İnsanın sevgilisinin olması çok güzel bi duygu dmi arkadaşlar... sevgilinizle geçirdiğiniz en güzel an nedir?

hem der ortağın hem aşkın yeri geldiğinde omzunda ağlayabileceği bi dost yeri geldiğinde senin için canını bile vermek isteyen bi melek...gözlerinde kendinizi ellerinde ellerinizi kalbinde ruhunuzu dudaklarınızda aşkınızı hissettiğiniz bi neşe mutluluk...<3<3<3<3 herkes aşık olsun !

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Amin umarım benimde başıma gelir..

Fakat şuana kadar büyük bir tutkum olan bir kişi olmadı

Abi`mden başka onun için abimle yaşadığım her şey çok güzeldi fakat unutamadığım unutamıyacağım tek anım an şuydu

Her defasında denizin altında kim daha uzun süre durabilecek yarışı yapardık o birbirimize olan kardeşlik bağı ve bakışmalarımız en sonunda sırf karşı tarafa bir şey olmasın diye su üstüne birbirimizi çıkarmamız kadar eğlenceli bir an yoktu (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bırak şu magazini.

0|0
    0|0
  • Götürün hemen bunu:@

0|0
    0|0
  • olan var olmayan var :@

0|0
    0|0
  • alın bunu burdan :@

0|0
    0|0
  • Sevişme anı tabikkkideee

0|0
    0|0
  • ona karşı hatam olmasına rağmen ve çevremizdekiler aramızı bozmaya çalışmasına rağmen elimi tutup yürümesi benim için unutulmazdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Soruyu okuyunca tüylerim diken diken oldu farklı bi heyecan yaşadım gözümden bir damla yaş süzüldü yanaklarımdan.

En son bu duyguyu şu sahneyi link izlerken yaşamıştım :////7777

0|0
    0|0
  • dedigin gibi olabilir ama yok sevgili ne yaparsin

0|0
    0|0
  • olmayan bir sevgiliyle en güzel geçirdim anı hatırlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Sevgilimle geçrdiğim en güzel anlar onun gaz çıkarması ve suçu benim üzerime atması .

0|0
    0|0
Yükleniyor...