Lisede okulu kırıp neler yapardınız..(kızlar pek kırmaz ama)

Lisede okulu kırıp neler yapardınız?.lunaparka gitmek atari salonları ve bilardo salonlarına takılıp akşama kadar gününüzü gün edermiydiniz..

Güncellemeler:
Ya galiba büyük konuştum.. ks kızları okul kırma konusunda erkekleri geride bıraktı..

0|0
26|11

En İyi Kız Görüşü

• Dayımın oğluyla aynı sınıftaydık. Öğle yemeğinde tellerden beraber atlayıp kaçar lunaparka, sinemaya, bowlinge veya trenlere kaçak binip biletçiden kaçarak eğlenirdik. :D Ne günlerdi be, duygulandırdın bak beni.. :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• bizim okulda hemen ailelere haber veriyolardı annemde paranoyak derecesinde pimpirikli olduğu için önce annemi arardım anne bak ben okuldan kaçıyorum seni arayacaklar telaş yapma şuraya gidiyoruz derdim.hep dalga konusu olmuştur arkadşlar arasında :)) hiç gönlümce kaçamadım yaa anneye haber vererek okuldanmı kaçılır off anne :))

1|1
    0|0
  • lunaparka giderdik , sinemaya giderdik , arkadaşın evine gidip uyurdum sonra ps oynardık falan

0|1
    0|0
  • kırdığımı hiç hatırlamamo duyguyu bilemiyorum ama ünv.de ilk hafta sınıfça kararımız gitmeyiz, sonrasında mutad rutin döneme geçilir.

0|1
    0|0
    • vay be kendi tatilinizi kendiniz belirliyorsunuz:)

• öğretilmiş çaresizlik:)

• bencede bu daha uygun:) Kabullenmek var özüne çünkü.

• Biz asmaktan devamsızlıktan kalıyorduk az daha :)) deli miyiz neyiz parka giderdik otururduk :))

0|1
    0|0
  • aileme haber veriridim okulu kırdım diye arkadaşlarla gezerdik okuldan şikayet gelirdi ailemde biliyoruz arkadaşlarıyla gezmişler genç onlar derdi müdürün o suratı hoşuma giderdi

0|1
    0|0
  • Lisede değilde orta okulda.

Nere olcak cafeye gider otururduk kızlarla

Yada vadiye

0|1
    0|0
  • niye kırmazmış biz sınıfça okuldan kaçar giderken de yoklama fişini alıp imha ederdik cafelere filan giderdik :D

0|1
    0|0
  • Bir kere bilardoya gittim orda da öğrenmiş oldum :D

0|0
    0|0
  • bowlinge giderdik yada herzaman gittiğimiz mekana giderdik heyy gidi lise :D

0|1
    0|0
  • okulu kırar eve gelir uyurdum

0|1
    0|0
    • bu kızlar arasında modaymış.. tamamda zaten gece beşikmi sallatıyolardı kaçtın işte eglensene biraz :D

• lisede en eglenmesi ya zaten canım istedgnde cıkardm nie okuldan kacıp kezban kezban dolanıım ya bişe olsa aileme ne derim cok sama.. aileme her gttgmi yeri söyleyerk yetiştim ben

• alışveriş yapardık :)))

0|1
    0|0
  • Geri eve dönüp yatagima kosmustum bir keresinde :( Uyku en büyük askim.

0|1
    0|0
  • Evde pinekliyordum ben.

Ama buna kirmak denmez ya.

0|1
    0|0
  • arkdaşlarla geyığın dıbıne vurur sıgara falan kaçak yaşamak glzdı hey gıgı gunler...

0|0
    0|0
  • okulu hiç kırmadım

0|1
    1|0
  • eve gidip uyumuşlugum var

1|0
    0|0
  • Kafa dinlemek :-)

0|0
    0|1
  • Seks :) bugünün gençleri :) seks :)

0|0
    0|0
  • nedemisler buyuk lokma ye ama buyuk soz konusma:)

0|1
    0|0
    • evet ya ben yanlış biliyormuşum valla yada bizim nesil öyleydi kızlar pek kaçmazdı :)

• evet hayat git gide degisiyor kizlar erkeklere erkeklerde kizlara özeniyor

• Üni zamanımda dersten sıkılıp ders anlattığıda yok (siz sessizce oturun ben odamda keyf edim) durumu vardı bende derse girmez eve gelirdim

0|1
    0|0
  • Valla hastane mastane için kırdığım oldu ama o sayılmaz raporlu sonuçta onun dışında 4 senelik eğitimimde bir kere kızlarla kıralım dedik kırdık dışarıda boşta kaldım ne yapacağımı şaşırdım hiç yapmadığım iş...

