Kız arkadaşınıza ofsaytı en sade şekilde nasıl anlatırdınız?

Kız arkadaşınıza ofsaytı en sade şekilde nasıl anlatırdınız? Uzun zamandır anlatıyorum anlamadı hâlâ nasıl bir beyin gıtlığı yaşıyosa.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Detaylı;
    Aşkım şimdi sen ve ben karşı karşıyayız senin arkanda bana bakan kız var senin arkadaşların o kızın gerisinde olup bana baktığını göremezlerse ofsayt olmaz ama bizden tarafa yakınsa ya da benim arkamda ise ofsayt olur. (Çizim ile daha iyi anlatiyordum ama elimden bu kadar ) :) " sevgilin ve arkadaslari ayni takimda sen ve diger kiz ayni takimda"

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Rakip kaleye giderken top sana geldiğinde önünde kimse yoksa o zaman ofsayttasin demektir.
    Top ayağına geldiği zaman rakip takımdan en az bir futbolcu olmasi lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ucuz mu ucuz bir ayakkabı var böyle %80 indirimli
    Aynı anda ayakkabıyı almaya saldırıyorsunuz ama biri itlik yapıp bir adım önden başlıyor. İşte bu ofsayttır canım dersen anlar kadıncası

0|1
    0|0
  • Gol olacakken küfür edilen pozisyon demiştim bir kere oda eve geldiğinde izlerken kaptırıp küfür edince ofsaytmı demişti pozisyon aut tu tavsiye etmiyorum.

0|2
    0|0
  • Uğraşmam. Hayatına ne gibi bir artı katılcak ki.

0|1
    0|0
  • Rakip takım oyuncusunun , karşı takımda ki en geride duran futbolcunun arkasındayken , top gelmesi halindeki durumudur.

0|1
    0|0
  • Ben bile bilmiyorım ki bir çizgi var geçersen arkanda karşı taraftan bir futbolcu varsa ofsayt falan

0|1
    0|0
  • Detayı ona okur zaten öğrenmekten vazgeçer

0|1
    0|0
Yükleniyor...