Sizce kadınlar neden ağlar?

Evet bayanlar bu gün dünya aglama günü ağlamak isteyenler yorum yazsın :) Duyguların suyu aksın

Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de -yalnız- ağlamaz. Kadınlar, sadece sevdiği erkek duyabilecekse ağlar.

Durup Dururken Bazen Gözleri Dolar Bayanların.. o an geçmişten hüzünlü bir sahnemi canlandırılıyor beyinde.

0|0
28|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadını ağlatmak çok zor değildir aslında. Kadınlar her şeye ağlayabilir; bir filme, bir şarkıya, bir yazıya… En az erkekler kadar yani! Ama bir kadını yürekten ağlatmak zordur. Eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa, ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir.Ama o yüreğin değerini bilememiş olacak ki ağlatan, gözünü bile kırpmadan teker teker batırır iğnelerini yüreğe!

İşte o zaman koca bir yumruk gelir oturur boğazına kadının. Yutkunamaz, nefes alamaz; çünkü o koca yumruk canını çok acıtır. Gözleri buğulanır kadının sonra.

Ağlamayacağım, der içinden. Ama engel olamaz işte.

Çünkü yüreğine ulaşmıştır birileri ve iğneler saplamaktadır.. Bu acıya ne kadar karşı koyabilir ki bir kadın. İnce ince süzülür yaşlar gözünden; önce birkaç damla, sonra bir yağmur seli… Ve kadın ağlar; hem de çok!

Sanmayın ki gidene ağlar kadın! Gidenin giderken koparttığı yerdir onu ağlatan, orada bıraktığı yaradır. O yaranın hiç kapanmayacağını, kapansa bile izinin kalacağını bilir kadın; o yüzden ağlar. Ama bilir misiniz, ağlamak kadınları olgunlaştırır. Her damla, daha çok kadın yapar kadınları. Her damla bir derstir çünkü.

Bazen kadınlar ağladığında çoğu insan, ağlama niye ağlıyorsun ki, değmez onun için derler. Bilmediklerindendir böyle demeleri. Çünkü yürekleri acıyan kadınlar ağlamazlarsa, ölürler.

İçlerindeki zehirdir onları öldüren! Ağlayarak o zehirden kurtulur kadınlar, o irini temizlerler yaralarındaki! Çünkü bilirler, o irin temizlenmezse iltihaba dönüşür yaraları. ...

Aziz Nesiz

5|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 27

• kadınlar duygusaldır ama aynı zamanda tiyatral yetenekleri erkeklere göre daha çok gelişmiş kadın nerede hangi oyunu sergileyeceğini çok iyi bilir nerede göz süzeceğini nerede kaş çatacağını nerede ağlayacağını nerede numaracıktan bayılacağını ama ben özellikler erkekler varken ağlayan kadınlara uyuz oluyorum buna annem de dahil.Annem de aynı hareketi yaptığı için uyuz oluyorum.Sırf dediğini yaptırmak haksız olsa bile kendini haklı çıkartmak için alıyor ve başarıyor da.Erkekler kadınların gözyaşlarına dayanamıyor herhalde.Haa iz ne dersiniz erkekler?kadınalrın gözyaşlarına dayanamıyor musunuz?

0|0
    0|0
  • bu genellemeyi neye dayanarak yazığını merak ettim

herşeye ağlayabilirm ben.bazen dediğin gibi durup duruken gözlerim dolar ama birçok sebebi olabilir sadece geçmişten bir sahne değil.en çok yalnız kaldığmda ağlarım ama başkalarının yanında ağladığım da çoktur. geldiğinde tutmak zor olur çiş gibi birşey

0|2
    1|1
    • eksi verenler dürüst cevaplardan hoşlanmıyor sanırım

• çünkü yalnız kaldığımda üzülecek şeyleri daha çok düşünebilirim ya da başkalarının yanında kendimi tutabildiğim anlar olduysa o patlamayı yalnız kaldığımda yaşarım ama başkaları varken de çok ağlarım gelince tutmak zor benim için gözmden yaş gelmese bile boğazım düğümlenir çenem büzüşür belli olur yani kendimi tuttuğum :))

• Anladım çok duygusal bir yapin var sanırım, ama en güzeli yalniz ken aglamak bence :)

• bende sinrilen,ince zırlya zırlya aglarım..

Sevgılım onun yanında aglayınca çok kızar bana..

Bazen bende çok hassalık oluyor haklı ne söylese alıngalık yapıyorum. KIzıyor çunku boşu boşuna benı uzmeye çalışıyorsun dıyor.

0|0
    0|0
    • Zırlamak haha :) Evet üzme onu bilerek yanındami aglıyosun, yoksa o öküz gibi seni üzüyormu.

• ne demek bu şimdi ? sankı bızı tanıyorsunda atıyorsun kafadan?

neyse.. bılmedıgımız hayalar hakıında yorum yaparsakk neyse...

