Kickboksa baslamak istiyorum?

kickboksa baslamak istiyorum uzun zamandir ama 19 yasindayim gec mi sizce? ne zaman iyi olurum kac sene sonra? bilmiyorum gitsem mi gitmesem mi kücük yasta baslasaydim daha iyi olurdu :( ve antremanlar nasil oluyor kac kisi oluyor ve kizlar erkekler ayri mi biraz anlatin lütfen :)

Güncellemeler:
gfhbdrzh

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Kickbox ile 105 kilodan 68 kıloya dusmus 2 yıl bu sporu yapmış biriyim. Çok fazla efor sarfettıren ve sınırlarının sandıgından daha fazla oldugunu kesfettıgın zamanlar olucak bir kaç ay sonra sporcu disiplini karakterıne oturucak iradesi kuvvetli disiplinli birisi halıne gelıceksın aynı zamanda vucuda kalıcı bır biçim verir kıvrımlı bır bayan olursun gitttiğin spor salonuna gore çok fazla bayan varsa hepınızı bır derste toplar ama az bayan var ıse erkeklerınde ıcınde oldugu bir seansa sizi dahıl eder genel olarak antremanlarınızı hemcinsleriniz ile yaparsınız saldırı öğrenebılmen ıcın bir kaç gönüllü delikanlıyı feda edıcektır hoca sen vurucaksın o savunucak kesınlıkle gıtmelısın zor bir spordur ama meyvelerini toplarsın her alanda psikolejık ve fızıksel anlamda güçlü olucaksın pes etmemeyi öğrenıceksın

1|0
    0|0
    • tesekkür ederim cevabin icin

• Rica ederim.
      Bu arada bırakmak istediğin zamanlar olucak kendını kamçıla. sen hemen pes eden basıt karakterlı bırı degılsın oyle degıl mı? Sakın bırakma

• motive ettin gercekten baslayacagim

Erkekler Ne Diyor 2

• salona göre degişebliyor kız erkek mevzusu antremanlar başta basit ısınma hareketleri ve tekniklerle devam eder güzel bir dal secmişsin devam edersin umarım

1|0
    0|0
  • Kickboksa basla eger boyle yuksek bisey dusunmuyosan gec degil yani her şey senin elinde kimi 6 ayda cok iyi ogrenir kimi 1 senede tamamen sana kalmış eger azimle calisirsan basarirsin boyle bir sansin varsa kacirma git derim bende yakinda başliycam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...