Body yapanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar body yapıyorum ve hacimlenmem lazım.Hocama sordum ek besin olarak ne önerirsiniz diye ve weider mega mass 2000 i önerdi.Kullanan veya çevresinde kullanan var mı acaba?Sizin önerileriniz nelerdir ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Weider in mega mass serisi üzerine gainer olcağını sanmıyorum gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.Zihniyet olarak bırakın artık şu doğal bilmem ne zararlı olayını kulaktan dolma bilgilerle zırvalıyorsunuz.

Alın size link protein tozu ney öğrenin öyle konuşun link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sabırlı ol dostum bence protein tozları ve streoitler (streoitlerin zararlarını saymıyorum) kesinlikle insanın kendini kandırması çünkü bunlar üretilmeden önce de insanlar kas yapıyodu hayran kalıyoduk sizin yaptığınız sadece gösteriş görüntü olur hakkını vererek doğal yollardan yapman taraftarıyım..

1|0
    0|0
    • saçma sapan yorum yapıyorsun.protein tozuyla insanın kendini kandırması ne alaka ?protein tozu gıda takviyesidr hormon yada steroid değil!

• biliyorum ama normal kapasitesinden daha çok şişiyo dolayısıyla kendini kandırıyosun

• doğal yollardan kazanmaya bak . ilerde sorunlara neden olabılır o tür besinler

1|0
    0|0
    • Doğal yollarla istediğim vucudu yapmam bir hayli zaman alacak ve çoooooook sabır gerektirecek...

Erkekler Ne Diyor 7

• Tavuk gogsune vur bence,tozlar karacigeri yoruyor.yaglanma yapio genelde.

1|1
    0|0
    • Yok kardeş doğal yolla bir yere kadar ondan sonra tıkanıyor...

• Birader yok diye bisey yok.

Sen ne kadar sismek istiyosun tam bilmiyorum ama,tozlar cok zarar veriyor.dogak yollarla kazanmaya bak derim.yumurta beyazi.light tom baligi vs

• mega mass 2000 iyi bir ürün,faydasını görürsün..dogru ölçüde kullan hacimlenicem derken yağlanma!

0|1
    0|0
    • mega mass 2000 de yağ oranı 100 gramda 1 gram kardeş %1 ? +1 kardeşim ;)

• karbonhidrat oranına baktın mı peki ?

• Ben doğal yolla beslenmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Evet dediğin gibi sabır gerektiririyor. Ama sabra değiyor.

0|0
    0|0
  • Protein tozu işin kolayına kaçmaktır kardeşim.Light ton balığı,tavuk eti,yağı süzülmüş koyun etine asıl.

0|0
    0|0
    • Neden ? Steroid ile protein i karıştırıyorsunuz.Gıdalardan yeteri kadar alamadığımız protein i takviye olarak saf halde alıyoruz ?Bu da doğallığın dışına çıkmıyor sanırım ?Çünkü gerekli olan proteini yumurta yerine üründen alıyorsun... Fark ne ?

• Ben mi karıştırıyorum.Yaşının yarısı kadar sene sporcu kimliği taşıdım aktif olarak.Protein tozu kullanmanın bir nedeni dediğin gibi olabilir ama bu bahane yapmaz,alabildiğin kadar doğal proteinlerden beslenip iyi dinlenirsen daha uzun sürede ama çok daha kaliteli ve uzun süreli sarkmayacak kaslara sahip olursun.Toz karaciğer yağlanması yapar,ilerde bırakırsan çok daha kötü sonuçları olur.Doğaldan alabildiğin kadar al,protein tozu kolaya kaçmaktır.

• Onu önerdi diye sakın hemen kullanma onu çünkü bu türde çok fazla ürün var en sağlıklı cevabı buradan link alırsın.

0|0
    0|0
    • Bu sitede de çok araştırdım ve hala araştırmaya devam ediyorum.Bu marka bayağı olumlu sonuç almış

• O zaman gönül rahatlığıyla kullanabilirsin çünkü o sitenin müdavimlerinin çoğu antrenör.

• Tozu az dozda alıp,proteini yumurta,tavuk göğsü gibi yiyeceklerden almak daha faydalı

0|0
    0|0
  • yalan dolan hepsi ilaç veriyor ayda 5 kilo alırsın oda çok sağlam yiyecen ilaç kullanacan ıvır zıvır kasda yapmıor.Normal yemek ye ilacsız zaten 3-5 kilo alırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...