İdeal tanışma yöntemleri

bu soru öncelikle kızlara.

sizden hoşlanan biri var ve konuşmak istiyo.düşünün ki sizin buraya yazdıklarınızı görecek ve nasıl istiyosanız öyle gelecek yanınıza.nasıl istiyosanız öyle başlayacak bu iş.söyleyin bakalım nasıl gelsin, ne desin ?

ve zafere ulaşmış erkekler,sizin girizgahınız nasıldı ?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• hemen açılmıcak bir süre ilgi göstericek ben arkadaşçamı yoksa hoşlandığı içinmi öyle davrandığını anlamaya çalışıcam yani beni bu ikileme düşürecek. bir süre sonrada açılacak . çünkü hemen açılırsa abaza olduğunu düşünürüm.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• hacım bana bakıcak yanii tek başına benim çabalamam olmaz...

0|1
    0|0
  • Kızı okuyacan adamım.. Uzaktan çözecen nedir ne iş yapar nelerden hoşlanır.. Kızı bi müddet belki 1-2 hafta kesip sadece bi ihtimal selamlaşıcan.. Kızın seni düşünmesini sağlayacan.. Bi gün konuşmaya meyilli olduğunu hissedersen , direk konuşacak bişey bulup girecen muhabbete ama sakın onunla konuşmayı çok istediğini falan hissettirmicen.. Kendinden çok onun odak noktasında olduğunu hissetircen.. mesela bi sorun mu var üzgün gibisiniz diyecen söze girerken.. Sakın ha sakın iltifat ederek başlama götünü kaldırma kimsenin.. Allemi cihan olsa kendini bi bok sanar daha çok peşinden koşmanı bekler.. Cool olacan.. İçine düşmeyecen ona ihtiyacın olmadığını ama onla ilgilendiğini hissettircen.. Çıkarsız gözükecen.. BundaN Sonra artık o kızın istemediği bi tip değilsen o kız senindir.. ;)

0|1
    0|0
    • eyvallah güzel açıklama .

merakımdan değil yaw laf olsun torba dolsun diye :) bakalım kızlardan nası sıradışı şeyler çıkacak dedim ama tık yok kızlardan.onlar da haklı tabi. artık kendileri teklif ediyo.şu bikaç hafta içinde 2 teklif aldım örneğin,ikisi de birbirinden güzel kızlar felaketo derece :)

itiraf ediyim kızlar daha iyi bu konuda.

''sen ve ben biz olabilir miyiz ''

gibi müthiş ve tam ayarında yaklaşımları var.

Yükleniyor...