Hoşlandığınız kız arkadaşınızdan hoşlanıyorsa

erkekler bi kızdan hoşlanıyo olsanız kızla muhabbetinizde var ama kız szin arkadsınızdan hoşlanıyo ama onların muhabbetleri yok ve sizin arkadasınızda kıza bakıyo. siz bu durumda onların arasını yapmamak için elinizden geleni yapar mısıınz ,olaya çomak sokar msınız? bu çok adice değilmi sizce,hem kızın başkasından hoşlandıgını bıle bıle hala o kızdan hoşlanılır mı ya siz ne düşünüyosunuz

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• yapmam öyle bişi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynı şeyi kız yapsa?galiba aşk herşeyi yaptırıyor aşık olan yapar büyük ihtimalle link linkteki sorumu cevaplıyabilirmisin sevdiğim bi kız vardı yüz vermiodu bana onunla ilgili fikir danıştığım bi arkadaşımın benden hoşlandığını düşünüyorum elektirk almaya başladım ondan amacı ne sence nasıl davranmalıyım yardımcı olursan çok sevinirim

0|0
    0|0
  • daha az dizi seyretmeye calisirim aklima getirmemeye calisirim bu tur kombinasyonlari evladim.

0|0
    0|0
  • Zorla güzellik olmaz .. İnsanoğluna engel koyamazsın ben tanıştırmazsam onlar bir yolunu bulurlar..

0|0
    0|0
  • hoşlanmak beğenmek kalp işi canım, bu nedenle insan iradesi ile ortaya çıkaramaz.. Ama olay eyleme döküldüğünde bu irade gerektirir. Benim arkadaşımdan hoşlanıyor ise hoşlandığım kız, kızdan uzak dururum ben ama arkadaşımla olmasına da karışmam

0|0
    0|0
  • ne aralarını yaparım nede kızın yüzüne bakarım.

0|0
    0|0
  • pembe dizi gibi yahu

0|0
    0|0
  • Kızdan soğumaya çalışırdım.Ne aralarını yaparım, ne de aralarını bozarım.Kendi hallerine bırakırım.

0|0
    0|0
  • banada bı kız yaparlarsa sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...