Karın kası için?

Merhaba. okuduğuma göre karın Kasını ağırlıkla çalışmak daha çok kas yaparmış, salonda bazı hareketleri ağırlıkla çalışıyorum ancak antrenörüm omuriliğe yük bindiriyor diye haftada bir gün ağırlıkla çalış diyor. sizce hangi hareketleri yapmak omuriliğe çok fazla yük bindiriyor, bu konuda bana bilgi verebilir misiniz? özellikle mekiği ağırlıkla çalışmanın çok sakıncalı olduğunu söyledi. ama makas, çakı gibi hareketleri de ağırlıkla çalışmanın bir zararı var mı yanı o tarz hareketlerde omuriliğe çok yük bindirir mi ne tavsiye edersiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kasının ağırlıkla çalıştırıldığı gayet doğru bir ispat ve kanıt, boş ağırlıksız mekik çekerek karın kası çıkmaz. "Mekik çekerek karın kası çıkmaz." Bu arada hangi hareket omur iliğine zarar verir dedi? Yerde mekik crunch gibi şeylerle omur iliğine zarar verebilir fakat salonlarda yatay bench tarzı sehpalar var ayaklarını dayadığın üzerine ağırlık alarak kısa kısa crunchlar ile karın kaslarını belirgin hale getirebilirsin, tabi yağ oranın düşükse.

0|0
    0|0
    • mekik için omuriliğine zarar gelir dedil. haftada bir ağırlıkla çalış o yüzden dedi. kısa kısa sıkışmayı ben de yapıyorum ağırlık toplarıyla. 3-4-5 kg ile çalışıyorum zaten Maksimum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yanında uzman varken bur da soru sorman değişik

0|0
    0|0
  • Karın kası için mekikten daha iyi bir hareket varmi?

0|0
    0|0
  • Cable crossover de çalışıyorum ben enseme ipi alıp diz çöküp sıkışyırma yapıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...