Beşiktaş 2 - Sivasspor 0 Maç Sonucu Düşünceleriniz?

#LidereSelam Süper Lig 12. Hafta'da #Beşiktaş 44. dk Penaltıdan Mario Gomez 1-0 Öne Geçti Ve Maç Bu Şekilde Sona Erecek Derken. 90 Dk Oğuzhan'ın Attığı Golle Skor 2-0 Oldu Çok Fazla Gol Kaçıran Beşiktaş En Az 6-7 Olacağı Maçı 2-0 Kazanabildi 1-0 İken Son Dakikalara Yine Kanser Edecek Derecesine Sokan #Beşiktaş 2-0 Kazanmasını Bildi Ve Fenerbahçeye Kış Kış Diyip Sahip Olduğu Liderliğe Tekrar Çıkmış Oldu. Haftayı Yine Lider Kapattı Düşünceleriniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem diye ağlayan renkliler inceleyin

http://i.hizliresim.com/7PO5LW.jpg

6-7 senedir şiir gibi top oynadığı sezonlarda bile saçı çekilen, yüzüne tükürülen, biçilen,
    faul ile gol atılan, her derbi öncesi en önemli oyuncusu mutlaka cezalı duruma düşürülen,
    o da olmazsa maçın en başa baş gittiği dakikalarda bir oyuncusu saçma sapan bir sebeple kırmızı yiyen ve oyundan düşerek yenilmesi sağlanan

Tehlikeli olabilecek atakları hakemler tarafından saçma sapan kararlarla durdurulan,
    taraftarı darbe gibi komik bir gerekçeyle yargılanırken saray'da poz verenlerin alenen şampiyon yapıldığı lig bu lig değil mi?

0|3
    0|0
    • Kol Gibi Girdi Bu Galibiyet Kudursunlar ))

• Soran bu maç için demedim zaten cüneyt çakır verdigi penalti pozisyonuna dedim.
      Ben hakaret etmeden yaziyorumda neden zoruna gidiyor gibi davraniyon sen bizi sucluyon cvbini soylrm

• @Bendiss Beşiktaş düşmanlarıyla muhattap değilim sana özel değil

Kızlar Ne Diyor 1

• Hakeme dua edin bir daha beşiktaş maçını ızlemiyecem ne zaman izlesem ya farklı kazanıyorlar ya da kazanıyorlar

0|0
    0|1
    • Ağlayacaksanız Mendil Verebilirim)

• 2 gün önce dedin neyse sezon görüşecez.

Sen bu videoyu izle byeeeee :)
      http://m.youtube.com/watch?v=ZBKNPM_OMgM

• Vayy Meşhur Oturan Hollandalı :D:D Birde Osuran Hollandalı Var :D Herkes Gomez Mi Çaksın:D

Erkekler Ne Diyor 5

• Sıkıntı yok alışkınız bu duruma sezon sonu 3 olurlar yine.
    23 nisanda çocuklar bir gunluk başbakan olmasi gibi hevesini almalarini sağlıyoruz sezon sonu kupalari topluyoruz..

Maç hakkında birşey diyemem izlemedim.
    Başka takımlar umrumda olmuyor biz kendimize bakıyoruz sonra rakip takim gelir.

0|0
    1|1
  • Kazandığımız için mutluyuz ben tam izleyemedim ama sivas birz daha etkili geldi bana ama sonuç olarak büyük takimsan iyi oynamadan da kazanmayı bilmek gerek tebrikler BESİKTASİM

0|2
    0|0
  • Her şeyimiz ile sahada mücadele ettik ona bile laf atar oldular Defans orta saha çok iyiydi Forvet biraz enteresandı kaçan pozisyonları sayamadım mühim olan 3 puanı cebe indirmek

#LiderBEŞİKTAŞ

0|1
    0|0
  • Helal Kartalima yine aldilar
    Gs ile farki brz actik fener de iki uc mac kaybederse iyi olacak =)

0|2
    0|0
  • tebrikler

0|1
    0|0
Yükleniyor...