Genellemelerimiz hakkındaki düşüncelerinizi gerçekten merak ediyorum

arkadaşlar çok uzun süre burada takılmıyorum ancak ne zaman farklı düşünceleri öğreneyim diye buraya baksam ya kızlarla ilgili ya erkeklerle ilgili çeşitli genellemelere rastlıyorum.ve çoğunluk acı çeken ya yeni terkedilmiş yada hoşlandığı insandan beklediği tepkileri alamamış insanların insanlığa isyan için birbirini ölesiye ezme çabası.erkekler çok züppe gününü gün eden kızlar parayla nefes alan birer nesne gibi anlatılıp sonra bu iş hakaret ve tartışma boyutuna getiriliyor.ne gerek var bu kadar saçma genellemeyle insanların yaşama veya fikir boyutunu eleştirmeye? sonuç olarak kadın erkeğe erkekte kadına farklı boyutlar ve amaçlarla ister istemez bir şekilde ulaşmak isteyecektir .ne bu kuyruk acısının ızdırabı ne gerek var sizin düşündüğünüz gibi olmayan insanları çoğunluğun düşüncesine sokma çabasına .saygı denilen şeyi atlayarak bir adım arkadan geliyoruz birbirimizi eleştirmeden önce saygı konusunda bir özeleştiriye tabi tutsak kendimizi hem kızlar hemde erkekler kuyrukları sapasağlam dönerler her gün yuvalarına bence. haksız mıyım ?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bencede haklısın bir çok kışı genelleme yapıyor bende bundan rahatsızılık duyuyorum. Geçende bır bayan kadın-erkek eşıtlıgı gıbı bır konuda tartıştık konuştuk bılınçlı gordum arkadaşa ekledım sohbet edıyoruz. Dını boyutta bır soru sordum yıkanma ıle ılgılı onu algılamayacak kadar..Her keze at gozlugu ıle baktıgı ıçın sapık muamelesı yaptı gıttı ıçıme oturdu. Bazıları ış olsun dıye, çoguda farklı şeyler peşınde. Gerçekten saygı sevgı çerçevesınde bır konu tartışılacaksa ben her zaman varım. Insan kendını gelıştırırı bır şeylerı tartışmak yorumlamak ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• her ikisi de farklı cins olsa bile ikisi de insan. onları önce insan sonra cinsiyet ayrımına göre ayrımak lazım. sonra da yaşadıgı cevre egitimi diye sınıflandırmak lazım. daha sonra da ruhsal analiz karakter analizi diye belirtmek lazım

Ve zamanla da neyin ne oldugunu kendi sentezlerinle vurgulamak lazım

0|0
    0|0
  • aynı soruyu bende sormuştum öncelerden genelleme yapmamak lazım evet.

1|0
    0|0
  • sana burda haklısın diyecekler ama yine yapacaklar...

1|0
    0|0
    • tabiki ama ben de bu kadar çok rastlayınca acaba ben mi yanlış düşünüyorum sorusuna cevap almak için yazdım bunu bi nabız ölçmek yani gerçekten sinir bozucu olduğunu düşünmeye başladım

• Kaç yaşındasın bilmiyorum ama çok makul ve mantıklı şeyler yazmışsın tebrik ve taktir ettim seni ayrıca teşekkür ederim..@--<--<

1|0
    0|0
  • 'erkekler çok züppe gününü gün eden kızlar parayla nefes alan birer nesne'

ama öyleler

0|0
    0|0
  • ben eylenmeye geldim kimseninde elini burnuna sokup sumugunu cikarmiyorum.. arada anlatilanlari mizahi acidan bakmiyip anlamiyan davarlar ciksada genel olarak eylenceli ^^

0|0
    0|0
  • yazın uzundu ama okumaya değer çok doğru tespitlerde var yazının içinde fakat biliyosun ki insanlar egolarıyla yogruldu dimi

0|0
    0|0
    • kesinlikle . ama çok saçma gelmeye başladı bu bir değil iki değil ego pazarında ağırlığınca alışveriş yapılıyor

• afiyet olsun sana :D

• yaw bu nasıl site 45 dk dır kuzen bulaştırdı bi xpey alamadık level 1 dio :))

• .Haklısın.

0|0
    0|0
  • sen parmağınla 1 göstersen 2 diyecek insanlar var sen ne anlatacaksın bu insana küçük hesapların insanları olmuşlar niyetlerinde doğruya güzele bir eğilim yok ki tabi istisnalar hariç

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman genelleme yapmayın. hatta bu bile bir hatadır.Montaigne...

0|0
    0|0
  • Katılmamak elde değil de sonuçta sanal alem, kafaya takmaya değmez.

0|0
    0|0
  • fazla bilinçli üye.sık sık gelmediğinden belli zaten şuur sahibisi :)

0|0
    0|0
  • Tanışsak ya

0|0
    0|0
  • haklısın güzel soru da sanki bu saatin sorusu değil gibi :D

0|0
    0|0
  • ve çatışmalar var...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4