Duzenli mekik cekenleriniz var mi 😊😊?

Gunde haftada kac mekik cekersiniz evde mi salonda mi?

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Herkes yazmış günde şu kadar mekik çekiyorum diye öncelikle hergün mekik çekmek kasların dinlenmesini engeller ve hipertropiyi durdur. Rastus abdominalis denilen alt karın kasları özellikle fazla çalıştığında gözükmez. Haftada 1 çekildiğinde abs denilen abdominal kaslar ortaya çıkar ve mekik çekmekte yetmez karın kası annemdede var , o kasların üzerinde ki yağları yakmazsan koca göbekli birii olup çıkarsınız. Yani günde 300 mekik çekiyorum 100 çekiyorum diyenler ölümüne yalan sölüyor. Çünkü pazartesi günü mekik çeken adamın karnında mikro yırtıklar oluşur ve kasın bulunduğu yerde laktik asit birikir buda ertesi gün deli gibi ağrı yapar şimdi kız bilmiyor diye bol kese sallayanlara resim at desen hepsi koca göbeklidir. 7 yaşından beri Boks ve serbest güreş yapıyorum ve 2 haftada 1 gün karın kasları çalışan biriyim ve mükemmel abdominallerim var.

1|0
    0|0
    • Ahah tamam sakin ol sampiyon 😇 ama ben bir ara her gun 100 mekik cekiyodum alistigim icinde agri olmuyodu bu zararli mi yani?

• Cok saol tavsiyelerine kulak asicam 😇

• Rica ederim. Ayrıca sürekli aynı ağarlıkla çalışmak zamanla gelişimi durdurur. Karın kaslarıda ağarlıkla çalışılabilir , araştır ve o şekilde çalış burdan anlatmam zor olur , sadece mekikle karın çalışılmaz.

• Ayaklarımı koltuğun üstüne atarım kendimi koltuğa yapıştırırım. 3 set 50şer mekik hergün çekiyorum ama pek bir faydası olmuyor ya :D

1|0
    0|0
  • Günde 400

1|0
    0|0
  • keşek günd e 500 tane çeksem düzenli olarak o zman hem sağlıklı hemde fazla kilolarım olmaz ama keşke spor hayatımız sıfır ya

1|0
    0|0
  • Şimdilik günde 1000 tane

1|0
    0|0
  • yapmıyorum aşağı yukarı bir dört yıl önce tek seferdeki sayımı kaç yapabilirim diye yapıyordum 60-70 leri tek seferde görmüştüm diye hatırlıyorum :D ve ayağımı düz uzatıyordum desteksiz şekilde çekiyordum

1|0
    0|0
  • 50 tane günlük

1|0
    0|0
  • Salonda .

Haftada 3 kere

1|0
    0|0
  • su anda 2 adet baklavam var

0|0
    0|0
  • haftada 1 gün, 5 farklı hareket

1|0
    0|0
  • barfiks mekik daha iyi.

1|0
    0|0
  • 100 mekik 100 şınav çekerim hergun :)

1|0
    0|0
  • gunde 50 evde

1|0
    0|0
    • Az 😜😜

• Bn her gun 100 mekik cekiyom ama hic kaslarim olmuyo sadece karnim sert o kadar

• Zaten sixpack olmamali duz ve bicimli olmasi yeterlidir bir kiz icin acikcasi. Eminim senin karnin da gayet guzeldir. Gerci bende biraz yaglandim su aralar ama ocakta basliyorum duzenli spora bakalim.

• En son 70 çekiyordum

1|0
    0|0
  • Mekik değilde düzenli koşu yapıyorum

1|0
    0|0
  • Vucut calısıyorum ama mekik cekmiyorum aksatıyorum 😄

1|0
    0|0
  • Eskiden hergün 300 ama bıraktım 1 yıl önce

1|0
    0|0
  • Yıllardır hayalimde çekiyorum. çekiyim az bir göbek var eritiyim yaza kadar diye diye kaç yaz geçti ben hala üşeniyorum

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • Ben hic saymiyorum ama

0|0
    0|0
  • Çekiyorum ben

0|0
    0|0
  • Günde 50 tane

0|0
    0|0
  • Yılda 50 tane aklıma gelirse

0|0
    0|0
  • Günde 200 mekik 100 şınav hemen hemen

0|0
    0|0
  • Eskiden gunde 300du simdi saldım..8-packler duruyo hala sdfg

0|0
    0|0
  • popomu yerinden kaldırmam için 3 kere düşünen insanım ben ;)

0|0
    0|0
  • salonda çekiyorum. iki güne bir 400

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• günde 3 setten 25 er mekik çeksen iyidir fakat yanında takviye olarak sporunu da yapacaksın tabii

1|0
    0|0
  • Gunde 1500 yazqyim da benide 3. Eic sec bari 😍😍😍😒☺☺😍☺😘😱😒😒😱😒😘😒👌💖😘😂😘😍😘😍

1|0
    0|0
    • Yok artik cidden o kadar cekiyo olamazsin?

• Ne biliyim ya 😂😂😂 neden bu kadar cok smile atiyon ki?

• Yeni bir klavye yukledim de deneme yapiyorum 💖😱💖😱😂😊☺😩😒😂

• Eskiden cekiyodum biraktim

0|0
    0|0
Yükleniyor...