Çok zengin birisinin hayatını kurtardınız ve adam size ödül veriyor ne yaparsınız ?

Evet arkadaşlar adamın hayatını kurtarmanız karşılığında ödülünüz 100.000 tl adam bu parayı size veriyor herkes o parayla ne yapıcağını yazsın bakayım cevapları çok merak ediyorum :)

Güncellemeler:
Almama lüksünüz yok arkadaşlar ben yaptım oldu. Almıcam diyen arkadaşlar bir zahmet başka yere cevap versinler onları burda istemiyorum
Arkadaşlar bir oyun oynayalım almam diye cevap veren arkadaşları eksi yağmuruna tutalım daha güzel olur bence laftan anlamıyorlar çünkü :))
Ben o parayla napardım ? 10 binle dünyayı ucuz yolla dolaşmaya çalışırdım 10 binle kredi borcumu öderdim 80 binlede gökova taraflarından müstakil bir ev alırdım hayatımın kalanını orda geçirirdim heralde.

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 5

• orhan gencebay filmi vardı böyle sevdiği kızı adamın oğlu ayıklamış oluyıordu, sonra kızı ağaca bağlayıp orhan abinin gözü önünde şeyediyorlardı...

neyse konumuza dönersek alırım niye almayım helal etmişse sorun yok. o parayı gider pavyonda karıyla kızla yerim zira haydan gelen huya gider.

0|1
    0|0
  • şimdiki evi satar üstüne ekler dublex ev alırım

0|1
    0|0
  • İlyas salmanın filmi aklıma geldi :D

zengin bebesini kurtarıyor

adam buna dodge pickap veriyor

0|1
    0|0
  • Altın kaplama ucak alırdım

1|0