0|1
    0|0
    • hahahha acemilikte olur öyle ilk seferinde orta okulda bende ne yapacamı bilemedim gezdim durdum akşama kadar mat ödevini yapsaydım okul kırmaya alışmıyacaktım

• güzelmiş ama ben liseydim çok özledim yaa

• Arkadaslarla gezerdik genelde özellikle bahar aylarında.

0|1
    0|0
  • pese giderdim

0|1
    0|0
  • araba yarisi <3

0|1
    0|0
  • parkta sigara içerdik:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Lise dörtteyim ,hala okulu kırarım erkek arkadaşlarla okulu asıp yemek yemeye ordan gezmek tozmak okul bamak vs şeylerde nedense hep ismim var müdürün odasına gitmeye alıştım dersler ne kadar iyi olursa olsun sınıfın hatta okulun en çok müdürün yanına gidenlerdenim :-D seval hocam sizi seviyoryum ya ne kadarda odaniza gelmeye alışık olsakda.

0|1
    0|0
  • Benim okulum kadırga endüstri meslek lisesiydi bilen bilir yerini. Her çarşamba ilk 3 dersimiz doluydu geriye kalan bütün dersler boştu. Dersin biran önce bitmesini bekleyip trene kaçak binmek için arkadaşlarla yarışırdık. Sonrasında direkt kocamustafapaşa istasyonunda trenden inilir ikinci baharın çekimini bir güzel izlemeye gidilirdi. Rahmetli Meral Okay ile orada tanışmıştım büyük üstat Şener Şen ile orada tanışmıştım. Şimdiki kafam olsaydı Şener amca ile oturup saatlerce sohbet etmek isterdim. Meral Okay çay ısmarlamıştı hiç unutmam. O çayın değerini ne zaman anladım biliyor musunuz? Meral Okay hayatını kaybettiğinde. Bazı şeylerin değerini anlamak için onları kaybetmek gerekmiyor bu da güzel bir ders oldu. Bir keresinde ise okuldan kaçıp ortaköy sahiline kadar grup olarak yürümüştük yolda makara kikiri falan güzel yıllarda doğrusu. Ama ikinci bahar ve ekibi hiç bir zaman unutmayacağım ne günlerdi be...

0|1
    0|0
  • Hahaha cok iyi hatırlıyorum Motorlarımız vardı okuldan cıkmak için baya ugrasırdık Ama illaki cıkardık 2 motor vardı 4 kişi binerdik Allah ne verdiyse Dag,taş,bayır,manzara,Avm,piknik Kısacası Neler yapmadıkki :) of of

0|1
    0|0
  • Lunapark atari bilardo vs gibi işleri biz orta okulda yapardık..

Liseden itibaren liselimlerle sinemaya cafeye aşkımızı pekiştirebileceğimiz yerlere çekilirdik..

0|1
    0|0
  • Bilardoya giderdim.3 top oynardım ne günlerdi bea

0|1
    0|0
  • valla ben gidileceinde gidiyorum bazen sabah kalkmak imkansız oluyor o gün asıyorum kaçmak gereksiz bence okul zaten dağın başında :D

0|1
    0|0
  • kahve ve bilardo salonu basta olmak üzere gezmedigimiz mekan kalmadı :)

0|1
    0|0
  • Gezerdik arkadaşlarla.

0|1
    0|0
  • Içmeye giderdik hep.

0|1
    0|0
  • üniversiteye kadar olan öğrenim hayatımda, yürüyemeyecek kadar hasta olmadığım sürece okulu asamadım. ailem bu konuda çok katıydı.

0|0
    0|0
    • tühh be çok şey kaybetmişin ya ateşhırsızı ... nekadar büyük zevk oluyodu..

• ünide hakkını fazlasıyla verdim galiba. ama lisede yaşamadık ergenliği, erteledik o oldu :) sağlık olsun.

• bar, club, bilardo, kahve, internet cafe, arkadaşların evi, sahile gider sandal kiralardık devamsızlıktan kalmış bir insanım babam saolsun geçmiş güne ait rapor bulmuştu ama 1ay kadar sonra devamsızlık 20 güne çıkınca olunca 10 gün daha firar etmiştim :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...