Steroidle ile ilgili bilgisi olan (fotolara bakin)?

Steroidle ile ilgili bilgisi olan (fotolara bakin)?

Aylik bir bunlar yani aylik maaliyeti ne kadar olur bana artik dogal yapmaktan sıkıldım yagli yapim var o yuzden kullanmak istiyom

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bunları kullanırsın orta yaşlı hallere gelince birden danabol değil harbi dana olursun yağlı yağlı ayrıca kalp ve karaciğer hastalıkların da cabası bunlara hiç gerek yok ve gereksiz derecede pahalı

0|1
    0|0
    • Aylik bunlar anladiigm kadariyla boyle diyonda su anki vucudum saka gibi yagli yapidan dolayi biseyim yok gibi bir kurek kemiklerim genis

• devamlılık stereoid kullanırken de çok önemli yalnız eğer sporu bırakırsan birden yaşlanma kilo hantallık hastalıklar seni bulucak ve bunların ölüm tehlikesi de var bence sen biraz düşün bunları sana işkembedeb atmıyorum etrafımda bu tarz insanlar olduğu için söylüyorum

• O insanlardan biraz anlatsana bana anlattiklarindan hangisini yasadilar ciddi ciddi soyle mi dediler keske hic kullanmasaydim mi dediler yoksa biraktilar hastalikara mi yakalandilar ya da cocuk istedilerde veremedi mi cocuk

En İyi Erkek Görüşü

• dianabol zaten meme yapar karı gibi digeride meme etkisini yok etmek için bir steroid bunları prolar kullanır babacan dikkat et

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşın erken kardeşim genetiğinin sınırına kadar gel önce ondan sonra hala büyümek istiyosan kullanırsın :)

0|1
    0|0
    • Genetik olarak 2 sansizligim var bir kac kilo oldum ama hacim yok ) cok yagli yapim var ) kemikli deriz ya kemikleri iridir insanlarin he ben oyleyim

• uzak durmalısın kısa surede zararsızdırlar ama uzun vadede çok zararlı oluyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...