Lider BEŞİKTAŞ ! ?

Gene herzaman olduğu gibi 90 dakika zevkli futbol = BEŞİKTAŞ

Kaçan pozisyonların haddi hesabı yok hem sivas hem BEŞİKTAŞ adına önemli fırsatlar vardı

Sizce maçın Futbolcusu kim?

• Ricardo Andrade Quaresma
    20% (1)13% (2)15% (3)Oy Ver
  • Oğuzhan özyakup
    40% (2)20% (3)25% (5)Oy Ver
  • Atiba Haçitsın (çatışmalar başlasın)
    0% (0)47% (7)35% (7)Oy Ver
  • Luiz Rhodolfo
    40% (2)20% (3)25% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel maçtı , Atiba 30 saatlik uçak yolculuğu ve iki milli maça rağmen iyiydi

Hakemler etki etti diyen renkliler pozisyonu iyi incelesin http://i.hizliresim.com/7PO5LW.jpg

6-7 senedir şiir gibi top oynadığı sezonlarda bile saçı çekilen, yüzüne tükürülen, biçilen,
    faul ile gol atılan, her derbi öncesi en önemli oyuncusu mutlaka cezalı duruma düşürülen,
    o da olmazsa maçın en başa baş gittiği dakikalarda bir oyuncusu saçma sapan bir sebeple kırmızı yiyen ve oyundan düşerek yenilmesi sağlanan

Tehlikeli olabilecek atakları hakemler tarafından saçma sapan kararlarla durdurulan,
    taraftarı darbe gibi komik bir gerekçeyle yargılanırken saray'da poz verenlerin alenen şampiyon yapıldığı lig bu lig değil mi?

1|3
    0|2
    • Allah başımızdan ATİBAYI eksik etmesin

Saray soytarısı olacağımıza saraya kArşı direnen millet oluruz. Bu yüzden Halkın Takımıyız boş teneke çok ses çıkartır boşuna kendimizi kasmaya gerek yok

• @Morukkkskdk italyanların nesta, maldini, pirlo gibi yaşlanan ama performansı hiç düşmeyen futbolcuları vardır ya, öyle bir adam işte.

• Aynen ama bu düzeyini ne kadar koruyacak ben onu merak ediyorum malum 30'u geçti

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonuca bakalım biz :)
    Maçı izleyemedim fakat Beşiktaşım yine yapmış yapacağını ✌

0|1
    0|0
  • Oguzhan tabıkı cenk yıne streste tavan yaptırdı bıze

0|1
    0|0
    • son pozisyonda kanattan gelirken duraksamayıp hızlı gelip yapıştır saydı tadından yenmezdi neyse gene hazırda gomez gibi bir forvetimiz var

• Yürü be kurabiyem!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hepsi harikaydı rhodolfo olmalı bence kaç kez top kesti en önemlisi ise karşı karşıya olan atiff cheojhwkdqjlkjwqlş ya vurdutmadı :D

1|1
    0|0
  • 2 yıldızlılar sevinsin nasıl olsa mayısta kanarya 4. yıldıza doğru gidecek ;)

0|0
    1|5
  • Bu sene birileri sürekli hakemler yüzünden puan kaybederken birileri sürekli hakem sayesinde kazanıyor.
    Sene başında Yıldırım Demirörene neden büyük destek verdiklerini şimdi daha iyi anlıyoruz

0|0
    0|2
    • Antalya şaka filan iyi döşedi size bunun acısını gelip buradan çıkarmaya çalışma hiç

• bak dostum asla ama asla ben Galatasarayın avrupadaki başarılarını inkar etmedim etmemde sonuç olarak seni beni TÜRKİYEYİ temsil ediyor Melonun nasıl bir kişiliğe sahip olduğu az buçuk belli Metin oktayların formasına bile ne kadar saygısı var meçhul yaptığı Köpek hareketinden belli.

Bizi eğer şampiyın yapmak isteselerdi buna emin ol Demirören başa geçtiğinden beri iki sene üst üste şampiyon olurduk

• Bizimde kazanılan emeklere saygımız vardır ama sen kalıyorsun geçen seneki Şampiyonluğa laf atıyorsun. Yani insanların emeklerini bu kadar ayaklar altına alınırmı.
      Yıldırım Demirören TFF başkanlığına Feneri kurtarmak için getirildi. Şu anda Demiorenin en nefret ettiği takım Galatasaraydır. Biz Şampiyon olduğumuz sene bile bunşeref yoksunu TFFyi eleştirdik

• Beşiktaş yine farkini koydu ortaya ya cok daha farkli bitebilirdi mac aslinda ama olsun kazanan yine BEŞİKTAŞ...

0|1
    0|0
  • Aslında her futbolcumuz maçın adamı ama ben oğuzhan diyorum.
    Maçta penaltı verilmeseydi yine de oğuzhanın golüyle 1-0 yenecektik.
    Oğuzhan bu sene son dakikalarda attığı gollerle 6-7 puan katkı yaptı takıma :)

Adamın bilekleri yeter, dokunsa atıyor :)

0|0
    0|0
  • ne oldu kaç kaç bitti kardeş

0|1
    0|0
  • sezon bitmeden sevinmeyin :)

0|0
    1|3
Yükleniyor...