Cam kırıldığı için kesiyor olmasın...bazıları kırılırken kırar, önce o incinmiş olmasın.

bu söz ne kadar doğru sizce.. bu söz hakkındaki yorumlarınızı alayım?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• kırdığın cam g.tüne batar gibi bişey heralde

0|0
    0|0
    • şu g.tü bi yerede sokmasanız :)

• tamam güzeldi ama en beğendiğim yorum olarak seni secmiorum kızmıon dimi :)

• tabiki kızıyıorum.üzülüyorum bide :(

Erkekler Ne Diyor 13

• Belki de kumun intikamıdır?

0|0
    0|0
  • Siradan bir sevgili icin dogru,hayatinin aski icin yanlis

0|0
    0|0
  • İncittiği için önce o kırılmış olmasın.

1|1
    0|0
  • Araba camı gibi kırıldığında un ufak olsa da etrafına hiç zarar vermemektense, çay bardağı olur beni kıranın elini de kanatırım daha iyi..

0|0
    0|0
  • Kezban sözüne benziyor.

0|0
    0|0
  • üzülürsem üzerimde.

0|0
    0|0
  • Ben kırıksam etrafımda saglam adam bırakmam ...

0|0
    0|0
  • Cok sacma...

0|0
    0|0
  • bu ney laa :D

0|0
    0|0
  • dal rüzgarı affetsede kırılmıştır bir kere .haklısın kardeşim.

0|0
    0|0
  • 3_4 kez okudum bişey anlamadım :D

0|0
    0|0
    • yani şunu demek istiyor. biri sizi kırdığında aslında kendisi kırgın olduğu için öyle davranıyor olabilir.. işin özünü görmenin önemi anlatılıyor. bu kişi bana niye böyle davranıyor diyip sizde kırılıp kenara çekilirseniz hiç bir şeyi çözemeyiz

• Empati kurmalı,neden diye sormalı..Anladım :)

• vayy güzel sözmüş tuttum bunu.

0|0
    0|0
  • valla yorgunum su an spordan yenı gelıom ama soz dogru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu kırılmak olayını maddesel olarak ele almış, kap ile bardak bir tutulur mu? Bardak kırıldığında eski haline gelemez anladık da kalp kırıldığında böyle birşey söz konusu değil her zaman, yani maddeler üzerinden maneviyatı şartlandırmanın bir manası yok. Bu tür aforizmalar mutlak doğrulukta değildir zaten, bu sözü yazan kişinin kendi tecrübesi ve bakış açısını yansıtır...

0|0
    0|0
    • yalnız sözde anlatılan bu dil.. eski haline gelmez anlamında birşey demiyor. sizin kırıldığınız insanlar aslında size kırgın olan kişilr olabilir işin özünü kavradığınızda sorunlar çözülüyor gibi birşey anlatılıyor. insanoğlu bencil olduğu için sadece kendine yapılanı görüyor kendi yaptığını göremiyor. insanlar arasındaki sorunların büyük kaynağıda bu zaten

• bu söz bana uyuyor ... gerçekten güzelmiş

0|0
    0|0
  • kırılmış ve öfkesini karşındaki insanı kırarak çıkartan bir insanın sözüdür

0|0
    0|0
  • oo söze bak be

0|0
    0|0
Yükleniyor...