Okul yıllarınızda arka sıraları mı yoksa ön sıraları mı tercih ederdiniz?

Uyku getiren sözel derslerde arka sıralarda şekerleme yapmak gibi güzel bir durumla geçti okul hayatım sizinde eminim bu tatlı ve huzurlu 40 ar dakikaları çokça yaşamışlığınız vardır.

0|0
26|21

En İyi Erkek Görüşü

• En arkadan cam köşesine otururdum hep.. Derslerimde aksine iyiydi.. Bir yıl en öne geçeyim dedim o yıl derslerim berbat geçti.. Bünye kaldırmıyo tabiki alışmışız :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• duvar kenarı, en arkanın bi önünde takıldım yıllarca. Askıda asılan montların arasına gömülüp az uyumadım.

0|1
    0|0
    • ayneeennn

• önümdeki tipin bıyıkları terliyordu, aynı takımda oynuyorduk halısahada. Ama görmedim belki sensindir. doğrudur:D dayanamıyorum. İSmail sen misin?

• İyi oldugum derslerde öne geçerdim :) ama iyi olmadigim derslerde ortalarda ve arkadalarda gizlenmeye çalışırdım ama başaramazdım.Öğretmenler gözlerimden korkumu ve konuda hakim olmadığımı anladıkları an özellikle bana sorarlardı sorularını.

0|0
    0|0
  • Arka sıralar tercihimdi :))

1|0
    0|0
  • en ön sıra tam hocanın karşısında hocayla muhabbet ederdim bazılarıyla ama tarih dersinde tarih sınıfında orta sıralara oturur kafamı sıraya koyar uyurdum arada hocaya bakar hee öyle mi olmuş derdim hoca bi gün beni yakaladı uyurken x kızım ayakta uyuyosun otel parası veriyosun dedi :D

0|1
    0|0
  • arka sıralardaydım hep

1|0
    0|0
  • ilkokulda hocaya sorunun cevabini hangimiz once goturcek telasi vardi en on sirada falan otururdum bir de boyda kisa mecburen :D

ortaokul ve lise de her kisimda oturdum.

simdi amfide onlerde oturuyorum hatta on siralarda ne savaslar cikiyor :D hocanin sesi arkalara gelmiyor mikrofon da ayarlamadilar onde yer yoksa derse girmiyorum :D

0|0
    0|0
  • en önleri tercih ederdim çünkü hocalar hep en arka sıralara bakıyor ve ön sırada dikkat çekmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Orta sıra cam kenarı tercih ederdim hep :)

1|0
    0|0
  • Aynen arka siralarda cok uyumuslugum vardir benim. Universitedeykende hep arkalari tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • ortadaki sıralar

0|0
    0|0
  • öne yakın yerlerde otururdum,otururum çoğunlukla :)

0|0
    0|0
  • ortalarda oturdum hep. malum bizde yerleri hocalar belirliyodu

0|0
    0|0
  • çok başarılıydım yaa hep en önlerdeydimm :D

0|0
    0|0
  • hep en önde otrrdmm ..

1|0
    0|0
    • öğretmenle iyi muhabbet dersler iyi olsun vayyyy! :))))))))))

• yok kopya cekerken rahat olr, öndekiinek olr, ondan rahat kopya cekersin

• sen gözümün önünde ol diye en ön sıraya alırlardı beni.

1|0
    0|0
  • Arka sıra iyidir ve birazda manzarası olmalı

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar arkada lay lay lom sınavlar yaklaştıkca ön sıralara doğru yaklaşım oldu =)

0|0
    0|0
  • Lisede arkada, üniversitede önde.

0|0
    0|0
  • Dersine ve hocasına göre değişir..

0|0
    0|0
  • arka sıraları

0|0
    0|0
  • arka sıralarda otururdum hep hala da öyle :D

0|0
    0|0
  • ne onde ne arkada ortalarda

0|0
    0|0
  • ön sıraları

0|0
    0|0
  • arka sıralar konusmak için en güzel yerlerdir :)

0|0
    0|0
  • Sinav günleri arkada.

