Ne kadar sürede fit bir vucuda kavuşurum?

Ne kadar sürede fit bir vucuda kavuşurum?

173 boyundayım 68 kiloyum. Yıllardır kilo alıp vermekten ne kadar zayıflarsam zayıflıyım kendini salmış vucudum var. Spor salonuna yaxıldım yarından itibaren haftanın 6 günü spora gitsem ne kadar sürede fit ve seksi bir vucud yaparım? Nasıl beslenmeliyim? Resimdeki vucud gibi olsun istiyorum

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben kadına bakmaktan soruya konsantre olamadım. Nasıl fizik yapmış öyle ya helal olsun. 6 gün çok fazla kendini zorlarsın, 4 günden fazla olmamalı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Haftanın 6 gunu spora gidilmez Kaslar dinlendiğinde gelişir dinlenmesıne ızın vermesssen nasıl gelişicek hafta 4 veya 3 uygundur yag seker tuz hamurısı bunları kesersen spor ile beraber kısa surede fıt bır vucuda sahıp oalbılırsın

1|0
    0|0
  • bir kere haftanın 6 günü spor yapılmaz önce bunu bil. Aradan en az 48 saat geçmesi gerek ki kaslar dinlensin. En önce beslenmeni düzeltmen gerek. Yağı şekeri tamamen kes karbonhidratı azalt ve protein ağırlıklı beslen. Bol bol su iç. Uykunu da düzenli uyu.

0|0
    0|0
  • Resimde ki vücut gibi olsun istiyorsan bir 20 yılını vermen lazım en baştan.

0|0
    0|0
  • boyun iyi olduğu için şanslısın 6 gün fazla vucudu yorma 4 gün git 3 saatten aşağı çıkma salondan bol ip atla bölgesel yağların varsa bölgesel çalış bir süre sonra sıkılacaksın ama azimli olursan başarırsın kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Ekstra besin almam gerekiyor mu? Yağ yakıcı falan?

• Haftada 4 gün spor yapıyosan 2 gün spordan 30 dk önce L-cartine alabilirsin sıvı olanını tavsiye ederim çok faydası var

• Peki teşekkür ederim

• Cok. bklersin

0|0
    0|0
  • Kıza bak mk ya benle aynı boyda. Benden uzun ve aynı boydaki kızlar ölsün :-(

0|0
    0|0
  • 3.5 ayda fit vücudum oldu her gün spor yaparak

0|0
    0|0
  • bu tarz seyler baya emek istiyo ve korumak icin devam etmen lazim spora

0|0
    0|0
  • 1 yilda falan ama kasli kadinlar guzel olmaz

0|0
    0|0
  • O senin spor beslenme ve iradene bağlı

0|0
    0|0
  • Daha ne kadar fit bir vucuda sahip olmak istiyorsun boyle cok tatlisin katarinda bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 6 gün spora gitmenin bir anlamı yok vücuduna boş yere yüklenirsin, o fotoğraftaki vücut da sadece sporla yapılmış vücut değildir protein tozlarıyla eklenme yapılmıştır kadın vücudu kasa bu kadar yatkın değil, düz bir karın yaparsın anca. Haftada 4 gün idealdir kondisyon ağırlıklı bir program yap

1|0
    0|0
  • Önce zayıfla sonra sıkılaştır vücudunu

0|0
    0|0
  • haftada 6 gün fazla olur. yüzmeye gitmelisin, tüm vücudu calistiriyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...