Sadece yüzerek ve yürüyerek zayıflayabilirmiyim?

haftada 2 gün 1 saat yüzüp geri kalan günler 1 saat yürüsem zayıflayabilirmiyim sadece 3 kilo vermem gerekiyor abur cubur tüketmiyorum akşam 8 den sonra açlığımı bastıracak kadar fındık meyve çubuk kraker çay kahve tarzı yiyorum sizce işe yarar mı?

Güncellemeler:
Sadece yüzerek ve yürüyerek sıkılaşmak mümkün mü?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Biraz da diyet şart

0|0
    0|0
  • Evet yüzerek karın kası bile olur.

1|0
    0|0
  • İki saat yürürsen kesin verirsin..

0|0
    0|0
  • İşe yarar.

0|0
    0|0
  • 3 kilo bişey değilki bunları yaparak çok rahat bir şekilde zayıflarsın

0|0
    0|0
  • bu yazdıkların efor a girer, pek tabii ki beslenmene dikkat edersen verirsin. Aldığın kalori verdiğin kaloriden azsa kilo verirsin bu basit bir matematik hesabıyla 7000kalori 1kilo eder :)

0|0
    0|0
  • Ekmek ve şekeri hayatindan çikart, düzenli olarak koşunu yap sikinti olmaz kilo verirsin

0|0
    0|0
    • Ekmek yemem ama 2 tane badem sekeri her aksam sekersiz kahvenin yaninda. İyi mi?

• İçeriklerine dikkat et biraz protein ağırlıklı beslen ve mutlaka sebze. sikinti olmaz iyi. Zaten bir anda kilo veremezsin metabolizmana bağlı

• sadece yüzsen bile form tutarın, yüzme gibi güzel bir spor yok

0|0
    0|0
  • Daha nooolsuuuunnn

0|0
    0|0
  • en iyi zayiflama yontemi tempolu bir sekilde kosmakdir

0|0
    0|0
  • en iyi spor yüzmedir devam ediniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• taibki de zayıflarsın sağlık için en güzel şey yürümek ve yüzmek 3 kiloyu rahatlıkla verebilirsin bol su iç ve akşam 7 den sonra bişi yeme

0|0
    0|0
    • 7 den sonra meyve findik sekersiz kahve falan yiyorum ya da cubuk kraker cok aç olunca ders calisamiyorum cunku yogurt yiyodum ama uyku getiriyo

• Yuzerek kilo aldim ben ahsuahdha

0|0
    0|0
Yükleniyor...