Sevgilime ne önersem?

Kendini çok yalnız hissediyormuş. Kaç defa sordum neden diye bilmem diyor. Ben varım ailen var diyorum ama faydası yok. Okulda pek kafa dengi arkadaşı yok bildiğim kadarıyla, birde geçen sene taşınmışlar şimdi kaldıkları yere bu yüzden de annesi dışarı yalnız çıkmasına izin vermiyor nedense :@ sizce ne yapsam ne önersem birkaç fikir önerebilir misiniz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilinin nasıl bir enstrumana ilgi duyduğunu öğren ve ona bu enstrumanı öğrenmesi için gaz ver mesela gitar ona gitar çalması için destek ver uğraşacak birşeyi olur kafa dağıtır ergenliğin doruklara vurduğu bi yaşta sevgilin böyle zamanalrda bir uğraş edinmek çok önemlidir enstrumanda gerçekten iyi ve faydalıdır

0|0
    0|0
    • evet ya aslında gitar çalmak istediğini söylemişti, dediğin gibi biraz desteklersem belki öğrenir iyi olur onun için de..

tavsiye için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• belli zaten 18 yaşın altında olduğunuz :D emin ol arkları varsa bile yalnızlık hissi depresyondan dolayı çıkar yani atlatmasını istiyorsan çevresini genişletmeye çalış

0|0
    0|0
    • ben 18den büyüğüm aslında.. işin acı tarafı da yanında değilim birkaç yıl boyunca böyle olacak..ama dediğin gibi çevresini genişletmesi için tavsiyede bulunurum teşekkürler :)

• kızlar genelde kendinden küçük sevgili istemezler ama sen iyisin zaten çocukça sorunları var farkındaysan :-)

• bana göre çocukça değil ki bu sorunları ben de lisede benzer şeyleri yaşamıştım zaten sadece sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyorum

• annesi erkegin yalnz dısarı cıkmasına izin vermıo mu o.a gerdege nası giriceksnz o anne varken

0|0
    0|0
    • annesinden korkuyorum zaten hemde çok.. böyle kaynana düşmanıma bile denk gelmesin çok kötü valla :))

Yükleniyor...