Erkekler neden en cok futbolu seviyor?

Sonuclari gercekten cok merak ediyorum

nedir bu futbol fanatikligi

• Çünkü çok yararlı bir spor,bağırıyoz ,küfrediyoz deşarj oluyoruz
    54% (7)29% (7)38% (14)Oy Ver
  • Erkeklerin çoğu seviyo ben de modaya uyuyorum
    0% (0)12% (3)8% (3)Oy Ver
  • Bilmem hiç farkında değilim
    15% (2)25% (6)22% (8)Oy Ver
  • Çünkü bir topun peşinden bir sürü adam koşturuyo
    15% (2)4% (1)8% (3)Oy Ver
  • Diğer
    16% (2)30% (7)24% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|36

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi anlatmaya çalışıcam ama devrik saçma sapan cümleler olucak diye 3-4 dk dır nasıl yazsam diye düşünüyorum. edebiyatım iyi değil. erkek tabiatı gereği savaşcıdır futbolda kurallı savaştır ve bir taraftanda gerçek savaş olmayıp oyundur. hayatın zorluklarıyla mücadele eden erkek bir grubun üyesi ferdi olup onlarla birlikte olup askerlerinin ( takımının) onun için savaştığını görmek hoşuna gider. dediğim gibi bunun bir taraftanda oyun olması hayatın zorluklarıyla mücadele eden erkeğin biraz olsun boş işle uğraşarak kafa dağıtıp rahatlamasını sağlar. niye futbol da diğer spor dalları değil: futbol sahası savaş meydanı gibidir, omuz omuza kıran kırana fiziksel mücadelenin üst düzeyde olduğu savaş gibi taktiğin disiplinin üst düzeyde olduğu bir spor dalıdır. kısaca futbolun kurallı savaş olup erkeğin içgüdülerine hitap etmesinden ve bunun bir oyun olması vesilesiyle herkesin biraz olsun kafa dağıtmasını sağladığı için. ( bende Bursaspor luyum ama savaş kaçınılmaz son mu acaba diye düşünüyorum niye karşındakini halt etmek, niye savaş? kahrolası evrim! )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• daha 5 yasındayken GS marsını bastan sona ezberlemeye calısıyorum kımse benı zorlamıyor sevda bu askların en buyugu hemde en cok heyecanlandıran en cok merak ettıren en cok sevındıren gulduren gururlandıran bır sevgılıye karsı duyulan ask, bır kızın veya bır ınsanın yapabılecegı bır sey degıl bu cok daha ötesi renklerı arması adı forması marsı bestelerı senınle özdeslesıyor artık ,baska sevdalara benzemez bu sevda ölene dek bitmez , adı ise GALATASARAY

0|0
    0|0
  • ben de sevmem saçma sapan işler

2|0
    0|1
  • insan başarılı olduğu şeyi sever , tartışması bol olur her pozisyon ayrı yorumlanır hakemlerde öyle. bizim dedikodu yapamadığımız bir gerçek ve bunu futbol la gideriyoruz.

0|0
    0|0
  • Valla bana futbolu sevdiren aşık ettiren tek neden GALATASARAY :)

2|0
    1|1
  • Çünkü çoğu küçüklüğünde öyle alışıyor.Ailenin ve çevrenin zevkine uyar insanlar genelde.

1|0
    0|0
  • valla zevkli yani alternatifi yok öyle gelmiş öyle gidiyo futbol popüler olmuş basketbol voleybol arka planda kalmış o yüzden futbol popüler kültür işte basket popüler olsa her erkek basketle uğraşırdı

0|0
    0|0
  • sevmiyorum...