• Bu sadece bir sohbet neysesi yok :) peki gidebilirsin hoşçakal

• ben şahsen sevgilimin yanında ağladığımda mutlaka yaptırmak istediğim bişey vardır ve duygu sömürüsü yapmak için ağlıyorumdur.(normal şartlarda). çünkü erkekler kadınların ağlamasına dayanamaz. ama son zamanlarda gerçekten ağlarken bişey beklemiyorum.ve canımın acısı büyüdükçe zaman içimde yer yaptıkça ağlamanın faydası olmadığını anladım. artık ağlamak hiçbişeyi çözmüyo:(:(

0|0
    1|0
  • canımızı acıtan çoooookkk:)

0|0
    0|0
  • ben genelde yalnizken aglarim..ama sevgilimin karsisindada yeri geldi naz, yeri geldi huzun aglarim, o da bana kiyamaz gozyaslarimi siler, teselli eder, bu da bana iyi geliyor, sakinlesiyorum :)

0|0
    0|0
    • Bu çok güzel birşey, çok romantik :)

• Oturup saatlerce karsilikli aglamak geciyordur aklinizdan, kim bilir :) ağlaşgan şeyler sizi

• okadarda degil :d

• Ya uuf yine genelleme yapiyorsun :)..

Ne alaka ya, yalnız ağlayan bayanda çok, sırf erkek görsun duysun diye ağlamiyoruz.

Ben asla kimsenın ağladığımı görmesını istemem, hele sevgilim asla görmesın

0|0
    0|0
    • Enteresan farklı bir bakiş açisiyla karsı karsıya kaldım şu an, kimileri çok yakinlarının yanında aglarken, kimileri onların görmesini istemiyor. Yalnızlarımı oynuyorsun,

Bu genelleme degil ya :) Yaradılış geregi genetik bir veri

• ağlamak zordu benim için...ölüme dahi ağlayamazdım...taki 2008 yılına kadar...

artık bir şarkı,bir sahne yetiyor muslukların açılmasına...

yaş ilerleyince mi böyle oluyor insan acaba?

0|0
    0|0
    • Olabilir.insan olgunlaştıkca biraz daha sakinleşiyor, ve birçok şeyi düşünüyor, gerçeklerle yüzleşiyor.

• ya biz olaylara daha duygusal bakıyoruz ondan

bide erkeklerde çok işe yarıyor

ben tek başıma ikende ağlarım her hangi bişeye duygulandığım zaman

0|0
    0|0
    • Erkekler aglamanız konusunda size yardımcımı oluyor, işe yarıyorlar derken :)

• yani suçlu olmasalar bile bir suçluluk hissediyolar

ağlayan bir kıza karşısındaki erkek asla yanlış bir harekette bulunmaz

• Tabiki çok hassas oluyoruz, sanırım bayanlar birazda aksiyon ve romantizim katmak istiyorlar ilişkilere :)

• ayyy konuya bak . Ağlıyordum bende tam üzerine oldu. Neden ağlarız? Birini çoook özlemişsindir. Kardeşin gibi gördüğün insanın seni sırtından vurduğunu görmüşsündür. Sevdiğin adam başkasıyla evleneceğini öğrenmişsindir... Daha ne olsun bugün ağlama bunlar sebep :(

0|0
    0|0
    • Senin agladıgını düşündüm ve bu konuyu açtım diyim o zaman :P

Birşey söyleyimmi en kötü yerlerden darbe almısın, ama şunu diyorumki, onlar seni gözden çıkartmışsa, senin GÖZLERİNDE onlar için aglamamalı, elbetde üzülürsün zor bir durum, İnşallah atlatırsın bu durumu.

• aslında canın çok yanarsa ağlayamazsın. ben ağlayamam yani. karşımdaki beni ağlatmaktan ziyade, suskunluğumdan korkmalı. :)

0|0
    0|0
  • hayata duygusal bakmamizin tek sebebi SIZ erkekler!

1|1
    0|0
  • ben niye hiç ağlamıyorsam...

0|0
    0|0
    • Senin sorunun bence, kalbin 4-4 lük atmıyor. o yüzdendir

• Ağlayamıyorum artık. Gözyaşının da yetişemeyeceği duygular olduğunu öğretti bana.

Ağlayabilirsiniz umarım ömrünüzün sonuna dek :) Böyle daha çekilmez her şey..

0|0
    0|0
    • Tövbeler olsun Allah kimseyi aglatmasın ömrünün sonuna kadar :) o nasıl beddua öyle

Nasıl böyle daha çekilmez hersey, beni birinemi benzettiniz. :P

• Ağlayabildiğiniz günlere şükrettiğinizde anlarsınız söylemek istediğimi. :)

Kendi durumumdu böyleden kastım..

• Nasıl yani :) agladıgım günden daha kötü bi gün ne olabilir.

• cok kolay aglarım maalesef...cok sevdıgım bıseyımı kaybedersem aglarım...sinirden genelde titrerım sonra aglayadabılırım..ama sevgılımle aramdakı en ufak şeyde aglarım

0|0
    0|0
    • Ama birde düşün içine atıyorsun aglamıyorsun, bu daha kötü, aglamak bence rahatlatıyor.

