demiyoruz heralde:)

0|0
    0|0
  • evlenınce sevgılılık rafa mı kaldırılıyor :D

herşeyin bir günü var evlenınce dogum günü bile unutuluyor evlılık sorumlulugun altında merak etme sen :D

0|0
    0|0
  • neden evliler günü yok acaba?

0|0
    0|0
  • buna ne zman inandım biliyomusun. babamın 26 yıllık evilik hayatında anneme bu sevgililer gününde gül aldığında :D şok bir durumdu bir okadarda güzel :) babam aldıysa herkes alır :D

0|0
    0|0
  • Babam anneme alıyor,almazsa annem babamın başının etini yer :D

0|0
    0|0
  • evt alır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• illaki niye almasın hem onların daha güzel olur özel günleri o akşamı daha iyi geçer

sonuçta gece boyu beraberler

0|0
    0|0
  • Bu sevgilililer gününe verdiğin değere bağlıdır :)

BEnim sevgililer günüm onu tanıdığım gündür ve ben o gün hediyeye boğarım sevgililer gününde kırık iğne alamaz benden :)

0|0
    0|0
  • alırlar tabi ki

0|0
    0|0
  • almasalarda olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...