Iyi geceler . size bir sorum olacak

hastayım. ileri derecede astımım var. ve sigara içiyorum. günde 1.5 paket . cook zorlanıyorum. ilaçlarımı kullanmıyorum yakında makinaya bağlanabilirim. sizce kaç yıl yaşarım :((. ( derdim var çarem yok)

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• daya rakıyı gitsin iç anasını satim sigarayıda 2 paket iç karıştırma götür :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İntihar etmenin yavaş yolunu seçmişsin gibi:( Yapma kardeşim kendine daha bu yaşta mahvediceksin kendini.

0|1
    0|0
    • kötüye bişey olmaz derlerdi. ben asllında onu deniyorum :))

• içmeyince bilinmiyor ama

• ben de içiyorum ama astımken intihar bir nevi.İlaçlarını da kullanmıyorsun üstelik.

• 1.5 paket sigara içme o zaman alla alla ya

0|2
    0|0
  • arkadaşım madem derdin var kendini ölüme sürüklüyosun engel ol kendine

0|1
    0|0
  • Cidden üzüldüm ve canına garezinmi var.bırak şu mereti bırakmak için elinden gelen her yolu dene

0|1
    0|0
  • hastasin. sigara iciyorsun. ilaclari kullanmiyosun. afferin abi

0|1
    0|0
  • çaren var ama mal kafalısin.

0|0
    0|2
  • nefsine hakim ol içme. al sana çare..

0|1
    0|0
  • Böyle bi çaba göstermezseniz bu hastalıkla başedemezsiniz.

İlaçlarınızı kullanınız, sigarayıda mümkün oldukça azaltınız.

0|1
    0|0
    • denedim. cook denedim. kendime hakim olamiyorumm

• En azından ilaçlarınızı alınız. Sigarayı bırakmak içinde size en yakın sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.

• öneriniz için teşekkürler. ama kullanmak istemiyorum ilaç

Erkekler Ne Diyor 16

• çare var ama sen kullanmıyorsun arkadaşım. çarem yok deme. en başta ilaçların varmış içmiyormuşsun. zorla mı içirecekler sana. sigarayı da bırak. bırakamıyorum kelimesi yanlış kelime. bırakmak istemiyorum desen daha doğru olur. insan iradesinin yapamayacağı şey yok.

sigarayı bırakma için tv de yanılmıyorsam 171 di. arıyorsun sana bulunduğun bölgede bakanlığa hizmet eden poliklinik adresi veriyorlar. gidiyor göğüs hastalıkları uzmanı tetkik yapıyor ve sana uygun ilaç yazıyor. en çok kullanılan CHAMPIX isminde ilaç çok etkili. ama devlet karşılamıyor pahalı bir ilaç. ben almıştım bunu. 20 gün kullandım ama devam edemedim.( özel durumlarımdan dolayı araya hastalar cenazeler falan girdi) bu 20 günde çok farkettim. sigarayı canın istemiyor. sonuna kadar içtiğin sigaradan 2-3 nefes çekince doyuyorsun. ağız tadın bozuluyor yavaş yavaş uzaklaşıyorsun. çok kişi bundan sonuç aldı. 3 aylık bir uygulama. bir çok arkadaşım bu ilaçla sigarayı bıraktı sana bir de form sitelerinden bırakanların yorumlarını okuman için adres vereyim

link

0|1
    0|0
  • çaren spor azizim belli ki sıkıntıların var 1.5 paket sigara diyorsun içme demeyeceğim azalt sadece ve ilaçlarını kullan sende ilaç kullanacak derman bırakmayan dert neyse gibtir et takma kafana yaşayacaksın daha üzülme ha birde bolca su iç iyi geli

0|1
    0|0
  • Bu bir şiirden bir bölümü hatırlattı. " artık cıgarayı 3 pakete çıkardım günde olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun " ama hayat şiirlerde ki şarkılarda ki gibi değil. yaşarsın ya bir yerlerinden delerler oradan hava alırsın filan ayarlarlar onu sen kafana takma devam. doldur kadehi çak rakıyı. hatta sarma tütüne de başlayabilirsin.

0|1
    0|0
  • allah şifa versin yalnız bıyıklara hasta oldum kardeşim

0|1
    0|0
  • astım bendede var. bırak sigara içmeyi sigara içenin 1 kilometre yanına yaklaşmıyorum. sana tavsiyem intihar etmek istiyorsan sigarayla uğraşma direk kafana sık.

1|0
    0|0
    • bunu diyen 100. kişi falan olmalısın. gene de teşekurler. öneriniz için

• sebebi nerdir kardeşim bu yaptığının? bir açıkla bilelim. aklımız yeterse akıl verelim.

• sen onuda yaparsın . ben yolumu biliyorum. ne olacagımıda merek ettim nasıl yorumlar gelecek diye . maşallah...:(

• 5 yıl 2 ay 3 gün :DDD

0|1
    0|0
  • bence bırakmayı den çok kolay emin ol

0|1
    0|0
  • Allah belasını versin o sigaranın insanın sagliginiwalio hala icioruz

0|1
    0|0
  • Boşver yaşayıp napıcan iç devam et.

0|1
    0|0
  • sen zaten kafanda birtimissin kardesim. sigara icin olmeyi tercih ediyorsan buyur meydan senin .. ayrica kimse senin kac yil yasiyacagini tabiki bilemez. sana su sekilde bir tavsiye ederbilriim. elektronik sigaralar var bnde gunde 1 paket sigara icen biriyim. bu elektronik sigaralarin tutun olanindan al meyveli alma o isini gorucektik.. yani astim icin bi zarari yok .

0|0
    0|0
    • elektronnik sigaramda var . şuan şarjda

• ozaman normal sigaraya biraz ara ver onunla takil.. baska turlu oluceksin :) yani kacari yok bunun.. eger kafanda koyduysan zaten seni kimse ceviremez ama tabiki sen daha iyisini bilrisin..

• kader diyelim...

• Kusura bakma ama bu beyin yapısıyla pek yaşamazsın

1|0
    0|1
    • adam haklı şimdi :D

• senin daha kafan yok. nasıl olduda yazdın. . resmine bakıyım dedim . gövde var baş. yok. nerde unuttun. yoksa acıkınca kafan Domino's a mı gitti

• Öyle oldu kardeşim ;)

• astım tedavi edilebilir .ama akciğerlerinizde kanser bulgusu varsa bir şey demen yanlış olur .

sadece astım tedavisi görüyorsanız daha 50 sene yaşarsınız .allah sağlık sıhat versin .

0|0
    0|0
    • yok. gitmediğimiz hastane kalmadı. :)

• tamam ozamn devam herşeye . öldürmeyen allah öldürmez :)

• haklısınız .

• Fazla yaşamassın bu kafayla abisi.. Gerçi astımdan ölenide görmedik ya oda ayrı =))

0|0
    0|0
    • benim 2 dede astımdan gitti. :)

• Eee sizde adet o z aman sorun yok =)) Yapma kardeşim ilaçlarını kullan bırak sıgaryı intihar etmiş oluyorsun hesabını veremezsin..

• Ölmek için elinden geleni yapıyorsun oldu olcak çek kendini vur :)

0|0
    0|0
  • çabuk ölmek istiyorsan atla daha iyi bu ne ya

0|1
    0|0
  • Acılen sıgarayı bırak ılerde cok sorun yaşarsın

0|1
    0|0
Yükleniyor...