• ben malesef çook sulu gözümdür. çıta pıta içlenirim ağlarım elimde olmadan bu huyumdan nefret ediyorum :D ama şu da bi gerçek Ağlamak kadınların en büyük Silahıdır..

0|0
    0|0
    • O zaman söyle diyelim aglamak kadınlaramı yakışır :) madem en iyi silahınız bu

• Sevgilim bugünlerde hasta hergün ağlıyorum onun dışında üzgünse morali bişeye bozuksa ağlıyorum dayanmıoyum onu öyle görmeye o da yavrum derdini unutup beni teselli ediyor ay aşkım depreşti :D Sonuç ; ağlayana değil ağlatana bakıcan :D

0|0
    0|0
  • Erkekler de duygularını dışa vursun, kırsın, parçalasın, ağlasın. Neden hep kadınlar? Deli oluyorum!

0|1
    0|0
    • sakin ol.. ;)

• Çünkü böyle olması lazım, düşünsene caddeye sokaga cıkıyosun, her köşe başında bir erkek aglıyor, haha :D soruyosun ne oldu, arabama carptı bu kadın diyormuş :) ne beklersin o erkekten

• Ben sevgilimin yaninda aglarim o beni cok iyi teselli ediyor, rahatliyorum

0|0
    0|0
  • Öyle çok ağlayamam ama annem ve arkadaşıma dayanamam..

0|0
    0|0
  • Erkekler ağlamaz mı ki.

0|0
    0|0
    • Erkeklerde aglar aglar, içten içe bir köşede deniz kenarında, gece yatakda yatarken aglar aglar :)

• Yok ya kimse ağlamasın. Herkes gülsün biz de gülelim.

• Gülelim o zaman, İyi Bayramlar.

• çok aglarım.gözlerim hemen dolar.en çok sevgılım beni terkettgnde agladım.

0|0
    0|0
  • Duygularımı saklamaktan korkmuyorum bu yüzden ağlama hissi uyandırdığı zaman hemen ağlarım :)

0|0
    0|0
    • Sümük mendil verebilirim :) istersen burdada aglayabilirsin :) yalniz degilsin bak seni düşünen dostların var :P

• şuan ağlayasım yok :) ama olursa hemen ağlarım :D

• Bak ben burdayken agla tamami :)

• Herşeye ağlarım hatta şuan hava çok soğuk olduğu için bile ağlayabilirim.

0|0
    0|0
  • sinirden ağlarım

0|0
    0|0
  • Kolay ağlamam .

0|0
    0|0
    • Hayat zor sende kolay biri degilsin yani :)

• manyak :) hadi ben gttim gece seni kandırmya çalışrıım artık :O

• Tamam olur hoscakal :)

• şuana dek hiçbir aile ferdi beni ağlarken görmedi, çünkü onların yanında duygularımı hep bastırıyordum üzüldüğüm bir olay dahi olsa.

ama sevdiğim adam gördü. bunun nedeni ise onun yanında kendimim ve daha güçlü görünmek için rol yapmak zorunda kalmıyorum.

Göz yaşımın aktığı her vakit, ağlamak için bir sebebim olmuştu. bunlardan biri terk edileceğimi hissettiğimdeydi. aklıma bu geldi sadece.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• geçenlerde mesaj atıyo bzmiki Eee neymiş ağlıyomuş,nie ağlıyosn tatlım noldu dedim,öylebirgeçer zamnkiyi izliyorm dedi ,EE ondan sonra hani teselli öpücüğü falan dedi :) ey Allahım diziye ağlıyo ve bnden teselli bekliyo nası bi mantıkdır bu yaa :)

evet bayanlar duygusal oldklarından bunu çok raht dışarıya vurabliyorlar,

0|0
    0|0
  • kadınları bir soğan ağlatabileceği gibi bir hıyrda ağlatabilir.

4|1
    0|1
  • kullanabildikleri en büyük silahları olduğu için mi?

etrafta gözyaşlarını silmesini istedikleri birileri olduğu için mi?

..

ya da; link

0|0
    0|0
  • hani bi video varya ama hızlıca sayıyor Bir kız neden vermez? link

bende bunu videosunu yapacam :) bir kadın neden ağlar .D

0|0
    0|0
  • en güçlü silahları bu abi. ağlayan bi kadının yanında sen düşünmezmisin %100 haklı olsan bile, ulan acaba bişey mi yaptık bu kıza gerçekten diye? en güçlü silahları o. %100 haklı adamı bile geri adım attırmak için uyguladıkları maske :D

0|0
    0|0
  • garı gısmı ağlar ağlar

yada hanım kısmı göz yaşı dökebilir

(bilen bilir repliği nereden aldığımı)

0|0
    0|0
  • kadınlar şeytani birer bebek

0|0
    0|0
Yükleniyor...