Hiç birinden hoşlandığınız halde uzak durdunuz mu sebebi nedir?

Karşındakine için ısınır.Uzun zamandır tanımasanda seversin onu hayatında istersin.Hata tüm cesaretini toplar açılırsın ama sonra ?!

Hiç birinden hoşlandığınız halde uzak durdunuz mu ?Sebebi neydi?Yada red edildiniz mi?

Ben hoşlandım söyledim hoşlandım dedi oda ama bi daha da mesaj atmadı

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• gece gunduz konustugum bi arkadasimdan hoslanmaya basladigimi fark ettim son 1 -2 aydir. soylemiyorum cunku sadece internetten gorusebiliyoruz ve şu an sartlar en az 1 sene daha boyle olmasini gerektiriyor. Eger yanyana olsaydik, hoslandigimi soylemek yerine, bir gun onu dudagindan opmek suretiyle belli ederdim ondan hoslandigimi. Ama şu anda zor. uzak mesafe iliskisine donussun istemiyorum. onunla arkadas olarakta mutluyum. Tek sorun baska bi kizdan hoslanirmi veya baska bi kizla cikar mi vs vs.. tabi arkadas oldugumuzdan kiskanmaya hakkim yok. hatta onu kizlara bizzat itiyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şu anda hoşlandığım halde 3 farklı kızdan uzak duruyorum. Onlar da benden hoşlanıyorlar. ama sevgilim var ve terkedemiyorum. Bu sebepten uzak duruyorum.

0|0
    1|0
  • birinden hoşlanmıştım oda benden hoşlanıyordu ama ilk o söyledi hoşlandıgını ben hoşlanmadıgımı söyledim çünkü , ben erkek olarak bir kızın agır olmasını isterim zor olmasını isterim

0|0
    1|0
  • hep olmayacak insanlar biri çok güzel atv de ki kahvalti haberlerin de ki sarışın kız diğeri zengin ve evli biri dul ve zengin sadece hoşlan ti sevgilim onlar gibi olsun istiyorum fiziksel olarak

0|0
    0|0
  • gereginden fazla hoslanmak= hic birsey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• birinden çok hoşlanmama rağmen uzak durdum evet. uzak durmam gerekiyordu iyiki de öyle olmuş. şimdi iyiym mutluyum

0|0
    0|0
  • evet uzak durdum cnkü erkek arkadsmn arkads ortamından dı.. onn kızarkadsı da aynı ortamdydı..birbrmzden hoslandk bu aşikar ama konusmadk bu konuyu uzak durduk haliyle

2|0
    0|0
  • oldu olmaz mı.. da, cesaret falan değil bence bu. bilinmesi gerekiyordu bildi. ne mi oldu? açıp avucumu yaladım.

2|0
    0|0
    • sn kıme aşık oldun ? bu siteden m

• durdum çünkü hatalam yüzünden

1|0
    0|0
    • biraz daha açar mısın ?Bende hoşlandıgımı seyledım oda karsılık verdı ama sonra ne ben ne o mesaj attı bna

• ama ben ıkı defa attım snra b daha kndı krsılık vrmedı bnde üstelemedm soncta duygularımı biliyor ..Bu arada hakkımızda hayırlıısı olsn o halde ..

• ewt canım hayırlısı olsun

Yükleniyor...