Aşkınız için yapabılıcegınız en buyuk fedakarlık nedır?

gununuz aydın olsun arkadaslar :)

aşkınız için yapabılıcegınız en buyuk fedakarlık nedır?tesekkurler yanıtlar ıcın herkeze ++

0|0
13|41

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Universite secimimi 1 hafta tanisiyorken(daha cikmadan) degistirdim.hic aklimda olmayan bir universiteyi yazdim

1|0
    0|0
  • Ben de hayalini kurduğum bölümü yazmadım da daha önce hiç alakam olmayan ve aklımın ucundan geçmeyen bir bölümü yazdım. Ama şimdi ayrılmak üzereyiz hatta ayrıldık sayılır. Bir daha kimse için fedakarlık yapmam, yazık oluyor.

2|0
    0|0
  • AŞIKIMIZ İÇİN YAPACAĞIM FEDAKARLIK ŞARTLARA VE DURUMA GÖRE DEĞİŞİR, AŞKIM İÇİN YAPMAM, NE MALUM BEN ONUN AŞKI OLDUĞUM, PİSİ PİSİNE GİTMEKTE VAR:)))

2|0
    0|0
  • Gözümü kapatırım vazifemi yaparım

Peşinden koşarım sonra dururum çünkü kaçan kovalanır.

Gerekirsi diğer sevgilimden ayrılırım

Kıza bağlı kezbansa hiç bişey yapmam

15bine kadar kredi çeker 5bine kadar kefil olurum

Beyaz şovu mu izledin :)

1|0
    0|0
  • En büyük fedakarlığım benden bi beklentisi olacak duruma düşürmemektir.

3|0
    0|0
  • Ona yaptığım fedakarlığı ferhatın şirine bile yaptığını düşünmüyorum ama sonuç ne biliyormusun ? Koca bir hiç..=(((((

1|0
    0|0
  • Mutlu olmamız için ne gerekiyorsa yapabilirim

1|0
    0|0
  • Kes desin keserim, öl desin ölürüm, öldür desin öldürürüm. Abartı değil, eğer gerçekten aşıksam yaparım.

1|0
    0|0
  • hiç pşman etmemmmmmmmm

2|0
    0|0
  • böbremi satarım onun için :)

1|0
    0|0
  • Kavga ederken çeneni kapatmak :D

1|0
    0|0
  • Hayal edemeyeceği şeyi yaparım :)

1|0
    0|0
  • Canımı veririm. Bu kadar net

1|0
    0|0
  • bütün mal varlıgım dan olsun can olsun vaz geçerim yeterki oda benim onu sevdigim kadar sevsin

1|0
    0|0
    • sevdımmı tam sevenlerdensınız anlasılan

• aynen rasgele kafaya göre gönül eylendirdinmi ilişi kurdunmu başına gelmeyen kalmaz insanın agzı süten yanınca yogurdu üfliyerek yer

• link paylaşamıyomuşum o yüzden youtbe da dünyanın en duygusal klibi var izleyin bi zahmet. Varsa bunu yapabilcek çıksın ayrıca

1|0
    0|0
  • gerçekten aşk yaşıyorsak ömür boyu yanında olurdum bundan daha iyi fedakarlık olmaz sanırım :D

1|0
    0|0
  • sadık kalıyorum

onlarca ilik gibi taş gibi fıstık gibi kız var etrafımda/arkadaş grubumda hiç birinin aklımı gönlümü bulandırmasına izin vermiyorum .

1|0
    0|0
  • Eğer uzakta ise, bir kereye mahsus şehirler arası yolculuk yapabilirim. En büyük fedakarlığım bu olur.

1|0
    0|0
  • sizede günaydın aşık lduğunuz kişinin ailesi bu ilişkiye karşıysa ve sizde buna rağmen o kişiyi asla bırakmıyosanızz fedakarlık budurr tıpkı benim yaptığım gibii :)

1|0
    0|0
  • ne isterse onu yaparım sonuçta aşkım için yapıyorum

2|0
    0|0
  • aylık akbilimi doldurmam o parayla ona güzl bi sac düzleştiricisi alıp işe yürürüm :d

2|0
    0|0
  • sevdiğim kız için sevdiğim kızdan vazgeçmek

1|0
    0|0
  • hayatımdan vazgeçmek ( mecazi anlamda )

1|0
    0|0
  • onun için gerekirse ölmek birde onun içn gerekirse gözlerimi ona vermek .

1|0
    0|0
  • ömür boyunca bekleyebilirim hem de sadece o nu :)

1|0
    0|0
  • eski sevgilim için milyarca çocuk öldürmüştüm :(( hatta trilyon...

1|0
    0|0
  • Takımımı bırakmam ama öyle biri yok bu dünyada

1|0
    0|0
  • adanırım hatunuma...

1|0
    0|0
  • üşürse eger Galatasaray battaniyemi veririm.uyuyunca geri alırım :D

1|0
    0|0
  • onun için sakalımı kesebilirim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 13

• Mutluluğu için gerekiyorsa ondan bile vazgeçebilirim ...

2|1
    0|0
  • Sanada günaydın öncelikle, valla ben boyumun ölçüsünü aldım bundan sonra fedakarlık falan yok :))

2|0
    0|0
  • Bu zamana kadar hiç özelimi babamla paylaşmamıştım, ama o kişiyi paylaştım babam da kız babası işte biraz karşı çıktı, bense bayan olmama rağmen onu savundum hep, sonuç peki, onun ailesi de karşı gelince o bırakıp gitmeyi tercih etti.. Erkek olmasına rağmen...

0|1
    0|0
  • :) Canım gerçek anlamda aşık olmadım.. Ki aşk denen saçmalık için hiç bişeyimden vazgeçip fedakarlık yapamam.. :)

2|1
    0|0
    • buda dogru canım ya:))

• Gün gelir hiç bir plan programın yokken biri çıkar karşına. Amacin bir sevgili edinmek yada bosluktan kurtulmak değildir. Bir süre geçer ona karşı değişik şeyler hissedersin. Ama hala ne yaptığını bilmiyorsun. Biraz zaman geçer onu merak edersin acaba ne yapıyor dersin. Seni aramadigı zaman umurunda olmaması gerekirken bu durumun nedense sana ağır gelir bu davranışı . Zaman geçer onunla geçen süre sana herşeyden güzel gelir. Seni üzmez incitmez ... Bu durumda bir daha düşün aşkın anlamini

• Aşık olursam bakarız..

• kalbimi veririm

1|0
    0|0
  • aşkım için ölmem ama ölmenin bir alt modeli :) neyse onu yapardım işte ama cidden aşıksam

1|0
    0|0
  • hamallık yaparmıydım sırtımda taşırmıydım ammaaaan ne bileyim bennn

1|0
    0|0
  • yapmam yaptıkta ne oldu kıymet bilmedi

1|0
    0|0
  • onu yaptığı hatalara rağmen affedebilmek

1|0
    0|0
  • Aşık olduğum kişiye zarar veriyor isem ondan vazgeçerek en büyük fedakarlığı yapmışımdır bence.

1|0
    0|0
  • hiç birşey yapamam kusura bakmasın

1|0
    0|0
  • Onlarca insan içinden onu sevmişim yetmez mi.

1|0
    0|0
  • onu sevmek :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...