0|0
    0|0
  • futbol sevmem cirkin paralar dönüyo boks güreş daha cok dikkatimi ceker

0|0
    0|0
  • Diğer dedim futbol yerine başka bir alışkanlığımız olsaydı kötü alışkanlıklar diyelim genel manasıyla o zaman daha mı iyi olurdu? en azından oturduğumuz yerde adam gibi maçımızı izliyoruz. Hele ki bir de evliysek eşimi alırım yanıma paşa paşa maçımı izlerim;)

0|0
    0|0
    • bravo mantikli ama polis.aracini yakan manyaklar.da.sizin gibi yapsa.sorun olmazki zaten

• Bir alkolü ağzınla içeceksin bir de taraftarlığı ağzınla yapacaksın kalkıp da şiddet vs. uygulamaya gerek yok ancak bende tribünden gelen birisiyim sonuçta kanımızın damarda durmadığı günlerde ister istemez kavgaya,gürültüye karışıyorduk. Taraftar olarak bilinçlenmeye aşırı derece de ihtiyacımız var bence.

• niye rekabet var okadar insan ilgi duğuyor bide takımlar var

0|0
    0|0
  • Bu dadam yüzünden herşey bu adam yüzünden maçları izliyorum=) >>> link , link

0|0
    0|0
  • ben senin bildiğin erkeklerden değilim :)

0|0
    0|0
  • çünkü futbol özgürlüktür...

0|0
    0|0
  • sadece motorsporları ızler ve severım. formula 1 e bagımlıyım dıyebılırız

0|0
    0|0
  • Yapı taşımızda var

0|0
    0|0
  • ben öncelikle basketbolu tercih ediyorum, halı sahada oynamayı severim ama ligleri felan takip etmem:)

0|0
    0|0
  • anladıkları içindir, futboldan anlayan sever futbolu.

0|0
    0|0
  • Çünkü erkekliğin kendisi gibidir futbol, basittir yani ;)

0|0
    0|1
  • anlatılmaz yaşanır okadar

0|0
    0|0
  • Ben Fazla sevmiyorum takım tutmuyorum fanatikte değilim =)

0|0
    0|0
  • siz niye alışverişi cok sevıyorsanız ondan !

0|0
    0|0
  • çünkü babaları en çok futbol seviyordu

0|0
    0|0
  • Erkeğin doğasına uygun olduğu için .

0|0
    0|0
  • futboldan da anlama

arabadan da...

klasik erkek değilm ben...

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır. maç izlerken dertlerimi, sıkıntılarımı vs herşeyi unutuyorum

0|0
    0|0
  • bazen nedensizce seversin.bir aşktır futbol.

0|0
    0|0
  • benim hiç ilgim yok futbola

0|0
    0|0
  • bayanlar anlamadiklari icin :)

0|0
    0|0
  • ben fazla takılmam gs ve türkiye maçlarına bakarım sadece oda kafama göre

0|0
    0|0
  • çünkü ruhumuzda var.

0|0
    0|0
    • ? aciklarmisin

• anlaman için erkek olman lazım acıklaya bıleceğimi sanmıyorum, ama bir örnekle anlatmaya çalışa bilirim siz nasıl alışveriş yapmaktan cok zevk alırsınız aynı o eşekilde :)

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 8

• baska kim salak gibi bir topun arkasindan kosar...:))

1|0
    0|4
  • Rekabet doğalarında var

0|0
    0|0
  • çünkü türklerin güreşten bilmem neyden sonra tanıştıkları spor futbol bence,bu yüzden de diğer sporların değerini anlayamıyoruz işte,malesef...

0|0
    0|0
  • Çünkü çok yararlı bir spor, bağırıyoz , küfrediyoz deşarj oluyorlar

0|0
    0|0
  • bi ben anlamdm şu futboldan :/

0|0
    0|0
  • Sadece erkekler sevmiyor :)

0|0
    0|0
  • Çünkü 22 top bir kişinin peşinden koşsa daha mı iyi olur felsefeleri var =)

0|0
    0|0
  • bende seviyorum o yüzden A dedim maç izlediğimiz yerde hakeme sinirlenip mısır patlakcıklarımı fırlatıyorum televizyona:) davulla falan geliyor arkadaşlar bağırıp çağırıyosun hemde ölesiye stres atoyorsun takımını sevmek çok güzel bişey

0|1
    1|0
Yükleniyor...