Çok zengin birisinin hayatını kurtardınız ve adam size ödül veriyor ne yaparsınız ?

Evet arkadaşlar adamın hayatını kurtarmanız karşılığında ödülünüz 100.000 tl adam bu parayı size veriyor herkes o parayla ne yapıcağını yazsın bakayım cevapları çok merak ediyorum :)

Güncellemeler:
Almama lüksünüz yok arkadaşlar ben yaptım oldu. Almıcam diyen arkadaşlar bir zahmet başka yere cevap versinler onları burda istemiyorum
Arkadaşlar bir oyun oynayalım almam diye cevap veren arkadaşları eksi yağmuruna tutalım daha güzel olur bence laftan anlamıyorlar çünkü :))
Ben o parayla napardım ? 10 binle dünyayı ucuz yolla dolaşmaya çalışırdım 10 binle kredi borcumu öderdim 80 binlede gökova taraflarından müstakil bir ev alırdım hayatımın kalanını orda geçirirdim heralde.

0|0
155

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• araba allırım sonr evımın ıcını duzenlerım dev ekran tv 3 dlı gs ın maclarını ızlıyım rahatlıkla:D

0|1
    0|0
  • Almamam en doğrusu o parayı ...

1|0
    2|2
  • araba alırım

1|1
    0|0
  • araba alırdım. sonraaa bıkana kadar alışveriş yapardm. Çocuk esirgeme yurdundan izin verirlerse hergun bir cocuk alıp gezidirirdm

0|1
    0|0
  • 100bin az hacı hayatın 100bin mi ediyor derdim

0|1
    1|0
  • almam.. demiycem tabiki :D alırım bol bol alışverş yaparım :D

0|1
    0|0
  • Almam.

0|0
    1|2
  • salak diceksiniz belki ama ben o parayı almam sonuçta ben onu para için yapmadım birinin hayatını kurtardığım için sevinirim

0|1
    1|2
    • adamın gönlünden kopuyor. adamın milyar dolarları var o para onun için yemek parası bile değil almama lüksün yok al ve harca şunu !

• ısrar ettirir alırım

0|1
    0|0
  • almam net.

0|0
    1|2
  • üzerine para koyar ev alırım.. ev ii yatrm herzaman

0|1
    1|0
  • almam diyen arkadaşlara saf mısınız demek istiyorum.

0|0
    2|0
  • altına yatırırdmm döviz alırdım bi kısmıyladda iddaa elbet tutar bri

0|1
    1|0
  • ev alırım napcam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• orhan gencebay filmi vardı böyle sevdiği kızı adamın oğlu ayıklamış oluyıordu, sonra kızı ağaca bağlayıp orhan abinin gözü önünde şeyediyorlardı...

neyse konumuza dönersek alırım niye almayım helal etmişse sorun yok. o parayı gider pavyonda karıyla kızla yerim zira haydan gelen huya gider.

0|1
    0|0
  • şimdiki evi satar üstüne ekler dublex ev alırım

0|1
    0|0
  • İlyas salmanın filmi aklıma geldi :D

zengin bebesini kurtarıyor

adam buna dodge pickap veriyor

0|1
    0|0
  • Altın kaplama ucak alırdım

1|0