Galatasaray'ın kolay gol yemesinin nedeni nedir? Nasıl Çözülür?

Dün oynanan Antalyaspor 1 hafta öceki Çaykur Rizespor maçındada görüldü Galatasaray'ın gol atmada hiç bir sıkıntısı yok belki de bu konuda Türkiyede ki en rahat takım Galatasaraydır ancak Gol yeme sorunu ne olacak dün oynanan maçta Denayer sağ bek ve stoper olarak oynadı bildiğin elinden geleni yaptı keza olcan çok çabaladı ancak hakan balta ve semih bilerek kötü oynasalar ancak bu kadar olur Hakan balta sezona Sergio Ramos gibi başladı şimdi bitik semih zaten sezon başından beri futbolu bırakmak üzere olan futbolcu gibi bitik sıkılmış dikkatsiz fizik 0 benim sizce Galatasaray'ın çok gol yemesinin nedeni nedir? Nasıl Çözülür?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Defans patates, forvetimiz sözde kraldan bahsetmiyorum bile. Dün bir ton pozisyon kaçırdı burak efendi ilk defa düşmeden defansı geçti oda taça gidiyordu. Verilmeyen penaltımız ile yine bize puan kaybettirdiler. Olcandan sol bek olmaz carole acilen maça hazırlanmalı. Semih desen Galatasarayda ilk 18'e girecek bir adam değil. Denayer'in yerinde olsam ülkeme kaçardım kariyerine yazık. Chedjouda 1 maç iyi oynar 10 maç hata yapar. Bu sene zaten kuşları şampiyon yapmaya çalışıyorlar hakem hatalarıyla şampiyonluk iyice gidiyor.

0|1
    0|0
    • işin kötü tarafı bizim penaltımız verilmiyor gidip kimse itiraz etmiyor antalyasporun penaltısı ise penaltı değil ama yine kimse itiraz etmiyor Fatih Terim gibi biri lazım bize hakemi iyice sindirmek lazım ama ruh yok takımda şu an

• Tek umudum takımdaki kötü oynayan oyunculara taviz vermeyecek bir hoca gelmesi. Dün yine son dakika sabri girdi artık bu oyuncuyu son dakika oyuna sokup maaşını vermelerine rağmen maddi olarak batıyoruz demeleri sıktı. Kulüp hırsız kaynıyor dursun en büyük örneği. Geçen sezonda 21 kasımdan sonra prandellinin yerine Hamza hoca gelmişti. Bu sefer gelecek hoca ne yapacak merak ediyorum. Mustafa Denizli dün canlı yayında konuşuyordu anlaşılan Denizli gelecek. Sezonu kurtarır devamlılık gösterir mi orası muamma.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• galatasarayın yıllardır alışkanlığı savunma hücum hattında başlar. ama artık hücum ekibi savunmayı ihmal edince savunma oyuncuları eksik gibi duruyo. dünya futbolundada artık geri gelmeyen baskı yapmayan adam kovalamayan topçu modeli kalmadı. son örnekler bizim ligimizde var işte. rakibi rahatsız edip rahat top kullanmasını engellemek şart. bunu uygulatacak teknik ekip lazım bide tabii.

0|1
    0|0
    • mesela kim podolskimi? adam bazı maçlarda hem sağ bek hem sağ açık hemde forvet onuyor yasinmi? çok koşuyor ama yetersiz işte iyi bir futbolcu 2 yönlü olarak ama yetersiz sneijderi zaten söylemiyorum kalecilik dışında her yerde oynuyor burak yılmaz öyle onuyor katılıyorum iyi bir forvet çift yönlü bir forvet şart bize ayrıca stoperlerde özellikle semih çok aşırı formsuz buda bir gerçek

• Defansla cozulur iyi ddgil semihle olmuyo

0|1
    0|0
  • semihin ne işi var ilk 11 de acaba burak 90 dk boyunca bir kere işe yaramaz mı ya

0|1
    0|0
    • aynen öyle semih 35 yaşından gün almış topçu gibi burak jubile maçında oynar gibi

• bu takımda burak, umut, semih, tarık, emre çolak, sabribir an önce gitmeli

• Defans hatasi

0|1
    0|1
  • gs bu sene gitti başkan bir şey olmaz bu sene beşiktaş ya da fener şampiyon

0|1
    0|0
    • yav ben bir soru sordum neden kolay gol yeniyor diye kim şampiyon diye sormadım ona bakarsan geçen sene herkes Galatasarayla 4 diye dalga geçiyordu 4. yıldızı taktı en iyi dalgayı Galatasaray geçirdi sorumda kim şampiyon demiyorum

Yükleniyor...