Sporcu beslenmesi için hangi ürünü kullanmalıyım?

Şişmeden hafif hacim kazanarak şekilli bir vücut elde etmek istiyorum. Sizce hangi beslenme ürününü kullanmalıyım?

0|0
3|22

En İyi Kız Görüşü

• Whey proteın yeterlı bence syntha marka hem daha ucuz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bambaşka bir olay o. Öncelikle hangi tip ürün ve proteinin vücudunda iyi yer tuttuğunu ve etki ettiğini anlaman lazım. Mesela ben, 6 ay whey proteini kullanmıştım sonra carnivor ( et proteini ) kullanmaya başlayınca bayağı bir fark etmişti vücudum. Merak ettiğin ne varsa yardımcı olurum sana

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Protein tozu mu soruyorsun anlamadim beslenme ürünü derken yoksa beslenme programına uygun yiyecekleri mi

0|0
    0|0
  • et :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• protein tozu al ama fazla haftada 4 gün 1 saat olmak üzere hafif ağırlık antremanı yapabilirsin şişmez formunu korursun

0|1
    0|0
  • Kardeşim ürün derken öyle bir ürün yok sana %100 kas aldırsın sen tek bir ürün ile sağlıklı beslenemeZsin.. Whey protein , bcaa , creatin , glutamin suplement olarak kullan kaliteli karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslen akşam yemeğinden sonra birşey yeme ağır kilo ile çalış yavaş yavaş kilo al

0|1
    0|0
  • sublement olarak mı?

0|1
    0|0
    • ozaman şöyle yap kış dönemindeyiz dynmatize super mash gainer al şeker oranı 0 yağ yapmaz ancak hem kas hem kilo almana yardımcı olur 180 lira filan içinde kreatin filanda mevcuttur ilk bunu kullan etkisini hissedersin. Yaza doğru da kreatin ve amino asit alırsın onların 2 side 100 tl birşey

• Protein vitamin takviyesi kullanıyorum

0|0
    0|0
  • karbonhidrat

0|0
    1|1
  • ürünlerin hepsini çöpe at, protein almak istiyosan doğal besinlerle bunu sağla, daha bir kişi görmedim hap kullanıpta sağlıgı bozuşmayan, protein tozu diye tebeşiri dayıyolar vucut yapcam diye mideden oluyosun, patates ye makarna ye süt iç, bin kez daha sağlıklı ve daha cabuk kavusursun o istediğin vucuda

0|0
    0|1
  • Kilo ve boy kaç

0|0
    0|0
  • protein aminoasit al

0|0
    0|0
  • sade protein tozu kullanabilirsin ya da daha fazlasını istiyorsan protein tozu ile amino asit ikisini birliktede kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Amino asit olarak bcaa glutamin arginin kullanabilirsin protein tozu olarak da whey proteini kullan ama konsantre whey olsun hidrolize falan onlara bulaşma şimdilik creatin de alabilirsin performans için

0|0
    0|0
  • Alt yapın olmadan protein tozu falan kullanma. bir 6 ay geçsin.

0|0
    0|0
  • Hiç bişeye gerek yok. Bırakın bu sosyetik vicutlariyla şişirme hikayelerini.. 2 sene ağır işte çalış, demir gibi olursun.. Şu amele kası diyenleride s*kleme. Ben çok gördüm, bir badicinin, bir inşaatcinin altında kalmasini

0|1
    0|0
  • proteinli gıdalar tüket.

0|0
    0|0
  • Yumurta beyazı, yulaf ezmesi vs.

0|0
    0|0
  • Peynir suyu iç

0|0
    0|0
  • Protein agarlikli beslen

0|0
    0|0
  • Süt ürünlerine özen göster kesinlikle.

0|0
    0|0
  • tavuk balık

0|0
    0|0
  • Steroid 😀

0|0
    0|0
  • Protein tozu anca öyle şekil alır gerisi hikaye yok yulaf falan olmuyor kardeşim.

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı doğal beslen

0|0
    0|0
Yükleniyor...