33.Hafta Fenerßahçe - Galatasaray Derbisini Kim Kazanır ?

33.Hafta Fenerßahçe - Galatasaray Derbisini Kim Alır ?

• Fenerßahçe <3
    33% (1)42% (5)40% (6)Oy Ver
  • Galatasaray <3
    67% (2)58% (7)60% (9)Oy Ver
  • Beraberlik <3
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• 33. haftada şampiyonluğu kadiköyde fener maçında garantilemek ayrı bir keyif olacak... ama hayır hayır geçen sene de orda almıştık :D

0|0
    0|1
    • :) O günü iple çekiyorum... Bunlar bu hafta Ts'a yenilir potadan düşer.. Bjk'da bi yerde çuvallar GS şampiyon olur.. Ama şu ezmeleri yenip Şampiyon olmak paha biçilemez :)

• bırıde dememış kı o maca daha cok var dıye.. sakatlar olcak form durumu olcak bellı olmaz şimdiden..

0|0
    0|1
  • Fenerbahçeliler ellerinden gelse bir önceki maç olay çıkarıp maçın başka bir stadyumda oynanmasını sağlar, o derece :)

Galatasaray alır diyorum..

0|0
    0|1
    • :) O maça Şampiyon çıkacağız.. Bu F5'i sade GS değil herkes yenebilir.. Kadro kalitesi belli,oyun belli.. Baroş 2-2 olan maçın son dakikasında diğere nişanlamasa bugün bunları konuşamazdın.. Kalbinize iniyordu ama bu sefer kaçarı yok...

• Fb'nin GS'dan üstün olması için 40 fırın ekmek yemesi lazım. Avrupa'da ne yaptınız. Bana en fazla bi kaç şey söyleyebilirsin. Oda Zico dönemini.. 29 yıldır daha Türkiye Kupasını alamadınız siz zar zor geçen sene aldınız.. Şampiyonlar liginden uyduruk takımlara elenip Uefa'ya düştünüz.. Ve rezil futbol oynuyorsunuz. Bütün dünya biliyormuş. Messi,Mourinho,Del Bosque sadece bunların açıklamalarını okumadığına %100 eminim.Galatasaray nasıl oynuyor vs diye. Bugün sorsan F5i GS'ın oyuncusu sanarlar :)

• Ayrıca Emre filan dediysem sizin kalitenize uygun iyi oyuncu demek istedim.. Yoksa geçen sene Emre bize karşıda oynadı.. Bak Emre o maçtan bıkıp en sonunda ne dedi :)

link

Bittik biz, bittik biz beyler ! :))

• galatasaray kazanır kadrolar ortada..

0|0
    0|1
  • o maça alt ver ortak :D ama fenerbahçe alır :D

0|0
    0|2
  • fenerbahçe alsın Antalya şampiyon olsun.

0|0
    0|0
  • o maç geçen sezonun aynısı olacak yatacaklar yine die korkuyorum o yüzden pua farkını omaça kadar kapatmalıyız

0|0
    0|0
  • Galatasaray <3

0|0
    0|0
  • Fenerbahce alır dıyorum :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...