0|0
    0|0
  • arka sıralar daha fantastik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• sayısalcıydım ben okullardakı egıtımı hıc bır zaman benımsemedım hep en arka sırada oturdum cok eglencelı arkadaslarım vardı ıkı gunde bır okuldan kacardık devamsızlıktan kalmıstık ama rapor falan uydurduk gectık yanı gıtmekle gıtmemek arasında pek fark yok hoca derste orjınal bır konu bulmus onu ıslemıyor kıtaptan takılıyor ıste zman olduruyor aksam olsun meslegının yerıne getırmıs sayılsın bır seyler ogrenmek ıcın o kıtapta yazanı bırının agzından dınlemek yerıne kendım okuyup arastırıp ogrenmeyı her zaman tercıh etmısımdır

0|0
    0|0
  • Yav arkaya oturmaya giderdik 2-3 muhabbetten sonra öndeki kızların yanına atarlardı bizleri az dedikodu dinlemedik ha :P

1|0
    0|0
  • En arka sıra duvar kenarı.

1|0
    0|0
  • en arkadaki kalolifer ve camın kenarı :)

1|0
    0|0
  • Lisede en arka duvar kenarı her zaman hizmetimdeydi . Üniversitede yine en arka ama cam ve duvar tarafını artık tercih etmiyordum insanlara yakın olmak güzeldi .

0|0
    0|0
  • en arka sıraaa başkası kurtarmazZ:D

0|0
    0|0
  • Hep en öndeydim ama liseye geçtikten sonra 1 hafta önde oturduysam 2 ay arkada oturmuşumdur, üniversiteye geçince hep öndeydim.

0|0
    0|0
  • uzun boylu olduğum için arkada idim her zaman .birde bütün haylaz adamlar arkaya toplanırdık .pencere önü sabit yerimdi hep .manzara hoş ,dersler boş ,kızlar hoş düzel günlerdi özlüyorum bazen .

0|0
    0|0
  • sağ duvar kenarında oturuyordum

elbise askıları benim tarafımdaydı

derse girmeden önce yere bir kaç mont palto serer hoca tahtaya bir şey yazarken veya uygun bir anda atardım kendimi montların üstüne tayfa bir iki tanede üstüme örter sıralarıda iyice duvara yanaştırırdı

ohhh değmeyin keyfime;)

ve hatta bu şekilde 3-5 kez kopya çekmişliğimiz bile vardır .al kitabı eline ver coşkuyu ;)

0|0
    0|0
  • Ön tarafta oturup hiç arkaya dönüp bakmayı denedin mi ? O yaşlarda inanılmaz şeylerdi ;)

0|0
    0|0
  • Boyum uzun olduğu için hep en arka sırada.

İstisnalar: Ortaokuldaki bazı derslerde şamata çok olduğu için ön sıralara transfer edilirdik, üniversite hazırlıktaki hoca da benle bi kızı çok yakıştırmıştı, habire ikimizi en öne oturturdu.

0|0
    0|0
  • En arka sol pencere kenarını kapatırdık muhabbetimiz öyle prim yaptıkı yerimizi kiraya vermeye başlamıştık iyi para kaldırdık.

0|0
    0|0
  • arka taraf cam kenarı tayfa burada. :)

1|0
    0|0
  • matamatik dersi geldimi arkaya kaçardım:)) onun dışında ortalardaydım iyiydide

0|0
    0|0
  • ORTA SIRALAr

0|0
    0|0
  • 12 yıl boyunca en arkada tek başıma oturdum

0|0
    0|0
  • Ön sıralar :)

0|0
    0|0
  • Lise 1 de tekrar edene kadar arka sıralardaydım tekrar yılımla birlikte ön sıralara geçtim

0|0
    0|0
  • fark etmez :)

0|0
    0|0
  • bu boyla o zamanlarda da ön sıra şansım hiç olmamıştı

0|0
    0|0
Yükleniyor...