Tek seferde takılmadan en fazla kaç ip atladınız ?

Soru gayet açık.Her stil olabilir,önemli olan takılmamak ve durmamak.Benim rekorum 1.400.'dü.Ya Sizin ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• walla helal olsun dostum ama okadar ip atlamaya vakit harcayana kadar üst bölde hareketleri çalışsan daha iyi değilmi sonuçta erkeksin ama sakın yanlış anlama lafımı bi daha söylüyorum helal olsun

0|0
    0|0
    • Kardeşim zaten günde o zaman en az 500-600 şınav çekip,dumbel çalışıp,yüzüp,koşuyordum.Boksörüm ben,ip atlamak konusunu kafaya taktım 1000'i geçebilecek miyim diye mevzu o yani.

• dostum ben zaten haftanın 4 günü fıtnees yapıyorum sigara alkol kullanmıyorum kendime çok iyi bakıyorum önerilerin için teşekkürler inşallah istediğin yerlere gelirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• ip atlamayı sevmem beceremiyorum zaten :D en fazla 10 falandır :D

0|1
    0|0
  • 1400 nedir ya..Sen insan mısın .. ? 8-9 yaşlarında oynardık..Taş çatlasa 10-11 :D

0|1
    0|0
  • een fazla 25ti naptın sen hacı :/

0|0
    0|0
    • 10 senelik sporcuyuz kanki :D

• hay maşallah biz hamlamışız :D

• Yok kanki doğaldır,ilk başta 50'yi zor yapıyordum hergün kumsalda saatlerce atladım.En önemli olay çıplak ayakla atlamak,ayakkabı ve ipin boyu bazen örtüşmüyor.Birde konsantre,tabi ki bacaklarım çok güçlü 15 dakika da atladım işte,sen biraz bacakları kuvvetlendir.

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...