Sabah sabah nasıl birleşme yaşıyorsunuz, iğrenmiyor musunuz cidden merak ediyorum?

Sabah sabah nasıl birleşme yaşıyorsunuz valla tuhaf geliyor. Yani ağız kokusu felan olmuyor mu ya da gözlerde çapak, tuvalet ihtiyacı? Evli felan değilim bilmiyorum böyle şeyleri ve bu durumu cidden merak ediyorum. Uyandığı gibi birleşmeye yaşayanlar var?

Güncellemeler:
####

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğin insanla herşeyi yaparsın cunku seven herşeyi ile kabul eder sevdiğini

0|0
    0|0
    • Evet insan sevdiğiyle herşeyi Yaşar katılıyorum sonuna kadar ama sabah kalktığında ağız kokusu gibi şeyler olabilir ve insanlık halidir rahatsız olabilirsin. Bunun bide sevmeden yapılan evlilik kısmı da var.

• zaten sevmeden yapılan evlılıkte degıl sabah seksi normal seks bile olmaz ayda yılda bir olur

• Öyle durumlarda genelde kadınlar cinsellikten uzak, erkeklerde ihtiyaç karşılamak için yapıyor haklısınız. Peki ozaman şöyle söyliyim, tamam seviyorsun ediyorsun ama bir ağız kokusu olsa mesela rahatsız olabilirsin. Bu sevgiyle ilgili değil ki insanlık hali. Gözde çapak felanda olabilir. Anca öpüşmeden etmeden yüz yüze gelmeden direk olaya girersin sanirim

Erkekler Ne Diyor 3

• sabah sabah sexin zevki hiç bişeyde yok senin o imrendiğin şeyler varya sana ne kadar tatlı geliyor bilemezsin

0|0
    0|0
    • Nebiliyim öpüşme felan oluyor sonuçta o yüzden iğrenenler olabilir

• Yanımda her daim naneli şeker bile gezriririm valla 😂 benimde olaya bak, bir çocuk vardı baya seviyordu beni hatta ağlayıp ettiğini biliyorum sevgili olalım felan diye. Neyse bende sevgili işlerini yani devamı gelmeyeceğini bildiğim şeylere başlamayı sevmem bana göre değildir ama neyse dedim herkes ısrar ediyor baktim çocuk yalvariyor. Ogün beni metro durağına bırakmak istedi bende tamam felan dedim. Tam ayrılacağımız sırada tokalaşmak amaçlı bir temes oldu allahim o sigarayla karışık ter kokusu bide üstünde deri mont kokusu beni benden aldi yemin ediyorum ya. Dedim insanlık halidir ama yok baktim diğer günlerde aynı. Yani belki bir şans verebilirdin ama yok yani bir koku bitirdi herşeyi -,-

• yani sen şansını vermişsin eleman kaybetmiş işte bu konular hassas o yusden dikkatli olmak gerek

• evt vr

0|0
    0|0
    • İşte hiç iğrendiğin oldu mu

• anlıyomda o dedıklerın hıc umursamıyon zaten o senın tenın gıbı oluyo

• Himm Anladim

• Sporla ne alaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...